Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
GRUPA - JUG
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST III 9 9 0 27 4 6.7500 743 530 1.4019 26
2. OK DINAMO II 8 7 1 21 7 3.0000 664 476 1.3950 20
3. OK PETRINJA 8 6 2 22 8 2.7500 683 532 1.2838 19
4. HAOK DUBRAVA 8 4 4 16 14 1.1429 614 600 1.0233 12
5. OK DARUVAR 9 3 6 12 21 0.5714 674 711 0.9480 10
6. OK OLIMPIK III 9 1 8 6 24 0.2500 501 722 0.6939 3
7. OK GLINA 9 0 9 1 27 0.0370 389 697 0.5581 0
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
1. 0 - HAOK DUBRAVA -
2. OK DINAMO II - OK GLINA 3:0 (25:10,25:6,25:18)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Martina Josić     delegat: Zdravko Hranić
 
3. OK PETRINJA - OK OLIMPIK III 3:0 (25:14,25:12,25:16)
1. sudac: Luka Bišćan     2. sudac: Mirela Baltić     delegat: Rifet Sedić
 
4. HAOK MLADOST III - OK DARUVAR 3:1 (24:26,25:9,25:16,25:20)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Marijan Duka
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 19. prosinca 2018., 1,45
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem