Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
KUP SNJEŽANE UŠIĆ - seniorke (2018./2019.)
1. kolo (24. listopada 2018.)
1. OK DON BOSCO - HAOK MLADOST 0:3 (11:25,8:25,9:25)
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Zdravko Hranić
 
2. OK SPLIT - OK MARINA KAŠTELA 3:1 (25:16,22:25,25:16,25:14)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Dragica Pivac     1. granični sudac: Mate Lučić     2. granični sudac: Sanda Žaja
elektronički zapisničar: Petra Peslać                
 
3. OK GROBNIČAN - HAOK RIJEKA CO 0:3 (14:25,22:25,10:25)
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Filip Mikuličić     delegat: Miroslav Medač
 
4. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK OSIJEK 0:3 (15:25,12:25,14:25)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Lukrecija Šarić     1. granični sudac: Julija Šaravanja     2. granični sudac: Anamaria Glasenhardt
elektronički zapisničar: Milenko Korica                
 
5. OK ZADAR - OK POREČ 3:1 (21:25,25:16,25:22,25:19)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Nenad Čotrić
zapisničar: Tajana Maričić     1. granični sudac: Ivan Hrabrov     2. granični sudac: Mladenka Vrkić
elektronički zapisničar: Marko Surać                
 
6. ŽOK DRENOVA - OK OLIMPIK 0:3 (11:25,4:25,16:25)
1. sudac: Željko Grgas     2. sudac: Igor Kranjc     delegat: Nataša Todorić-Rex
 
7. ŽOK ENNA VUKOVAR - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:1 (25:23,25:14,24:26,25:20)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Bruno Muha     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Zvonimir Tomić     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Gorana Stojanović
elektronički zapisničar: Marin Šutalo                
 
8. OK BRDA - OK KAŠTELA 0:3 (22:25,20:25,24:26)
1. sudac: Marija Jakovac     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Jelena Grgurević     2. granični sudac: Ivan Jukić
elektronički zapisničar: Mario Kozlica                
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar Hrvatska lutrija Errea Autowill Mikasa Ghia Jutarnji list Sportske novosti Jana
  zadnja promjena: 21. kolovoza 2019., 10,11
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem