Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
GRUPA - SJEVER
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HOK GORICA 9 9 0 27 4 6.7500 755 559 1.3506 27
2. ŽOK BJELOVAR 9 7 2 23 10 2.3000 762 676 1.1272 21
3. OK KITRO VARAŽDIN II 9 4 5 16 21 0.7619 745 793 0.9395 11
4. OK ŠTRIGOVA 9 3 6 15 20 0.7500 721 779 0.9255 9
5. OK BRCKO 9 3 6 13 22 0.5909 687 796 0.8631 9
6. ŽOK IVANEC 9 1 8 9 26 0.3462 723 790 0.9152 4
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
1. ŽOK BJELOVAR - HOK GORICA 1:3 (18:25,25:21,17:25,23:25)
2. OK KITRO VARAŽDIN II - OK BRCKO 3:1 (25:18,19:25,25:15,26:24)
3. ŽOK IVANEC - OK ŠTRIGOVA 3:2 (23:25,25:10,25:22,16:25,15:10)
2. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
4. HOK GORICA - OK ŠTRIGOVA 3:0 (25:19,25:10,25:23)
5. OK BRCKO - ŽOK IVANEC 3:2 (17:25,26:24,25:15,20:25,15:13)
6. ŽOK BJELOVAR - OK KITRO VARAŽDIN II 3:0 (25:17,25:16,25:18)
3. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
7. OK KITRO VARAŽDIN II - HOK GORICA 1:3 (21:25,23:25,25:16,12:25)
8. ŽOK IVANEC - ŽOK BJELOVAR 0:3 (25:27,19:25,22:25)
9. OK ŠTRIGOVA - OK BRCKO 3:0 (25:16,25:22,25:17)
4. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
10. HOK GORICA - OK BRCKO 3:0 (25:13,25:18,25:7)
11. ŽOK BJELOVAR - OK ŠTRIGOVA 3:1 (25:14,25:23,21:25,25:12)
12. OK KITRO VARAŽDIN II - ŽOK IVANEC 3:2 (25:21,22:25,25:23,21:25,15:9)
5. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
13. ŽOK IVANEC - HOK GORICA 0:3 (16:25,17:25,9:25)
14. OK ŠTRIGOVA - OK KITRO VARAŽDIN II 3:2 (25:14,23:25,20:25,25:21,15:7)
15. OK BRCKO - ŽOK BJELOVAR 1:3 (25:23,14:25,18:25,22:25)
6. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
16. HOK GORICA - ŽOK BJELOVAR 3:1 (20:25,25:20,25:17,25:14)
17. OK BRCKO - OK KITRO VARAŽDIN II 2:3 (25:19,20:25,8:25,25:16,8:15)
18. OK ŠTRIGOVA - ŽOK IVANEC 3:0 (25:23,25:23,26:24)
7. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
19. OK ŠTRIGOVA - HOK GORICA 1:3 (19:25,26:28,25:20,13:25)
20. ŽOK IVANEC - OK BRCKO 1:3 (24:26,25:12,24:26,24:26)
21. OK KITRO VARAŽDIN II - ŽOK BJELOVAR 1:3 (21:25,17:25,25:11,18:25)
8. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
22. HOK GORICA - OK KITRO VARAŽDIN II 3:0 (25:6,25:21,25:16)
23. ŽOK BJELOVAR - ŽOK IVANEC 3:0 (25:22,25:16,25:14)
24. OK BRCKO - OK ŠTRIGOVA 3:1 (18:25,25:17,25:16,25:21)
9. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
25. OK BRCKO - HOK GORICA 0:3 (17:25,22:25,22:25)
26. OK ŠTRIGOVA - ŽOK BJELOVAR 1:3 (20:25,25:21,17:25,20:25)
27. ŽOK IVANEC - OK KITRO VARAŽDIN II 1:3 (25:19,19:25,23:25,20:25)
10. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
28. HOK GORICA - ŽOK IVANEC nedjelja, 24. veljače 2019. u 13,00
29. OK KITRO VARAŽDIN II - OK ŠTRIGOVA subota, 23. veljače 2019. u 15,30
30. ŽOK BJELOVAR - OK BRCKO subota, 23. veljače 2019. u 16,00
GRUPA - JUG
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO II 11 10 1 30 7 4.2857 889 618 1.4385 29
2. HAOK MLADOST III 11 10 1 30 7 4.2857 863 652 1.3236 29
3. OK PETRINJA 11 7 4 25 16 1.5625 879 792 1.1098 21
4. HAOK DUBRAVA 11 6 5 24 17 1.4118 874 804 1.0871 19
5. OK DARUVAR 11 4 7 15 25 0.6000 818 854 0.9578 13
6. OK OLIMPIK III 11 2 9 9 28 0.3214 651 879 0.7406 6
7. OK GLINA 12 0 12 3 36 0.0833 583 958 0.6086 0
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
1. 0 - HAOK DUBRAVA -
2. OK DINAMO II - OK GLINA 3:0 (25:10,25:6,25:18)
3. OK PETRINJA - OK OLIMPIK III 3:0 (25:14,25:12,25:16)
4. HAOK MLADOST III - OK DARUVAR 3:1 (24:26,25:9,25:16,25:20)
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
5. HAOK DUBRAVA - OK DARUVAR 3:2 (25:16,25:15,17:25,14:25,15:12)
6. OK OLIMPIK III - HAOK MLADOST III 0:3 (17:25,11:25,13:25)
7. OK GLINA - OK PETRINJA 0:3 (8:25,19:25,10:25)
8. 0 - OK DINAMO II -
3. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
9. OK DINAMO II - HAOK DUBRAVA 3:1 (25:14,25:18,20:25,25:12)
10. OK PETRINJA - 0 -
11. HAOK MLADOST III - OK GLINA 3:0 (25:23,25:8,25:13)
12. OK DARUVAR - OK OLIMPIK III 3:1 (25:11,24:26,25:10,25:13)
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
13. HAOK DUBRAVA - OK OLIMPIK III 3:0 (25:17,25:12,25:15)
14. OK GLINA - OK DARUVAR 1:3 (16:25,25:22,10:25,15:25)
15. 0 - HAOK MLADOST III -
16. OK DINAMO II - OK PETRINJA 3:2 (25:20,23:25,25:13,21:25,15:11)
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
17. OK PETRINJA - HAOK DUBRAVA 3:2 (19:25,23:25,25:15,25:16,15:4)
18. HAOK MLADOST III - OK DINAMO II 3:0 (25:18,25:22,25:23)
19. OK DARUVAR - 0 -
20. OK OLIMPIK III - OK GLINA 3:0 (25:14,25:17,25:20)
6. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
21. HAOK DUBRAVA - OK GLINA 3:0 (25:17,25:13,25:11)
22. 0 - OK OLIMPIK III -
23. OK DINAMO II - OK DARUVAR 3:0 (25:23,25:20,25:17)
24. OK PETRINJA - HAOK MLADOST III 2:3 (25:12,24:26,25:20,20:25,13:15)
7. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
25. HAOK MLADOST III - HAOK DUBRAVA 3:0 (25:17,25:23,25:16)
26. OK DARUVAR - OK PETRINJA 0:3 (16:25,17:25,20:25)
27. OK OLIMPIK III - OK DINAMO II 0:3 (16:25,9:25,16:25)
28. OK GLINA - 0 -
8. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
29. HAOK DUBRAVA - 0 -
30. OK GLINA - OK DINAMO II 0:3 (5:25,4:25,11:25)
31. OK OLIMPIK III - OK PETRINJA 0:3 (19:25,14:25,14:25)
32. OK DARUVAR - HAOK MLADOST III 0:3 (18:25,18:25,16:25)
9. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
33. OK DARUVAR - HAOK DUBRAVA 0:3 (11:25,17:25,20:25)
34. HAOK MLADOST III - OK OLIMPIK III 3:1 (25:11,25:16,21:25,25:9)
35. OK PETRINJA - OK GLINA 3:0 (25:17,25:21,25:23)
36. OK DINAMO II - 0 -
10. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
37. HAOK DUBRAVA - OK DINAMO II 1:3 (15:25,24:26,25:21,19:25)
38. 0 - OK PETRINJA -
39. OK GLINA - HAOK MLADOST III 0:3 (4:25,20:25,11:25)
40. OK OLIMPIK III - OK DARUVAR 1:3 (23:25,28:26,17:25,22:25)
11. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
41. OK OLIMPIK III - HAOK DUBRAVA 0:3 (16:25,14:25,22:25)
42. OK DARUVAR - OK GLINA 3:1 (13:25,25:17,25:11,25:15)
43. HAOK MLADOST III - 0 -
44. OK PETRINJA - OK DINAMO II 0:3 (11:25,16:25,14:25)
12. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
45. HAOK DUBRAVA - OK PETRINJA 2:3 (24:26,27:29,25:18,25:20,9:15)
46. OK DINAMO II - HAOK MLADOST III 3:0 (25:12,25:20,25:13)
47. 0 - OK DARUVAR -
48. OK GLINA - OK OLIMPIK III 1:3 (19:25,25:23,16:25,22:25)
13. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
49. OK GLINA - HAOK DUBRAVA 0:3 (16:25,9:25,19:25)
50. OK OLIMPIK III - 0 -
51. OK DARUVAR - OK DINAMO II 0:3 (22:25,21:25,13:25)
52. HAOK MLADOST III - OK PETRINJA 3:0 (25:18,25:13,25:16)
14. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
53. HAOK DUBRAVA - HAOK MLADOST III subota, 23. veljače 2019. u 17,30
54. OK PETRINJA - OK DARUVAR nedjelja, 24. veljače 2019. u 14,00
55. OK DINAMO II - OK OLIMPIK III subota, 23. veljače 2019. u 12,45
56. 0 - OK GLINA -
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 20. veljače 2019., 13,45
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem