Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniori
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. MOK ČAZMA 11 10 1 31 6 5.1667 913 712 1.2823 30
2. OK QUIRIN SISAK 12 10 2 31 11 2.8182 1000 812 1.2315 29
3. OK SHEEFT 12 9 3 31 15 2.0667 1050 932 1.1266 26
4. OK DARUVAR 12 8 4 26 20 1.3000 1020 944 1.0805 23
5. OK MEDICINAR TRNJE II 11 6 5 24 18 1.3333 924 921 1.0033 18
6. OK PETRINJA 11 5 6 19 21 0.9048 850 848 1.0024 16
7. OK GORICA 12 4 8 16 27 0.5926 861 950 0.9063 12
8. HAOK MLADOST II 11 4 7 16 24 0.6667 838 884 0.9480 11
9. OK SISAK II 12 2 10 11 30 0.3667 790 939 0.8413 8
10. OK KARLOVAC 12 0 12 3 36 0.0833 659 963 0.6843 1
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
1. OK DARUVAR - OK MEDICINAR TRNJE II 3:2 (15:25,23:25,25:18,25:17,15:6)
2. MOK ČAZMA - OK KARLOVAC 3:0 (25:21,25:11,25:14)
3. OK SHEEFT - OK SISAK II 3:0 (25:20,25:19,25:5)
4. OK QUIRIN SISAK - OK PETRINJA 3:0 (25:22,25:13,28:26)
5. OK GORICA - HAOK MLADOST II 2:3 (25:27,15:25,25:18,25:19,8:15)
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
6. OK MEDICINAR TRNJE II - HAOK MLADOST II 1:3 (27:29,26:24,20:25,12:25)
7. OK PETRINJA - OK GORICA 3:0 (25:21,25:18,25:16)
8. OK SISAK II - OK QUIRIN SISAK 0:3 (18:25,18:25,21:25)
9. OK KARLOVAC - OK SHEEFT 0:3 (18:25,17:25,25:27)
10. OK DARUVAR - MOK ČAZMA 3:1 (25:20,31:33,25:20,25:20)
3. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
11. MOK ČAZMA - OK MEDICINAR TRNJE II 3:1 (21:25,25:8,25:21,25:15)
12. OK DARUVAR - OK SHEEFT 3:1 (22:25,25:15,25:22,25:17)
13. OK QUIRIN SISAK - OK KARLOVAC 3:0 (25:10,25:17,25:11)
14. OK GORICA - OK SISAK II 3:0 (25:12,25:14,25:17)
15. HAOK MLADOST II - OK PETRINJA 1:3 (19:25,25:22,20:25,17:25)
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
16. OK MEDICINAR TRNJE II - OK PETRINJA 3:2 (25:20,12:25,24:26,25:22,15:12)
17. OK SISAK II - HAOK MLADOST II 0:3 (12:25,11:25,15:25)
18. OK KARLOVAC - OK GORICA 0:3 (17:25,15:25,19:25)
19. OK DARUVAR - OK QUIRIN SISAK 0:3 (23:25,17:25,8:25)
20. MOK ČAZMA - OK SHEEFT 3:1 (25:19,25:16,29:31,25:19)
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
21. OK SHEEFT - OK MEDICINAR TRNJE II 3:1 (25:21,18:25,25:12,26:24)
22. OK QUIRIN SISAK - MOK ČAZMA 1:3 (25:14,21:25,14:25,19:25)
23. OK GORICA - OK DARUVAR 0:3 (18:25,16:25,19:25)
24. HAOK MLADOST II - OK KARLOVAC 3:0 (25:16,25:22,25:10)
25. OK PETRINJA - OK SISAK II 3:0 (25:22,25:13,25:10)
6. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
26. OK MEDICINAR TRNJE II - OK SISAK II 3:0 (26:24,25:21,25:22)
27. OK KARLOVAC - OK PETRINJA 2:3 (25:23,18:25,25:23,16:25,10:15)
28. HAOK MLADOST II - OK DARUVAR 1:3 (24:26,25:17,16:25,11:25)
29. MOK ČAZMA - OK GORICA 3:0 (25:23,25:18,25:17)
30. OK SHEEFT - OK QUIRIN SISAK 2:3 (17:25,26:24,25:23,20:25,10:15)
7. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
31. OK QUIRIN SISAK - OK MEDICINAR TRNJE II 3:1 (25:20,23:25,27:25,26:24)
32. OK GORICA - OK SHEEFT 0:3 (11:25,18:25,11:25)
33. HAOK MLADOST II - MOK ČAZMA 0:3 (19:25,21:25,10:25)
34. OK PETRINJA - OK DARUVAR 0:3 (22:25,19:25,12:25)
35. OK SISAK II - OK KARLOVAC 3:0 (25:16,25:12,25:19)
8. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
36. OK MEDICINAR TRNJE II - OK KARLOVAC 3:0 (25:22,25:23,25:20)
37. OK DARUVAR - OK SISAK II 3:2 (25:21,14:25,25:16,22:25,15:9)
38. MOK ČAZMA - OK PETRINJA 3:0 (25:13,28:26,25:16)
39. OK SHEEFT - HAOK MLADOST II 3:1 (25:16,22:25,28:26,27:25)
40. OK QUIRIN SISAK - OK GORICA 3:1 (25:13,24:26,25:11,25:9)
9. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
41. OK GORICA - OK MEDICINAR TRNJE II 1:3 (17:25,24:26,25:23,17:25)
42. OK QUIRIN SISAK - HAOK MLADOST II 3:0 (25:18,25:20,25:20)
43. OK PETRINJA - OK SHEEFT 0:3 (13:25,16:25,18:25)
44. OK SISAK II - MOK ČAZMA 0:3 (18:25,20:25,19:25)
45. OK KARLOVAC - OK DARUVAR 1:3 (25:22,13:25,16:25,15:25)
10. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2018.)
46. OK MEDICINAR TRNJE II - OK DARUVAR 3:0 (25:20,27:25,25:18)
47. OK KARLOVAC - MOK ČAZMA 0:3 (12:25,13:25,26:28)
48. OK SISAK II - OK SHEEFT 2:3 (22:25,20:25,25:23,25:20,13:15)
49. OK PETRINJA - OK QUIRIN SISAK 3:0 (25:23,25:23,25:15)
50. HAOK MLADOST II - OK GORICA 1:3 (17:25,25:23,18:25,23:25)
11. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
51. HAOK MLADOST II - OK MEDICINAR TRNJE II 0:3 (18:25,8:25,15:25)
52. OK GORICA - OK PETRINJA 3:2 (25:17,19:25,25:19,21:25,15:10)
53. OK QUIRIN SISAK - OK SISAK II 3:1 (20:25,25:23,25:18,25:22)
54. OK SHEEFT - OK KARLOVAC 3:0 (25:23,25:9,25:11)
55. MOK ČAZMA - OK DARUVAR 3:0 (25:20,25:20,25:16)
12. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
56. OK MEDICINAR TRNJE II - MOK ČAZMA odgođeno
57. OK SHEEFT - OK DARUVAR 3:2 (15:25,24:26,25:18,25:21,18:16)
58. OK KARLOVAC - OK QUIRIN SISAK 0:3 (8:25,16:25,23:25)
59. OK SISAK II - OK GORICA 3:0 (25:23,25:20,25:19)
60. OK PETRINJA - HAOK MLADOST II odgođeno
13. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
61. OK PETRINJA - OK MEDICINAR TRNJE II subota, 23. veljače 2019. u 14,45
62. HAOK MLADOST II - OK SISAK II subota, 23. veljače 2019. u 15,30
63. OK GORICA - OK KARLOVAC subota, 23. veljače 2019. u 13,30
64. OK QUIRIN SISAK - OK DARUVAR subota, 23. veljače 2019. u 15,00
65. OK SHEEFT - MOK ČAZMA nedjelja, 24. veljače 2019. u 10,00
14. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
66. OK MEDICINAR TRNJE II - OK SHEEFT termin nije određen
67. MOK ČAZMA - OK QUIRIN SISAK termin nije određen
68. OK DARUVAR - OK GORICA termin nije određen
69. OK KARLOVAC - HAOK MLADOST II termin nije određen
70. OK SISAK II - OK PETRINJA termin nije određen
15. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
71. OK SISAK II - OK MEDICINAR TRNJE II termin nije određen
72. OK PETRINJA - OK KARLOVAC termin nije određen
73. OK DARUVAR - HAOK MLADOST II termin nije određen
74. OK GORICA - MOK ČAZMA termin nije određen
75. OK QUIRIN SISAK - OK SHEEFT termin nije određen
16. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
76. OK MEDICINAR TRNJE II - OK QUIRIN SISAK termin nije određen
77. OK SHEEFT - OK GORICA termin nije određen
78. MOK ČAZMA - HAOK MLADOST II termin nije određen
79. OK DARUVAR - OK PETRINJA termin nije određen
80. OK KARLOVAC - OK SISAK II termin nije određen
17. kolo (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
81. OK KARLOVAC - OK MEDICINAR TRNJE II termin nije određen
82. OK SISAK II - OK DARUVAR termin nije određen
83. OK PETRINJA - MOK ČAZMA termin nije određen
84. HAOK MLADOST II - OK SHEEFT termin nije određen
85. OK GORICA - OK QUIRIN SISAK termin nije određen
18. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
86. OK MEDICINAR TRNJE II - OK GORICA termin nije određen
87. HAOK MLADOST II - OK QUIRIN SISAK termin nije određen
88. OK SHEEFT - OK PETRINJA termin nije određen
89. MOK ČAZMA - OK SISAK II termin nije određen
90. OK DARUVAR - OK KARLOVAC termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 20. veljače 2019., 13,45
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem