Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
KADETSKO PRVENSTVO HRVATSKE - kadeti
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. MOK RIJEKA 6 5 1 13 5 2.6000 409 307 1.3322 13
2. OK MEDICINAR TRNJE 4 4 0 12 0 300 161 1.8634 12
3. OK CROATIA 4 4 0 12 0 300 192 1.5625 12
4. OK ROVINJ 6 3 3 10 8 1.2500 377 354 1.0650 10
5. HAOK MLADOST 4 3 1 9 3 3.0000 290 231 1.2554 9
6. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 4 3 1 9 3 3.0000 289 249 1.1606 9
7. MOK MURSA - OSIJEK 5 3 2 8 7 1.1429 318 276 1.1522 8
8. OKM CENTROMETAL 6 2 4 7 11 0.6364 337 389 0.8663 7
9. OK ŠIBENIK 91 4 2 2 5 7 0.7143 268 241 1.1120 5
10. OK ZADAR 4 1 3 4 8 0.5000 239 247 0.9676 4
11. OK SISAK 5 1 4 4 11 0.3636 261 332 0.7861 4
12. OK KITRO VARAŽDIN 6 0 6 0 18 0.0000 227 450 0.5044 0
13. OK SPLIT 4 0 4 0 12 0.0000 114 300 0.3800 0
1. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
1. OK MEDICINAR TRNJE - OK SISAK odgođeno
2. OK SISAK - MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (11:25,12:25,16:25)
3. OK MEDICINAR TRNJE - MOK MURSA - OSIJEK odgođeno
2. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
4. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK RIJEKA 1:2 (25:17,21:25,18:25)
5. OK SPLIT - OK ROVINJ 0:3 (12:25,4:25,17:25)
6. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK ROVINJ 2:1 (25:18,22:25,25:20)
7. OK SPLIT - MOK RIJEKA 0:3 (14:25,5:25,17:25)
8. HAOK MLADOST - OK ZADAR 2:1 (25:19,19:25,25:22)
9. OK CROATIA - OK ŠIBENIK 91 3:0 (25:22,25:14,25:16)
10. HAOK MLADOST - OK ŠIBENIK 91 1:2 (25:21,23:25,23:25)
11. OK CROATIA - OK ZADAR 3:0 (25:15,25:17,25:17)
12. OK SISAK - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:11,25:17,25:9)
13. MOK MURSA - OSIJEK - OKM CENTROMETAL 2:1 (25:16,25:16,16:25)
14. MOK MURSA - OSIJEK - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:9,25:14,25:7)
15. OK SISAK - OKM CENTROMETAL 1:2 (12:25,25:16,27:29)
3. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
16. MOK RIJEKA - OK MEDICINAR TRNJE 0:3 (21:25,14:25,12:25)
17. OK MEDICINAR TRNJE - OK ROVINJ 3:0 (25:16,25:12,25:16)
18. MOK RIJEKA - OK ROVINJ 2:1 (20:25,25:16,25:12)
4. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
19. OK MEDICINAR TRNJE - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:7,25:13,25:10)
20. OKM CENTROMETAL - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:10,25:13,25:19)
21. OK MEDICINAR TRNJE - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:10,25:10,25:20)
5. kolo (24. studenog 2018., 25. listopada 2018.)
22. OKM CENTROMETAL - OK ROVINJ 1:2 (16:25,25:17,19:25)
23. OK KITRO VARAŽDIN - MOK RIJEKA 0:3 (12:25,11:25,11:25)
24. OK KITRO VARAŽDIN - OK ROVINJ 0:3 (17:25,18:25,9:25)
25. OKM CENTROMETAL - MOK RIJEKA 0:3 (13:25,15:25,17:25)
26. MOK MURSA - OSIJEK - OK CROATIA 0:3 (20:25,19:25,14:25)
27. OK SISAK - HAOK MLADOST 0:3 (19:25,10:25,16:25)
28. OK SISAK - OK CROATIA 0:3 (11:25,15:25,12:25)
29. MOK MURSA - OSIJEK - HAOK MLADOST 0:3 (18:25,17:25,14:25)
30. OK ŠIBENIK 91 - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (26:28,22:25,22:25)
31. OK ZADAR - OK SPLIT 3:0 (25:8,25:9,25:11)
32. OK ZADAR - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (17:25,20:25,12:25)
33. OK ŠIBENIK 91 - OK SPLIT 3:0 (25:3,25:6,25:8)
6. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
34. HAOK MLADOST - OK CROATIA odgođeno
35. OK MEDICINAR TRNJE - HAOK MLADOST odgođeno
36. OK MEDICINAR TRNJE - OK CROATIA odgođeno
7. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
37. OK ROVINJ - OK ZADAR termin nije određen
38. MOK RIJEKA - OK ŠIBENIK 91 termin nije određen
39. MOK RIJEKA - OK ZADAR termin nije određen
40. OK ROVINJ - OK ŠIBENIK 91 termin nije određen
41. OK SISAK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
42. MOK MURSA - OSIJEK - OK SPLIT termin nije određen
43. MOK MURSA - OSIJEK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
44. OK SISAK - OK SPLIT termin nije određen
45. OK KITRO VARAŽDIN - HAOK MLADOST termin nije određen
46. OKM CENTROMETAL - OK CROATIA termin nije određen
47. OKM CENTROMETAL - HAOK MLADOST termin nije određen
48. OK KITRO VARAŽDIN - OK CROATIA termin nije određen
8. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
49. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK SPLIT termin nije određen
50. OK MEDICINAR TRNJE - OK SPLIT termin nije određen
51. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK MEDICINAR TRNJE termin nije određen
9. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
52. HAOK MLADOST - MOK RIJEKA termin nije određen
53. OK CROATIA - OK ROVINJ termin nije određen
54. OK CROATIA - MOK RIJEKA termin nije određen
55. HAOK MLADOST - OK ROVINJ termin nije određen
56. OKM CENTROMETAL - OK SPLIT termin nije određen
57. OK KITRO VARAŽDIN - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
58. OK KITRO VARAŽDIN - OK SPLIT termin nije određen
59. OKM CENTROMETAL - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
60. OK ZADAR - OK SISAK termin nije određen
61. OK ŠIBENIK 91 - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
62. OK ŠIBENIK 91 - OK SISAK termin nije određen
63. OK ZADAR - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
10. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
64. OK MEDICINAR TRNJE - OK ZADAR termin nije određen
65. OK ZADAR - OK ŠIBENIK 91 termin nije određen
66. OK MEDICINAR TRNJE - OK ŠIBENIK 91 termin nije određen
11. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
67. MOK RIJEKA - OK SISAK termin nije određen
68. OK ROVINJ - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
69. OK ROVINJ - OK SISAK termin nije određen
70. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
71. OK ZADAR - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
72. OK ŠIBENIK 91 - OKM CENTROMETAL termin nije određen
73. OK ŠIBENIK 91 - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
74. OK ZADAR - OKM CENTROMETAL termin nije određen
75. OK SPLIT - HAOK MLADOST termin nije određen
76. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK CROATIA termin nije određen
77. OK SPLIT - OK CROATIA termin nije određen
78. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - HAOK MLADOST termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 19. prosinca 2018., 8,21
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem