Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BELIŠĆE II 8 7 1 22 5 4.4000 647 514 1.2588 21
2. ŽOK NAŠICE II 8 6 2 19 8 2.3750 621 495 1.2545 18
3. OK AGROTEHNIKA II 8 6 2 18 8 2.2500 576 491 1.1731 18
4. ŽOK BARANJA 8 6 2 19 9 2.1111 654 502 1.3028 17
5. OK ČEPIN II 8 4 4 18 12 1.5000 663 518 1.2799 14
6. OK KOLONIJA II 8 4 4 13 15 0.8667 564 567 0.9947 11
7. ŽOK ENNA VUKOVAR III 8 2 6 6 18 0.3333 443 551 0.8040 6
8. OK OSIJEK JUG 2 8 1 7 4 21 0.1905 405 574 0.7056 3
9. OK LINGA III 8 0 8 1 24 0.0417 262 623 0.4205 0
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
1. OK ČEPIN II - 0 -
2. OK BELIŠĆE II - OK AGROTEHNIKA II 1:3 (22:25,25:18,21:25,8:25)
3. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK KOLONIJA II 0:3 (21:25,18:25,32:34)
4. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK BARANJA 0:3 (8:25,11:25,6:25)
5. ŽOK NAŠICE II - OK LINGA III 3:1 (25:10,25:8,23:25,25:8)
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
6. 0 - OK LINGA III -
7. ŽOK BARANJA - ŽOK NAŠICE II 3:0 (25:17,25:16,25:9)
8. OK KOLONIJA II - OK OSIJEK JUG 2 3:1 (25:14,19:25,25:16,25:3)
9. OK AGROTEHNIKA II - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:0 (25:15,25:12,25:23)
10. OK ČEPIN II - OK BELIŠĆE II 1:3 (18:25,25:19,23:25,23:25)
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
11. OK BELIŠĆE II - 0 -
12. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK ČEPIN II 0:3 (19:25,19:25,11:25)
13. OK OSIJEK JUG 2 - OK AGROTEHNIKA II 0:3 (15:25,16:25,15:25)
14. ŽOK NAŠICE II - OK KOLONIJA II 3:0 (25:20,25:17,25:16)
15. OK LINGA III - ŽOK BARANJA 0:3 (10:25,15:25,14:25)
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
16. 0 - ŽOK BARANJA -
17. OK KOLONIJA II - OK LINGA III 3:0 (25:9,25:9,25:9)
18. ŽOK NAŠICE II - OK AGROTEHNIKA II 3:0 (25:8,25:21,25:22)
19. OK OSIJEK JUG 2 - OK ČEPIN II 0:3 (19:25,15:25,12:25)
20. OK BELIŠĆE II - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:0 (25:13,25:17,25:6)
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
21. ŽOK ENNA VUKOVAR III - 0 -
22. OK OSIJEK JUG 2 - OK BELIŠĆE II 0:3 (12:25,17:25,19:25)
23. ŽOK NAŠICE II - OK ČEPIN II 3:1 (17:25,25:18,25:19,25:19)
24. OK LINGA III - OK AGROTEHNIKA II 0:3 (11:25,7:25,13:25)
25. ŽOK BARANJA - OK KOLONIJA II 3:1 (24:26,25:13,25:22,25:14)
6. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
26. 0 - OK KOLONIJA II -
27. OK AGROTEHNIKA II - ŽOK BARANJA 3:1 (25:17,25:21,17:25,25:20)
28. OK LINGA III - OK ČEPIN II 0:3 (7:25,7:25,4:25)
29. OK BELIŠĆE II - ŽOK NAŠICE II 3:1 (25:20,25:22,19:25,25:22)
30. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK OSIJEK JUG 2 3:0 (26:24,25:20,25:19)
7. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
31. OK OSIJEK JUG 2 - 0 -
32. ŽOK NAŠICE II - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:0 (25:22,25:6,25:18)
33. OK LINGA III - OK BELIŠĆE II 0:3 (9:25,17:25,12:25)
34. ŽOK BARANJA - OK ČEPIN II 3:2 (25:22,19:25,15:25,26:24,15:10)
35. OK KOLONIJA II - OK AGROTEHNIKA II 0:3 (22:25,20:25,13:25)
8. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
36. 0 - OK AGROTEHNIKA II -
37. OK ČEPIN II - OK KOLONIJA II 2:3 (16:25,25:5,25:9,12:25,9:15)
38. OK BELIŠĆE II - ŽOK BARANJA 3:0 (25:18,28:26,30:28)
39. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK LINGA III 3:0 (25:14,25:4,25:11)
40. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK NAŠICE II 0:3 (16:25,16:25,12:25)
9. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
41. ŽOK NAŠICE II - 0 -
42. OK LINGA III - OK OSIJEK JUG 2 0:3 (5:25,11:25,13:25)
43. ŽOK BARANJA - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:0 (25:11,25:18,25:11)
44. OK KOLONIJA II - OK BELIŠĆE II 0:3 (14:25,20:25,15:25)
45. OK AGROTEHNIKA II - OK ČEPIN II 0:3 (12:25,18:25,10:25)
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 7 7 0 21 2 10.5000 555 417 1.3309 21
2. OK LINGA II 7 6 1 18 5 3.6000 548 383 1.4308 17
3. ŽOK VINKOVCI III 7 5 2 18 11 1.6364 617 553 1.1157 14
4. OK ĐAKOVO II 7 4 3 15 11 1.3636 561 470 1.1936 13
5. ŽOK VALLIS AUREA II 7 2 5 8 15 0.5333 453 501 0.9042 6
6. ŽOK OSIJEK IV 7 2 5 6 16 0.3750 409 511 0.8004 6
7. OK DONJI MIHOLJAC 7 1 6 7 18 0.3889 403 577 0.6984 4
8. ŽOK NOVA GRADIŠKA II 7 1 6 4 19 0.2105 403 537 0.7505 3
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
1. ŽOK OSIJEK IV - OK ĐAKOVO II 0:3 (18:25,20:25,13:25)
2. OK LINGA II - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:9,25:12,25:12)
3. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:0 (25:16,25:16,25:22)
4. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:10,25:17,25:22)
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
5. OK ĐAKOVO II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:1 (25:13,23:25,25:14,25:14)
6. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 0:3 (11:25,18:25,23:25)
7. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK VINKOVCI III 2:3 (15:25,25:22,25:17,14:25,8:15)
8. ŽOK OSIJEK IV - OK LINGA II 0:3 (8:25,5:25,17:25)
3. kolo (3. studenog 2018., 3. studenog 2018.)
9. OK LINGA II - OK ĐAKOVO II 3:0 (25:23,25:12,25:21)
10. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:11,28:26,25:9)
11. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:15,25:7,25:19)
12. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:0 (25:13,25:7,25:8)
4. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
13. OK ĐAKOVO II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:1 (21:25,25:10,25:21,25:12)
14. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:17,25:21,25:13)
15. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:14,25:13,25:19)
16. ŽOK VINKOVCI III - OK LINGA II 2:3 (28:26,21:25,14:25,25:16,7:15)
5. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
17. ŽOK VINKOVCI III - OK ĐAKOVO II 3:2 (25:8,25:21,10:25,14:25,15:6)
18. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK LINGA II 3:0 (27:25,25:21,25:20)
19. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:23,25:22,25:16)
20. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK DONJI MIHOLJAC 3:1 (23:25,25:19,25:9,25:12)
6. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
21. OK ĐAKOVO II - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:8,25:13,25:11)
22. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:0 (25:17,25:22,26:24)
23. OK LINGA II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:15,25:18,25:19)
24. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 1:3 (24:26,25:13,21:25,17:25)
7. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
25. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK ĐAKOVO II 3:1 (25:17,25:19,14:25,25:15)
26. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK VINKOVCI III 1:3 (25:14,19:25,19:25,22:25)
27. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK LINGA II 0:3 (7:25,16:25,17:25)
28. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK OSIJEK IV 1:3 (12:25,26:24,18:25,14:25)
1. - 6. mjesto
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK LINGA II 6 5 1 17 4 4.2500 499 392 1.2730 16
2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 6 4 2 14 7 2.0000 493 410 1.2024 13
3. ŽOK NAŠICE II 6 4 2 12 9 1.3333 464 441 1.0522 11
4. OK BELIŠĆE II 6 2 4 9 15 0.6000 499 531 0.9397 5
5. ŽOK VINKOVCI III 5 1 4 7 14 0.5000 414 474 0.8734 3
6. OK AGROTEHNIKA II 5 1 4 3 13 0.2308 259 380 0.6816 3
1. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
1. OK BELIŠĆE II - ŽOK VINKOVCI III 3:2 (24:26,19:25,25:15,27:25,15:9)
2. ŽOK NAŠICE II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 3:2 (20:25,19:25,26:24,26:24,17:15)
3. OK AGROTEHNIKA II - OK LINGA II 0:3 (12:25,11:25,11:25)
2. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
4. ŽOK VINKOVCI III - OK LINGA II 3:2 (25:15,19:25,25:22,22:25,15:13)
5. OK AGROTEHNIKA II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 0:3 (13:25,12:25,14:25)
6. OK BELIŠĆE II - ŽOK NAŠICE II 0:3 (8:25,26:28,12:25)
3. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
7. ŽOK NAŠICE II - ŽOK VINKOVCI III 3:1 (25:18,25:18,22:25,25:23)
8. OK AGROTEHNIKA II - OK BELIŠĆE II 3:1 (23:25,25:17,25:19,25:19)
9. OK LINGA II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 3:0 (25:23,25:20,25:23)
4. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
10. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 0:3 (22:25,16:25,18:25)
11. OK BELIŠĆE II - OK LINGA II 1:3 (25:23,23:25,20:25,20:25)
12. ŽOK NAŠICE II - OK AGROTEHNIKA II 3:0 (25:19,25:8,25:20)
5. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
13. OK AGROTEHNIKA II - ŽOK VINKOVCI III odgođeno
14. OK LINGA II - ŽOK NAŠICE II 3:0 (25:20,25:13,26:24)
15. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK BELIŠĆE II 3:1 (14:25,25:17,25:20,25:21)
6. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
16. ŽOK VINKOVCI III - OK BELIŠĆE II 1:3 (8:25,25:17,20:25,15:25)
17. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK NAŠICE II 3:0 (25:16,25:18,25:15)
18. OK LINGA II - OK AGROTEHNIKA II 3:0 (25:19,25:12,25:10)
7. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
19. OK LINGA II - ŽOK VINKOVCI III termin nije određen
20. OK AGROTEHNIKA II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
21. ŽOK NAŠICE II - OK BELIŠĆE II termin nije određen
8. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
22. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK NAŠICE II termin nije određen
23. OK BELIŠĆE II - OK AGROTEHNIKA II termin nije određen
24. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK LINGA II termin nije određen
9. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
25. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK VINKOVCI III termin nije određen
26. OK LINGA II - OK BELIŠĆE II termin nije određen
27. OK AGROTEHNIKA II - ŽOK NAŠICE II termin nije određen
10. kolo (27. travnja 2019., 28. travnja 2019.)
28. ŽOK VINKOVCI III - OK AGROTEHNIKA II termin nije određen
29. ŽOK NAŠICE II - OK LINGA II termin nije određen
30. OK BELIŠĆE II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
7. - 12. mjesto
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK ĐAKOVO II 6 6 0 18 2 9.0000 487 294 1.6565 18
2. ŽOK BARANJA 5 4 1 12 4 3.0000 373 283 1.3180 12
3. OK ČEPIN II 6 3 3 12 9 1.3333 452 367 1.2316 9
4. OK KOLONIJA II 6 3 3 9 10 0.9000 344 405 0.8494 9
5. ŽOK OSIJEK IV 5 1 4 4 12 0.3333 258 353 0.7309 3
6. ŽOK VALLIS AUREA II 6 0 6 0 18 0.0000 238 450 0.5289 0
1. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
1. ŽOK BARANJA - ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:12,25:16,25:18)
2. OK ČEPIN II - OK ĐAKOVO II 1:3 (7:25,25:22,18:25,15:25)
3. OK KOLONIJA II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:10,25:19,25:21)
2. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
4. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:12,25:11,25:18)
5. OK ĐAKOVO II - OK KOLONIJA II 3:0 (25:8,25:13,25:18)
6. ŽOK BARANJA - OK ČEPIN II 3:1 (25:17,29:27,18:25,25:21)
3. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
7. OK ČEPIN II - ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:8,25:14,25:7)
8. OK KOLONIJA II - ŽOK BARANJA 0:3 (14:25,12:25,10:25)
9. ŽOK VALLIS AUREA II - OK ĐAKOVO II 0:3 (5:25,23:25,11:25)
4. kolo (2. ožujka 2019., 3. siječnja 2019.)
10. ŽOK OSIJEK IV - OK ĐAKOVO II 0:3 (8:25,3:25,17:25)
11. ŽOK BARANJA - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:11,25:10,25:14)
12. OK ČEPIN II - OK KOLONIJA II 3:0 (25:14,25:10,25:8)
5. kolo (9. ožujka 2019., 10. siječnja 2019.)
13. OK KOLONIJA II - ŽOK OSIJEK IV 3:1 (12:25,25:14,25:23,25:18)
14. ŽOK VALLIS AUREA II - OK ČEPIN II 0:3 (9:25,7:25,7:25)
15. OK ĐAKOVO II - ŽOK BARANJA 3:0 (25:14,26:24,25:13)
6. kolo (16. ožujka 2019., 17. siječnja 2019.)
16. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK BARANJA petak, 22. ožujka 2019. u 19,00
17. OK ĐAKOVO II - OK ČEPIN II 3:1 (25:13,14:25,25:17,25:17)
18. ŽOK VALLIS AUREA II - OK KOLONIJA II 0:3 (21:25,10:25,19:25)
7. kolo (30. ožujka 2019., 31. siječnja 2019.)
19. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
20. OK KOLONIJA II - OK ĐAKOVO II termin nije određen
21. OK ČEPIN II - ŽOK BARANJA termin nije određen
8. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
22. ŽOK OSIJEK IV - OK ČEPIN II termin nije određen
23. ŽOK BARANJA - OK KOLONIJA II termin nije određen
24. OK ĐAKOVO II - ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
9. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
25. OK ĐAKOVO II - ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
26. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK BARANJA termin nije određen
27. OK KOLONIJA II - OK ČEPIN II termin nije određen
10. kolo (27. travnja 2019., 28. travnja 2019.)
28. ŽOK OSIJEK IV - OK KOLONIJA II termin nije određen
29. OK ČEPIN II - ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
30. ŽOK BARANJA - OK ĐAKOVO II termin nije određen
13. - 17. mjesto
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK NOVA GRADIŠKA II 4 4 0 12 0 300 138 2.1739 12
2. ŽOK ENNA VUKOVAR III 3 2 1 6 4 1.5000 231 201 1.1493 6
3. OK OSIJEK JUG 2 4 2 2 6 6 1.0000 236 244 0.9672 6
4. OK DONJI MIHOLJAC 4 2 2 7 7 1.0000 283 299 0.9465 6
5. OK LINGA III 5 0 5 1 15 0.0667 220 388 0.5670 0
1. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
1. ŽOK ENNA VUKOVAR III - 0 -
2. OK OSIJEK JUG 2 - OK DONJI MIHOLJAC nedjelja, 24. ožujka 2019. u 16,00
3. OK LINGA III - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 0:3 (8:25,15:25,12:25)
2. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
4. 0 - ŽOK NOVA GRADIŠKA II -
5. OK DONJI MIHOLJAC - OK LINGA III 3:1 (25:18,13:25,25:22,25:17)
6. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK OSIJEK JUG 2 0:3 (15:25,25:27,23:25)
3. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
7. OK OSIJEK JUG 2 - 0 -
8. OK LINGA III - ŽOK ENNA VUKOVAR III 0:3 (11:25,23:25,12:25)
9. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:7,25:15,25:20)
4. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
10. 0 - OK DONJI MIHOLJAC -
11. ŽOK ENNA VUKOVAR III - ŽOK NOVA GRADIŠKA II odgođeno
12. OK OSIJEK JUG 2 - OK LINGA III 3:0 (25:11,25:11,25:9)
5. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
13. OK LINGA III - 0 -
14. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:10,25:10,25:15)
15. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK ENNA VUKOVAR III 1:3 (21:25,25:18,20:25,12:25)
6. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
16. 0 - ŽOK ENNA VUKOVAR III -
17. OK DONJI MIHOLJAC - OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:23,25:16,25:10)
18. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK LINGA III 3:0 (25:10,25:5,25:11)
7. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
19. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - 0 -
20. OK LINGA III - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
21. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK ENNA VUKOVAR III termin nije određen
8. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
22. 0 - OK OSIJEK JUG 2 -
23. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK LINGA III termin nije određen
24. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK NOVA GRADIŠKA II termin nije određen
9. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
25. OK DONJI MIHOLJAC - 0 -
26. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK ENNA VUKOVAR III termin nije određen
27. OK LINGA III - OK OSIJEK JUG 2 termin nije određen
10. kolo (27. travnja 2019., 28. travnja 2019.)
28. 0 - OK LINGA III -
29. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK NOVA GRADIŠKA II termin nije određen
30. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 21. ožujka 2019., 12,46
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem