Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 7 7 0 21 2 10.5000 555 417 1.3309 21
2. OK LINGA II 7 6 1 18 5 3.6000 548 383 1.4308 17
3. ŽOK VINKOVCI III 7 5 2 18 11 1.6364 617 553 1.1157 14
4. OK ĐAKOVO II 7 4 3 15 11 1.3636 561 470 1.1936 13
5. ŽOK VALLIS AUREA II 7 2 5 8 15 0.5333 453 501 0.9042 6
6. ŽOK OSIJEK IV 7 2 5 6 16 0.3750 409 511 0.8004 6
7. OK DONJI MIHOLJAC 7 1 6 7 18 0.3889 403 577 0.6984 4
8. ŽOK NOVA GRADIŠKA II 7 1 6 4 19 0.2105 403 537 0.7505 3
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
1. ŽOK OSIJEK IV - OK ĐAKOVO II 0:3 (18:25,20:25,13:25)
2. OK LINGA II - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:9,25:12,25:12)
3. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:0 (25:16,25:16,25:22)
4. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:10,25:17,25:22)
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
5. OK ĐAKOVO II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:1 (25:13,23:25,25:14,25:14)
6. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 0:3 (11:25,18:25,23:25)
7. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK VINKOVCI III 2:3 (15:25,25:22,25:17,14:25,8:15)
8. ŽOK OSIJEK IV - OK LINGA II 0:3 (8:25,5:25,17:25)
3. kolo (3. studenog 2018., 3. studenog 2018.)
9. OK LINGA II - OK ĐAKOVO II 3:0 (25:23,25:12,25:21)
10. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:11,28:26,25:9)
11. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:15,25:7,25:19)
12. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:0 (25:13,25:7,25:8)
4. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
13. OK ĐAKOVO II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:1 (21:25,25:10,25:21,25:12)
14. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:17,25:21,25:13)
15. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:14,25:13,25:19)
16. ŽOK VINKOVCI III - OK LINGA II 2:3 (28:26,21:25,14:25,25:16,7:15)
5. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
17. ŽOK VINKOVCI III - OK ĐAKOVO II 3:2 (25:8,25:21,10:25,14:25,15:6)
18. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK LINGA II 3:0 (27:25,25:21,25:20)
19. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:23,25:22,25:16)
20. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK DONJI MIHOLJAC 3:1 (23:25,25:19,25:9,25:12)
6. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
21. OK ĐAKOVO II - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:8,25:13,25:11)
22. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:0 (25:17,25:22,26:24)
23. OK LINGA II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:15,25:18,25:19)
24. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 1:3 (24:26,25:13,21:25,17:25)
7. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
25. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK ĐAKOVO II 3:1 (25:17,25:19,14:25,25:15)
26. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK VINKOVCI III 1:3 (25:14,19:25,19:25,22:25)
27. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK LINGA II 0:3 (7:25,16:25,17:25)
28. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK OSIJEK IV 1:3 (12:25,26:24,18:25,14:25)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 22. srpnja 2019., 17,45
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem