Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG - seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KAŠTEL LUKŠIĆ 9 9 0 27 2 13.5000 705 437 1.6133 26
2. ŽOK ŠIBENIK 9 8 1 26 4 6.5000 704 492 1.4309 25
3. OK SPLIT III 9 7 2 22 9 2.4444 727 616 1.1802 21
4. OK KAŠTELA II 11 5 6 18 22 0.8182 848 857 0.9895 15
5. ŽOK DUBROVNIK II 9 4 5 15 19 0.7895 679 673 1.0089 11
6. OK NOVALJA 10 3 7 13 23 0.5652 690 813 0.8487 10
7. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 11 3 8 11 25 0.4400 675 803 0.8406 9
8. OK BIBINJE 10 0 10 2 30 0.0667 453 790 0.5734 0
1. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
1. OK SPLIT III - OK KAŠTELA II 3:0 (25:20,25:22,25:21)
2. ŽOK DUBROVNIK II - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:3 (10:25,11:25,8:25)
3. OK BIBINJE - ŽOK ŠIBENIK 0:3 (23:25,15:25,20:25)
4. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK NOVALJA 3:1 (25:13,25:13,15:25,25:23)
2. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
5. OK KAŠTELA II - OK NOVALJA 3:0 (25:18,28:26,25:16)
6. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:8,25:9,25:16)
7. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK BIBINJE 3:0 (25:11,25:12,25:12)
8. OK SPLIT III - ŽOK DUBROVNIK II 3:1 (26:24,23:25,25:17,25:18)
3. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
9. ŽOK DUBROVNIK II - OK KAŠTELA II 3:2 (20:25,25:16,23:25,25:22,15:7)
10. OK BIBINJE - OK SPLIT III 1:3 (17:25,25:16,27:29,21:25)
11. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:3 (16:25,17:25,13:25)
12. OK NOVALJA - ŽOK ŠIBENIK 0:3 (14:25,20:25,12:25)
4. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
13. OK KAŠTELA II - ŽOK ŠIBENIK 0:3 (16:25,17:25,17:25)
14. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK NOVALJA 3:0 (25:4,25:16,25:9)
15. OK SPLIT III - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:21,25:17,25:21)
16. ŽOK DUBROVNIK II - OK BIBINJE 3:0 (25:4,25:5,25:6)
5. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
17. OK BIBINJE - OK KAŠTELA II 0:3 (11:25,13:25,14:25)
18. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK DUBROVNIK II 0:3 (16:25,7:25,21:25)
19. OK NOVALJA - OK SPLIT III 1:3 (26:28,11:25,29:27,16:25)
20. ŽOK ŠIBENIK - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2:3 (25:19,18:25,12:25,25:21,13:15)
6. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
21. OK KAŠTELA II - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:3 (21:25,16:25,14:25)
22. OK SPLIT III - ŽOK ŠIBENIK 1:3 (23:25,10:25,25:11,17:25)
23. ŽOK DUBROVNIK II - OK NOVALJA 3:2 (19:25,25:22,19:25,25:13,15:4)
24. OK BIBINJE - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 0:3 (22:25,21:25,21:25)
7. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
25. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK KAŠTELA II 1:3 (15:25,21:25,25:21,20:25)
26. OK NOVALJA - OK BIBINJE termin nije određen
27. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK DUBROVNIK II 3:0 (25:15,25:18,25:15)
28. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK SPLIT III 3:0 (25:16,25:21,25:16)
8. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
29. OK KAŠTELA II - OK SPLIT III 0:3 (18:25,20:25,20:25)
30. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - ŽOK DUBROVNIK II 3:0 (25:16,25:20,25:19)
31. ŽOK ŠIBENIK - OK BIBINJE 3:0 (25:9,25:6,25:14)
32. OK NOVALJA - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:22,25:14,25:14)
9. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
33. OK NOVALJA - OK KAŠTELA II 3:1 (25:18,17:25,25:21,25:13)
34. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK ŠIBENIK subota, 16. ožujka 2019. u 7,00
35. OK BIBINJE - OK KAŠTEL LUKŠIĆ subota, 23. veljače 2019. u 7,00
36. ŽOK DUBROVNIK II - OK SPLIT III nedjelja, 3. ožujka 2019. u 7,00
10. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
37. OK KAŠTELA II - ŽOK DUBROVNIK II 3:2 (15:25,25:27,26:24,25:16,15:10)
38. OK SPLIT III - OK BIBINJE 3:0 (25:7,25:4,25:8)
39. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:16,25:13,25:17)
40. ŽOK ŠIBENIK - OK NOVALJA 3:0 (25:13,25:15,25:20)
11. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
41. ŽOK ŠIBENIK - OK KAŠTELA II termin nije određen
42. OK NOVALJA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ subota, 23. veljače 2019. u 16,00
43. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK SPLIT III nedjelja, 3. ožujka 2019. u 18,30
44. OK BIBINJE - ŽOK DUBROVNIK II termin nije određen
12. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
45. OK KAŠTELA II - OK BIBINJE termin nije određen
46. ŽOK DUBROVNIK II - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
47. OK SPLIT III - OK NOVALJA termin nije određen
48. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
13. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
49. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK KAŠTELA II termin nije određen
50. ŽOK ŠIBENIK - OK SPLIT III termin nije određen
51. OK NOVALJA - ŽOK DUBROVNIK II termin nije određen
52. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK BIBINJE 3:0 (25:6,25:9,25:5)
14. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
53. OK KAŠTELA II - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:1 (25:12,24:26,25:16,25:22)
54. OK BIBINJE - OK NOVALJA 1:3 (14:25,25:20,23:25,23:25)
55. ŽOK DUBROVNIK II - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
56. OK SPLIT III - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 20. veljače 2019., 13,45
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem