Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP - seniori
1. kolo (24. listopada 2018.)
1. MOK ČAZMA - HAOK MLADOST 0:3 (11:25,18:25,16:25)
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Fikret Bajrić
 
2. OK ZADAR - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (17:25,19:25,8:25)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Nenad Čotrić
zapisničar: Ivan Hrabrov     1. granični sudac: Mladenka Vrkić     2. granični sudac: Tajana Maričić
elektronički zapisničar: Marko Surać                
 
3. MOK MARSONIA - MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (20:25,25:19,15:25,19:25)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Miroslav Milinović     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Dominik Glas     1. granični sudac: Doris Marić     2. granični sudac: Sara Radojičić
elektronički zapisničar: Ivana Kožul                
 
4. MOK UMAG - MOK RIJEKA 0:3 (14:25,12:25,17:25)
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Dajana Miškulin     delegat: Vladimir Relić
 
5. OK CROATIA - OKM CENTROMETAL 0:3 (17:25,17:25,16:25)
1. sudac: Boris Vurušić     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Vinko Dobrić
zapisničar: Tea Marušić     1. granični sudac: Ivana Pjevač     2. granični sudac: Ana Ivanković
elektronički zapisničar: Luka Humski                
 
6. OK ŠIBENIK 91 - OK MEDICINAR TRNJE 0:3 (16:25,16:25,13:25)
1. sudac: Vedran Juravić     2. sudac: Stipe Belić     delegat: Zoran Kozić
zapisničar: Dinko Ninić     1. granični sudac: Iris Giuseppa Simić     2. granični sudac: Marija Badžim
elektronički zapisničar: Krešimir Bujas                
 
7. OK SPLIT - OK SISAK 3:0 (25:15,25:15,25:11)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Ante Jukić     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Ivana Kamenjarin
elektronički zapisničar: Marin Sladić                
 
8. OK ROVINJ - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:20,25:21,25:22)
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Slavko Poropat
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 20. svibnja 2019., 13,56
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem