Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
KADETSKO PRVENSTVO HRVATSKE - kadeti
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MEDICINAR TRNJE 8 7 1 21 3 7.0000 592 359 1.6490 21
2. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 8 7 1 21 3 7.0000 590 427 1.3817 21
3. OK CROATIA 7 6 1 19 2 9.5000 516 338 1.5266 19
4. HAOK MLADOST 7 6 1 17 4 4.2500 508 403 1.2605 17
5. MOK RIJEKA 8 6 2 17 7 2.4286 548 432 1.2685 17
6. OK ROVINJ 8 5 3 14 10 1.4000 516 484 1.0661 14
7. MOK MURSA - OSIJEK 8 4 4 11 13 0.8462 480 456 1.0526 11
8. OK ŠIBENIK 91 6 3 3 8 10 0.8000 413 376 1.0984 8
9. OKM CENTROMETAL 8 2 6 7 17 0.4118 450 541 0.8318 7
10. OK ZADAR 6 1 5 5 13 0.3846 349 390 0.8949 5
11. OK SISAK 8 1 7 5 19 0.2632 403 544 0.7408 5
12. OK SPLIT 8 1 7 2 22 0.0909 270 585 0.4615 2
13. OK KITRO VARAŽDIN 8 0 8 0 24 0.0000 300 600 0.5000 0
1. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
1. OK MEDICINAR TRNJE - OK SISAK 3:0 (25:8,25:19,25:21)
2. OK SISAK - MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (11:25,12:25,16:25)
3. OK MEDICINAR TRNJE - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:14,25:16,25:15)
2. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
4. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK RIJEKA 1:2 (25:17,21:25,18:25)
5. OK SPLIT - OK ROVINJ 0:3 (12:25,4:25,17:25)
6. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK ROVINJ 2:1 (25:18,22:25,25:20)
7. OK SPLIT - MOK RIJEKA 0:3 (14:25,5:25,17:25)
8. HAOK MLADOST - OK ZADAR 2:1 (25:19,19:25,25:22)
9. OK CROATIA - OK ŠIBENIK 91 3:0 (25:22,25:14,25:16)
10. HAOK MLADOST - OK ŠIBENIK 91 1:2 (25:21,23:25,23:25)
11. OK CROATIA - OK ZADAR 3:0 (25:15,25:17,25:17)
12. OK SISAK - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:11,25:17,25:9)
13. MOK MURSA - OSIJEK - OKM CENTROMETAL 2:1 (25:16,25:16,16:25)
14. MOK MURSA - OSIJEK - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:9,25:14,25:7)
15. OK SISAK - OKM CENTROMETAL 1:2 (12:25,25:16,27:29)
3. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
16. MOK RIJEKA - OK MEDICINAR TRNJE 0:3 (21:25,14:25,12:25)
17. OK MEDICINAR TRNJE - OK ROVINJ 3:0 (25:16,25:12,25:16)
18. MOK RIJEKA - OK ROVINJ 2:1 (20:25,25:16,25:12)
4. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
19. OK MEDICINAR TRNJE - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:7,25:13,25:10)
20. OKM CENTROMETAL - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:10,25:13,25:19)
21. OK MEDICINAR TRNJE - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:10,25:10,25:20)
5. kolo (24. studenog 2018., 25. listopada 2018.)
22. OKM CENTROMETAL - OK ROVINJ 1:2 (16:25,25:17,19:25)
23. OK KITRO VARAŽDIN - MOK RIJEKA 0:3 (12:25,11:25,11:25)
24. OK KITRO VARAŽDIN - OK ROVINJ 0:3 (17:25,18:25,9:25)
25. OKM CENTROMETAL - MOK RIJEKA 0:3 (13:25,15:25,17:25)
26. MOK MURSA - OSIJEK - OK CROATIA 0:3 (20:25,19:25,14:25)
27. OK SISAK - HAOK MLADOST 0:3 (19:25,10:25,16:25)
28. OK SISAK - OK CROATIA 0:3 (11:25,15:25,12:25)
29. MOK MURSA - OSIJEK - HAOK MLADOST 0:3 (18:25,17:25,14:25)
30. OK ŠIBENIK 91 - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (26:28,22:25,22:25)
31. OK ZADAR - OK SPLIT 3:0 (25:8,25:9,25:11)
32. OK ZADAR - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (17:25,20:25,12:25)
33. OK ŠIBENIK 91 - OK SPLIT 3:0 (25:3,25:6,25:8)
6. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
34. HAOK MLADOST - OK CROATIA 2:1 (25:20,25:19,18:25)
35. OK MEDICINAR TRNJE - HAOK MLADOST odgođeno
36. OK MEDICINAR TRNJE - OK CROATIA odgođeno
7. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
37. OK ROVINJ - OK ZADAR 2:1 (25:10,18:25,25:20)
38. MOK RIJEKA - OK ŠIBENIK 91 1:2 (25:20,19:25,20:25)
39. MOK RIJEKA - OK ZADAR 3:0 (25:22,25:20,25:13)
40. OK ROVINJ - OK ŠIBENIK 91 2:1 (30:28,25:22,16:25)
41. OK SISAK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (9:25,15:25,10:25)
42. MOK MURSA - OSIJEK - OK SPLIT 3:0 (25:7,25:13,25:10)
43. MOK MURSA - OSIJEK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (17:25,12:25,13:25)
44. OK SISAK - OK SPLIT 1:2 (15:25,25:12,20:25)
45. OK KITRO VARAŽDIN - HAOK MLADOST 0:3 (19:25,13:25,14:25)
46. OKM CENTROMETAL - OK CROATIA 0:3 (25:27,15:25,11:25)
47. OKM CENTROMETAL - HAOK MLADOST 0:3 (20:25,21:25,21:25)
48. OK KITRO VARAŽDIN - OK CROATIA 0:3 (2:25,11:25,14:25)
8. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
49. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK SPLIT 3:0 (25:10,25:10,25:15)
50. OK MEDICINAR TRNJE - OK SPLIT 3:0 (25:8,25:11,25:10)
51. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (25:22,25:21,26:24)
9. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
52. HAOK MLADOST - MOK RIJEKA termin nije određen
53. OK CROATIA - OK ROVINJ termin nije određen
54. OK CROATIA - MOK RIJEKA termin nije određen
55. HAOK MLADOST - OK ROVINJ termin nije određen
56. OKM CENTROMETAL - OK SPLIT nedjelja, 3. ožujka 2019. u 13,00
57. OK KITRO VARAŽDIN - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA nedjelja, 3. ožujka 2019. u 13,00
58. OK KITRO VARAŽDIN - OK SPLIT nedjelja, 3. ožujka 2019. u 14,20
59. OKM CENTROMETAL - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA nedjelja, 3. ožujka 2019. u 14,20
60. OK ZADAR - OK SISAK termin nije određen
61. OK ŠIBENIK 91 - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
62. OK ŠIBENIK 91 - OK SISAK termin nije određen
63. OK ZADAR - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
10. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
64. OK MEDICINAR TRNJE - OK ZADAR termin nije određen
65. OK ZADAR - OK ŠIBENIK 91 termin nije određen
66. OK MEDICINAR TRNJE - OK ŠIBENIK 91 termin nije određen
11. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
67. MOK RIJEKA - OK SISAK termin nije određen
68. OK ROVINJ - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
69. OK ROVINJ - OK SISAK termin nije određen
70. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
71. OK ZADAR - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
72. OK ŠIBENIK 91 - OKM CENTROMETAL termin nije određen
73. OK ŠIBENIK 91 - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
74. OK ZADAR - OKM CENTROMETAL termin nije određen
75. OK SPLIT - HAOK MLADOST termin nije određen
76. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK CROATIA termin nije određen
77. OK SPLIT - OK CROATIA termin nije određen
78. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - HAOK MLADOST termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 20. veljače 2019., 13,45
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem