Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniori
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. MOK MARSONIA 15 14 1 42 6 7.0000 1168 864 1.3519 42
2. OK ZRINSKI NUŠTAR 15 13 2 40 10 4.0000 1203 932 1.2908 38
3. MOK VUKOVAR 15 10 5 35 21 1.6667 1278 1088 1.1746 29
4. MOK ŽELJEZNIČAR 14 10 4 32 19 1.6842 1170 1000 1.1700 28
5. OK SOKOL 15 8 7 27 24 1.1250 1124 1083 1.0379 24
6. OK VALPOVKA 15 6 9 29 31 0.9355 1283 1233 1.0406 21
7. MOK MURSA - OSIJEK II 15 4 11 15 35 0.4286 1035 1139 0.9087 11
8. OK DONJI MIHOLJAC 14 1 13 7 39 0.1795 757 1094 0.6920 5
9. MOK BROD 16 1 15 5 47 0.1064 678 1263 0.5368 3
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
1. MOK MURSA - OSIJEK II - 0 -
2. OK SOKOL - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:15,25:15,26:24)
3. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK VUKOVAR 1:3 (22:25,25:20,22:25,21:25)
4. OK VALPOVKA - MOK ŽELJEZNIČAR 0:3 (13:25,15:25,21:25)
5. MOK BROD - MOK MARSONIA 0:3 (2:25,6:25,9:25)
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
6. 0 - MOK MARSONIA -
7. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK BROD 3:0 (25:6,25:9,25:11)
8. MOK VUKOVAR - OK VALPOVKA 3:2 (25:22,25:20,25:27,20:25,15:11)
9. OK DONJI MIHOLJAC - OK ZRINSKI NUŠTAR 0:3 (16:25,13:25,9:25)
10. MOK MURSA - OSIJEK II - OK SOKOL 0:3 (23:25,24:26,21:25)
3. kolo (27. listopada 2018., 27. listopada 2018.)
11. OK SOKOL - 0 -
12. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK MURSA - OSIJEK II 3:0 (30:28,25:14,25:16)
13. OK VALPOVKA - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:10,25:11,25:8)
14. MOK BROD - MOK VUKOVAR 0:3 (11:25,6:25,7:25)
15. MOK MARSONIA - MOK ŽELJEZNIČAR 3:1 (22:25,25:18,25:20,25:14)
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
16. 0 - MOK ŽELJEZNIČAR -
17. MOK VUKOVAR - MOK MARSONIA 1:3 (21:25,25:13,23:25,18:25)
18. OK DONJI MIHOLJAC - MOK BROD 3:0 (25:17,25:15,25:12)
19. MOK MURSA - OSIJEK II - OK VALPOVKA 1:3 (24:26,25:16,22:25,22:25)
20. OK SOKOL - OK ZRINSKI NUŠTAR 0:3 (23:25,23:25,25:27)
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
21. OK ZRINSKI NUŠTAR - 0 -
22. OK VALPOVKA - OK SOKOL 2:3 (22:25,25:11,28:26,24:26,13:15)
23. MOK BROD - MOK MURSA - OSIJEK II 0:3 (11:25,12:25,17:25)
24. MOK MARSONIA - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:9,25:22,25:15)
25. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK VUKOVAR 3:2 (26:24,25:23,18:25,19:25,15:12)
6. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
26. 0 - MOK VUKOVAR -
27. OK DONJI MIHOLJAC - MOK ŽELJEZNIČAR 0:3 (12:25,16:25,14:25)
28. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK MARSONIA 0:3 (20:25,22:25,19:25)
29. OK SOKOL - MOK BROD 3:0 (25:14,25:14,25:13)
30. OK ZRINSKI NUŠTAR - OK VALPOVKA 3:2 (30:28,25:17,19:25,21:25,15:12)
7. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
31. OK VALPOVKA - 0 -
32. MOK BROD - OK ZRINSKI NUŠTAR 0:3 (2:25,9:25,15:25)
33. MOK MARSONIA - OK SOKOL 3:0 (25:18,25:11,25:19)
34. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK MURSA - OSIJEK II 3:0 (25:18,25:21,25:23)
35. MOK VUKOVAR - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:11,25:14,25:9)
8. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
36. 0 - OK DONJI MIHOLJAC -
37. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK VUKOVAR 0:3 (20:25,17:25,23:25)
38. OK SOKOL - MOK ŽELJEZNIČAR 1:3 (18:25,20:25,29:27,19:25)
39. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK MARSONIA 3:0 (25:19,25:18,25:23)
40. OK VALPOVKA - MOK BROD 3:0 (25:12,25:6,25:20)
9. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
41. MOK BROD - 0 -
42. MOK MARSONIA - OK VALPOVKA 3:1 (21:25,25:19,25:15,25:16)
43. MOK ŽELJEZNIČAR - OK ZRINSKI NUŠTAR 1:3 (25:27,20:25,25:16,18:25)
44. MOK VUKOVAR - OK SOKOL 3:0 (25:13,25:9,25:16)
45. OK DONJI MIHOLJAC - MOK MURSA - OSIJEK II 0:3 (17:25,18:25,23:25)
10. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
46. 0 - MOK MURSA - OSIJEK II -
47. OK DONJI MIHOLJAC - OK SOKOL 0:3 (16:25,26:28,14:25)
48. MOK VUKOVAR - OK ZRINSKI NUŠTAR 1:3 (19:25,23:25,25:22,19:25)
49. MOK ŽELJEZNIČAR - OK VALPOVKA 3:1 (25:12,25:27,25:15,25:19)
50. MOK MARSONIA - MOK BROD 3:0 (25:14,25:12,25:22)
11. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
51. MOK MARSONIA - 0 -
52. MOK BROD - MOK ŽELJEZNIČAR 0:3 (11:25,6:25,11:25)
53. OK VALPOVKA - MOK VUKOVAR 3:1 (25:8,25:20,19:25,27:25)
54. OK ZRINSKI NUŠTAR - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:10,25:10,25:13)
55. OK SOKOL - MOK MURSA - OSIJEK II 3:0 (25:15,25:20,25:16)
12. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
56. 0 - OK SOKOL -
57. MOK MURSA - OSIJEK II - OK ZRINSKI NUŠTAR 0:3 (16:25,19:25,16:25)
58. OK DONJI MIHOLJAC - OK VALPOVKA 0:3 (13:25,12:25,18:25)
59. MOK VUKOVAR - MOK BROD 3:0 (25:11,25:8,25:18)
60. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK MARSONIA 0:3 (13:25,21:25,19:25)
13. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
61. MOK ŽELJEZNIČAR - 0 -
62. MOK MARSONIA - MOK VUKOVAR 3:0 (25:21,25:18,25:18)
63. MOK BROD - OK DONJI MIHOLJAC 3:2 (25:27,21:25,25:15,26:24,15:13)
64. OK VALPOVKA - MOK MURSA - OSIJEK II 2:3 (25:9,25:22,21:25,19:25,13:15)
65. OK ZRINSKI NUŠTAR - OK SOKOL 3:0 (25:22,25:12,25:22)
14. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
66. 0 - OK ZRINSKI NUŠTAR -
67. OK SOKOL - OK VALPOVKA 3:1 (25:17,20:25,25:21,25:15)
68. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK BROD 3:0 (25:9,25:21,25:18)
69. OK DONJI MIHOLJAC - MOK MARSONIA 0:3 (15:25,18:25,18:25)
70. MOK VUKOVAR - MOK ŽELJEZNIČAR 3:0 (25:18,25:20,26:24)
15. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
71. MOK VUKOVAR - 0 -
72. MOK ŽELJEZNIČAR - OK DONJI MIHOLJAC odgođeno
73. MOK MARSONIA - MOK MURSA - OSIJEK II 3:0 (25:14,25:14,25:19)
74. MOK BROD - OK SOKOL 0:3 (7:25,12:25,9:25)
75. OK VALPOVKA - OK ZRINSKI NUŠTAR 0:3 (23:25,21:25,15:25)
16. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
76. 0 - OK VALPOVKA -
77. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK BROD 3:0 (25:10,25:15,25:4)
78. OK SOKOL - MOK MARSONIA 0:3 (21:25,25:27,20:25)
79. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK ŽELJEZNIČAR 1:3 (25:21,22:25,10:25,21:25)
80. OK DONJI MIHOLJAC - MOK VUKOVAR 2:3 (20:25,15:25,25:22,25:22,9:15)
17. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
81. OK DONJI MIHOLJAC - 0 -
82. MOK VUKOVAR - MOK MURSA - OSIJEK II 3:1 (21:25,25:19,25:22,25:19)
83. MOK ŽELJEZNIČAR - OK SOKOL 3:2 (25:20,25:20,23:25,23:25,18:16)
84. MOK MARSONIA - OK ZRINSKI NUŠTAR 3:0 (25:21,25:17,25:18)
85. MOK BROD - OK VALPOVKA 2:3 (25:22,19:25,25:22,13:25,10:15)
18. kolo (27. travnja 2019., 28. travnja 2019.)
86. 0 - MOK BROD -
87. OK VALPOVKA - MOK MARSONIA petak, 26. travnja 2019. u 19,00
88. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK ŽELJEZNIČAR termin nije određen
89. OK SOKOL - MOK VUKOVAR termin nije određen
90. MOK MURSA - OSIJEK II - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 19. travnja 2019., 12,15
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem