Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 6 6 0 18 1 18.0000 466 341 1.3666 18
2. OK LINGA II 6 5 1 15 5 3.0000 473 343 1.3790 14
3. OK ĐAKOVO II 6 4 2 14 8 1.7500 485 381 1.2730 13
4. ŽOK VINKOVCI III 6 4 2 15 10 1.5000 528 468 1.1282 11
5. ŽOK VALLIS AUREA II 6 2 4 7 12 0.5833 368 412 0.8932 6
6. OK DONJI MIHOLJAC 6 1 5 6 15 0.4000 333 478 0.6967 4
7. ŽOK NOVA GRADIŠKA II 6 1 5 4 16 0.2500 363 462 0.7857 3
8. ŽOK OSIJEK IV 6 1 5 3 15 0.2000 310 441 0.7029 3
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
1. ŽOK OSIJEK IV - OK ĐAKOVO II 0:3 (18:25,20:25,13:25)
2. OK LINGA II - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:9,25:12,25:12)
3. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:0 (25:16,25:16,25:22)
4. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:10,25:17,25:22)
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
5. OK ĐAKOVO II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:1 (25:13,23:25,25:14,25:14)
6. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 0:3 (11:25,18:25,23:25)
7. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK VINKOVCI III 2:3 (15:25,25:22,25:17,14:25,8:15)
8. ŽOK OSIJEK IV - OK LINGA II 0:3 (8:25,5:25,17:25)
3. kolo (3. studenog 2018., 3. studenog 2018.)
9. OK LINGA II - OK ĐAKOVO II 3:0 (25:23,25:12,25:21)
10. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:11,28:26,25:9)
11. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:15,25:7,25:19)
12. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:0 (25:13,25:7,25:8)
4. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
13. OK ĐAKOVO II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:1 (21:25,25:10,25:21,25:12)
14. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:17,25:21,25:13)
15. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:14,25:13,25:19)
16. ŽOK VINKOVCI III - OK LINGA II 2:3 (28:26,21:25,14:25,25:16,7:15)
5. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
17. ŽOK VINKOVCI III - OK ĐAKOVO II 3:2 (25:8,25:21,10:25,14:25,15:6)
18. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK LINGA II 3:0 (27:25,25:21,25:20)
19. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:23,25:22,25:16)
20. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK DONJI MIHOLJAC 3:1 (23:25,25:19,25:9,25:12)
6. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
21. OK ĐAKOVO II - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:8,25:13,25:11)
22. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:0 (25:17,25:22,26:24)
23. OK LINGA II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:15,25:18,25:19)
24. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 1:3 (24:26,25:13,21:25,17:25)
7. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
25. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK ĐAKOVO II nedjelja, 16. prosinca 2018. u 13,00
26. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK VINKOVCI III odgođeno
27. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK LINGA II četvrtak, 20. prosinca 2018. u 17,30
28. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK OSIJEK IV nedjelja, 16. prosinca 2018. u 18,00
GRUPA - A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BELIŠĆE II 8 7 1 22 5 4.4000 647 514 1.2588 21
2. OK AGROTEHNIKA II 7 6 1 18 5 3.6000 536 416 1.2885 18
3. ŽOK NAŠICE II 8 6 2 19 8 2.3750 621 495 1.2545 18
4. ŽOK BARANJA 7 5 2 16 9 1.7778 579 462 1.2532 14
5. OK ČEPIN II 7 3 4 15 12 1.2500 588 478 1.2301 11
6. OK KOLONIJA II 8 4 4 13 15 0.8667 564 567 0.9947 11
7. ŽOK ENNA VUKOVAR III 7 2 5 6 15 0.4000 403 476 0.8466 6
8. OK OSIJEK JUG 2 8 1 7 4 21 0.1905 405 574 0.7056 3
9. OK LINGA III 8 0 8 1 24 0.0417 262 623 0.4205 0
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
1. OK ČEPIN II - 0 -
2. OK BELIŠĆE II - OK AGROTEHNIKA II 1:3 (22:25,25:18,21:25,8:25)
3. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK KOLONIJA II 0:3 (21:25,18:25,32:34)
4. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK BARANJA 0:3 (8:25,11:25,6:25)
5. ŽOK NAŠICE II - OK LINGA III 3:1 (25:10,25:8,23:25,25:8)
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
6. 0 - OK LINGA III -
7. ŽOK BARANJA - ŽOK NAŠICE II 3:0 (25:17,25:16,25:9)
8. OK KOLONIJA II - OK OSIJEK JUG 2 3:1 (25:14,19:25,25:16,25:3)
9. OK AGROTEHNIKA II - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:0 (25:15,25:12,25:23)
10. OK ČEPIN II - OK BELIŠĆE II 1:3 (18:25,25:19,23:25,23:25)
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
11. OK BELIŠĆE II - 0 -
12. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK ČEPIN II 0:3 (19:25,19:25,11:25)
13. OK OSIJEK JUG 2 - OK AGROTEHNIKA II 0:3 (15:25,16:25,15:25)
14. ŽOK NAŠICE II - OK KOLONIJA II 3:0 (25:20,25:17,25:16)
15. OK LINGA III - ŽOK BARANJA 0:3 (10:25,15:25,14:25)
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
16. 0 - ŽOK BARANJA -
17. OK KOLONIJA II - OK LINGA III 3:0 (25:9,25:9,25:9)
18. ŽOK NAŠICE II - OK AGROTEHNIKA II 3:0 (25:8,25:21,25:22)
19. OK OSIJEK JUG 2 - OK ČEPIN II 0:3 (19:25,15:25,12:25)
20. OK BELIŠĆE II - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:0 (25:13,25:17,25:6)
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
21. ŽOK ENNA VUKOVAR III - 0 -
22. OK OSIJEK JUG 2 - OK BELIŠĆE II 0:3 (12:25,17:25,19:25)
23. ŽOK NAŠICE II - OK ČEPIN II 3:1 (17:25,25:18,25:19,25:19)
24. OK LINGA III - OK AGROTEHNIKA II 0:3 (11:25,7:25,13:25)
25. ŽOK BARANJA - OK KOLONIJA II 3:1 (24:26,25:13,25:22,25:14)
6. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
26. 0 - OK KOLONIJA II -
27. OK AGROTEHNIKA II - ŽOK BARANJA 3:1 (25:17,25:21,17:25,25:20)
28. OK LINGA III - OK ČEPIN II 0:3 (7:25,7:25,4:25)
29. OK BELIŠĆE II - ŽOK NAŠICE II 3:1 (25:20,25:22,19:25,25:22)
30. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK OSIJEK JUG 2 3:0 (26:24,25:20,25:19)
7. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
31. OK OSIJEK JUG 2 - 0 -
32. ŽOK NAŠICE II - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:0 (25:22,25:6,25:18)
33. OK LINGA III - OK BELIŠĆE II 0:3 (9:25,17:25,12:25)
34. ŽOK BARANJA - OK ČEPIN II 3:2 (25:22,19:25,15:25,26:24,15:10)
35. OK KOLONIJA II - OK AGROTEHNIKA II 0:3 (22:25,20:25,13:25)
8. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
36. 0 - OK AGROTEHNIKA II -
37. OK ČEPIN II - OK KOLONIJA II 2:3 (16:25,25:5,25:9,12:25,9:15)
38. OK BELIŠĆE II - ŽOK BARANJA 3:0 (25:18,28:26,30:28)
39. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK LINGA III 3:0 (25:14,25:4,25:11)
40. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK NAŠICE II 0:3 (16:25,16:25,12:25)
9. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
41. ŽOK NAŠICE II - 0 -
42. OK LINGA III - OK OSIJEK JUG 2 0:3 (5:25,11:25,13:25)
43. ŽOK BARANJA - ŽOK ENNA VUKOVAR III nedjelja, 16. prosinca 2018. u 14,00
44. OK KOLONIJA II - OK BELIŠĆE II 0:3 (14:25,20:25,15:25)
45. OK AGROTEHNIKA II - OK ČEPIN II četvrtak, 27. prosinca 2018. u 15,00
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 15. prosinca 2018., 17,25
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem