Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK ČEPIN 10 10 0 30 0 754 435 1.7333 30
2. ŽOK OSIJEK III 9 8 1 24 8 3.0000 741 604 1.2268 23
3. ŽOK VITEZ 11 10 7 3 21 11 1.9091 696 610 1.1410 21
4. OK SLAVONSKI BROD 10 5 5 21 18 1.1667 873 804 1.0858 16
5. ŽOK ENNA VUKOVAR II 10 5 5 17 18 0.9444 731 737 0.9919 16
6. OK ĐAKOVO 9 5 4 17 15 1.1333 698 661 1.0560 14
7. OK AGROTEHNIKA 9 1 8 7 24 0.2917 539 729 0.7394 3
8. OK VALPOVKA 9 1 8 5 25 0.2000 479 732 0.6544 3
9. ŽOK NAŠICE 10 1 9 5 28 0.1786 589 788 0.7475 3
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
1. OK VALPOVKA - 0 -
2. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK OSIJEK III 2:3 (25:23,19:25,13:25,25:22,7:15)
3. OK ĐAKOVO - ŽOK NAŠICE 3:0 (25:16,25:22,25:18)
4. ŽOK VITEZ 11 - OK ČEPIN 0:3 (15:25,16:25,8:25)
5. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK AGROTEHNIKA 3:0 (25:13,25:16,25:10)
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
6. 0 - OK AGROTEHNIKA -
7. OK ČEPIN - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:15,25:9,25:18)
8. ŽOK NAŠICE - ŽOK VITEZ 11 0:3 (12:25,12:25,15:25)
9. ŽOK OSIJEK III - OK ĐAKOVO 3:1 (25:21,15:25,25:17,25:21)
10. OK VALPOVKA - OK SLAVONSKI BROD 1:3 (12:25,14:25,25:23,12:25)
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
11. OK SLAVONSKI BROD - 0 -
12. OK ĐAKOVO - OK VALPOVKA 3:0 (25:20,25:15,25:13)
13. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK OSIJEK III 0:3 (13:25,19:25,15:25)
14. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK NAŠICE 3:0 (25:12,27:25,25:11)
15. OK AGROTEHNIKA - OK ČEPIN 0:3 (11:25,13:25,10:25)
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
16. 0 - OK ČEPIN -
17. ŽOK NAŠICE - OK AGROTEHNIKA 3:1 (25:16,25:14,22:25,25:14)
18. ŽOK OSIJEK III - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:14,25:21,25:19)
19. OK VALPOVKA - ŽOK VITEZ 11 0:3 (15:25,6:25,20:25)
20. OK SLAVONSKI BROD - OK ĐAKOVO 2:3 (27:25,25:20,23:25,21:25,11:15)
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
21. OK ĐAKOVO - 0 -
22. ŽOK VITEZ 11 - OK SLAVONSKI BROD 3:1 (25:15,14:25,25:21,25:22)
23. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK VALPOVKA 3:1 (20:25,25:22,25:14,25:12)
24. OK AGROTEHNIKA - ŽOK OSIJEK III 1:3 (16:25,16:25,25:20,10:25)
25. ŽOK NAŠICE - OK ČEPIN 0:3 (10:25,11:25,12:25)
6. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
26. 0 - ŽOK NAŠICE -
27. ŽOK OSIJEK III - OK ČEPIN 0:3 (11:25,17:25,22:25)
28. OK VALPOVKA - OK AGROTEHNIKA 0:3 (12:25,16:25,19:25)
29. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:2 (26:28,25:18,22:25,28:26,17:15)
30. OK ĐAKOVO - ŽOK VITEZ 11 0:3 (9:25,21:25,18:25)
7. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
31. ŽOK VITEZ 11 - 0 -
32. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK ĐAKOVO 3:1 (25:14,25:22,13:25,25:21)
33. OK AGROTEHNIKA - OK SLAVONSKI BROD 0:3 (17:25,21:25,18:25)
34. OK ČEPIN - OK VALPOVKA 3:0 (25:5,25:13,25:11)
35. ŽOK NAŠICE - ŽOK OSIJEK III 0:3 (20:25,22:25,23:25)
8. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
36. 0 - ŽOK OSIJEK III -
37. OK VALPOVKA - ŽOK NAŠICE 3:1 (25:23,19:25,25:22,25:19)
38. OK SLAVONSKI BROD - OK ČEPIN 0:3 (26:28,21:25,19:25)
39. OK ĐAKOVO - OK AGROTEHNIKA 3:1 (25:17,18:25,25:15,25:10)
40. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:20,25:22,25:11)
9. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
41. ŽOK ENNA VUKOVAR II - 0 -
42. ŽOK VITEZ 11 - OK AGROTEHNIKA 3:0 (25:13,25:20,25:22)
43. OK ČEPIN - OK ĐAKOVO 3:0 (25:17,25:17,25:22)
44. ŽOK NAŠICE - OK SLAVONSKI BROD 0:3 (16:25,10:25,16:25)
45. ŽOK OSIJEK III - OK VALPOVKA 3:0 (25:10,25:10,25:16)
10. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
46. 0 - OK VALPOVKA -
47. ŽOK OSIJEK III - OK SLAVONSKI BROD 3:1 (25:21,21:25,25:20,25:21)
48. ŽOK NAŠICE - OK ĐAKOVO 0:3 (14:25,19:25,22:25)
49. OK ČEPIN - ŽOK VITEZ 11 3:0 (25:8,26:24,25:16)
50. OK AGROTEHNIKA - ŽOK ENNA VUKOVAR II 1:3 (25:22,19:25,15:25,18:25)
11. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
51. OK AGROTEHNIKA - 0 -
52. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK ČEPIN 0:3 (12:25,13:25,13:25)
53. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK NAŠICE 3:1 (25:15,23:25,25:12,25:13)
54. OK ĐAKOVO - ŽOK OSIJEK III odgođeno
55. OK SLAVONSKI BROD - OK VALPOVKA 3:0 (25:17,25:12,25:19)
12. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
56. 0 - OK SLAVONSKI BROD -
57. OK VALPOVKA - OK ĐAKOVO termin nije određen
58. ŽOK OSIJEK III - ŽOK VITEZ 11 termin nije određen
59. ŽOK NAŠICE - ŽOK ENNA VUKOVAR II termin nije određen
60. OK ČEPIN - OK AGROTEHNIKA termin nije određen
13. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
61. OK ČEPIN - 0 -
62. OK AGROTEHNIKA - ŽOK NAŠICE termin nije određen
63. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK OSIJEK III termin nije određen
64. ŽOK VITEZ 11 - OK VALPOVKA termin nije određen
65. OK ĐAKOVO - OK SLAVONSKI BROD termin nije određen
14. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
66. 0 - OK ĐAKOVO -
67. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK VITEZ 11 termin nije određen
68. OK VALPOVKA - ŽOK ENNA VUKOVAR II termin nije određen
69. ŽOK OSIJEK III - OK AGROTEHNIKA termin nije određen
70. ŽOK NAŠICE - OK ČEPIN termin nije određen
15. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
71. ŽOK NAŠICE - 0 -
72. OK ČEPIN - ŽOK OSIJEK III termin nije određen
73. OK AGROTEHNIKA - OK VALPOVKA termin nije određen
74. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK SLAVONSKI BROD termin nije određen
75. ŽOK VITEZ 11 - OK ĐAKOVO termin nije određen
16. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
76. 0 - ŽOK VITEZ 11 -
77. OK ĐAKOVO - ŽOK ENNA VUKOVAR II termin nije određen
78. OK SLAVONSKI BROD - OK AGROTEHNIKA termin nije određen
79. OK VALPOVKA - OK ČEPIN termin nije određen
80. ŽOK OSIJEK III - ŽOK NAŠICE termin nije određen
17. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
81. ŽOK OSIJEK III - 0 -
82. ŽOK NAŠICE - OK VALPOVKA termin nije određen
83. OK ČEPIN - OK SLAVONSKI BROD termin nije određen
84. OK AGROTEHNIKA - OK ĐAKOVO termin nije određen
85. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK VITEZ 11 termin nije određen
18. kolo (27. travnja 2019., 28. travnja 2019.)
86. 0 - ŽOK ENNA VUKOVAR II -
87. ŽOK VITEZ 11 - OK AGROTEHNIKA termin nije određen
88. OK ĐAKOVO - OK ČEPIN termin nije određen
89. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK NAŠICE termin nije određen
90. OK VALPOVKA - ŽOK OSIJEK III termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 20. veljače 2019., 13,45
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem