Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
GRUPA - JUG
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST III 8 8 0 24 4 6.0000 668 495 1.3495 23
2. OK DINAMO II 8 7 1 21 7 3.0000 664 476 1.3950 20
3. OK PETRINJA 8 6 2 22 8 2.7500 683 532 1.2838 19
4. HAOK DUBRAVA 8 4 4 16 14 1.1429 614 600 1.0233 12
5. OK DARUVAR 9 3 6 12 21 0.5714 674 711 0.9480 10
6. OK OLIMPIK III 9 1 8 6 24 0.2500 501 722 0.6939 3
7. OK GLINA 8 0 8 1 24 0.0417 354 622 0.5691 0
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
1. 0 - HAOK DUBRAVA -
2. OK DINAMO II - OK GLINA 3:0 (25:10,25:6,25:18)
3. OK PETRINJA - OK OLIMPIK III 3:0 (25:14,25:12,25:16)
4. HAOK MLADOST III - OK DARUVAR 3:1 (24:26,25:9,25:16,25:20)
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
5. HAOK DUBRAVA - OK DARUVAR 3:2 (25:16,25:15,17:25,14:25,15:12)
6. OK OLIMPIK III - HAOK MLADOST III 0:3 (17:25,11:25,13:25)
7. OK GLINA - OK PETRINJA 0:3 (8:25,19:25,10:25)
8. 0 - OK DINAMO II -
3. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
9. OK DINAMO II - HAOK DUBRAVA 3:1 (25:14,25:18,20:25,25:12)
10. OK PETRINJA - 0 -
11. HAOK MLADOST III - OK GLINA 3:0 (25:23,25:8,25:13)
12. OK DARUVAR - OK OLIMPIK III 3:1 (25:11,24:26,25:10,25:13)
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
13. HAOK DUBRAVA - OK OLIMPIK III 3:0 (25:17,25:12,25:15)
14. OK GLINA - OK DARUVAR 1:3 (16:25,25:22,10:25,15:25)
15. 0 - HAOK MLADOST III -
16. OK DINAMO II - OK PETRINJA 3:2 (25:20,23:25,25:13,21:25,15:11)
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
17. OK PETRINJA - HAOK DUBRAVA 3:2 (19:25,23:25,25:15,25:16,15:4)
18. HAOK MLADOST III - OK DINAMO II 3:0 (25:18,25:22,25:23)
19. OK DARUVAR - 0 -
20. OK OLIMPIK III - OK GLINA 3:0 (25:14,25:17,25:20)
6. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
21. HAOK DUBRAVA - OK GLINA 3:0 (25:17,25:13,25:11)
22. 0 - OK OLIMPIK III -
23. OK DINAMO II - OK DARUVAR 3:0 (25:23,25:20,25:17)
24. OK PETRINJA - HAOK MLADOST III 2:3 (25:12,24:26,25:20,20:25,13:15)
7. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
25. HAOK MLADOST III - HAOK DUBRAVA 3:0 (25:17,25:23,25:16)
26. OK DARUVAR - OK PETRINJA 0:3 (16:25,17:25,20:25)
27. OK OLIMPIK III - OK DINAMO II 0:3 (16:25,9:25,16:25)
28. OK GLINA - 0 -
8. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
29. HAOK DUBRAVA - 0 -
30. OK GLINA - OK DINAMO II 0:3 (5:25,4:25,11:25)
31. OK OLIMPIK III - OK PETRINJA 0:3 (19:25,14:25,14:25)
32. OK DARUVAR - HAOK MLADOST III 0:3 (18:25,18:25,16:25)
9. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
33. OK DARUVAR - HAOK DUBRAVA 0:3 (11:25,17:25,20:25)
34. HAOK MLADOST III - OK OLIMPIK III 3:1 (25:11,25:16,21:25,25:9)
35. OK PETRINJA - OK GLINA 3:0 (25:17,25:21,25:23)
36. OK DINAMO II - 0 -
10. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
37. HAOK DUBRAVA - OK DINAMO II 1:3 (15:25,24:26,25:21,19:25)
38. 0 - OK PETRINJA -
39. OK GLINA - HAOK MLADOST III nedjelja, 16. prosinca 2018. u 18,00
40. OK OLIMPIK III - OK DARUVAR 1:3 (23:25,28:26,17:25,22:25)
11. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
41. OK OLIMPIK III - HAOK DUBRAVA termin nije određen
42. OK DARUVAR - OK GLINA termin nije određen
43. HAOK MLADOST III - 0 -
44. OK PETRINJA - OK DINAMO II termin nije određen
12. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
45. HAOK DUBRAVA - OK PETRINJA termin nije određen
46. OK DINAMO II - HAOK MLADOST III termin nije određen
47. 0 - OK DARUVAR -
48. OK GLINA - OK OLIMPIK III termin nije određen
13. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
49. OK GLINA - HAOK DUBRAVA termin nije određen
50. OK OLIMPIK III - 0 -
51. OK DARUVAR - OK DINAMO II termin nije određen
52. HAOK MLADOST III - OK PETRINJA termin nije određen
14. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
53. HAOK DUBRAVA - HAOK MLADOST III termin nije određen
54. OK PETRINJA - OK DARUVAR termin nije određen
55. OK DINAMO II - OK OLIMPIK III termin nije određen
56. 0 - OK GLINA -
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 15. prosinca 2018., 17,25
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem