Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - ISTOK
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK OSIJEK II 14 14 0 42 8 5.2500 1200 852 1.4085 41
2. OK LINGA 14 10 4 37 14 2.6429 1137 960 1.1844 33
3. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 14 12 2 37 17 2.1765 1245 1012 1.2302 33
4. ŽOK VINKOVCI 14 8 6 30 22 1.3636 1119 1044 1.0718 24
5. OK BELIŠĆE 14 4 10 18 33 0.5455 1002 1174 0.8535 13
6. OK POSAVINA BROD 14 3 11 10 33 0.3030 779 1016 0.7667 9
7. OK KOLONIJA 14 3 11 13 35 0.3714 934 1114 0.8384 8
8. ŽOK VALLIS AUREA 14 2 12 12 37 0.3243 928 1172 0.7918 7
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
1. ŽOK OSIJEK II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3:0 (26:24,25:16,25:23)
2. OK BELIŠĆE - OK KOLONIJA 3:1 (25:15,22:25,25:22,25:19)
3. OK LINGA - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:16,25:18,25:8)
4. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK VINKOVCI 0:3 (16:25,17:25,12:25)
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
5. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK VINKOVCI 3:2 (22:25,22:25,25:15,25:15,15:6)
6. OK POSAVINA BROD - ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:20,25:19,25:16)
7. OK KOLONIJA - OK LINGA 0:3 (14:25,14:25,15:25)
8. ŽOK OSIJEK II - OK BELIŠĆE 3:1 (18:25,25:9,25:14,25:15)
3. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
9. OK BELIŠĆE - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (22:25,13:25,18:25)
10. OK LINGA - ŽOK OSIJEK II 2:3 (16:25,25:18,25:23,22:25,9:15)
11. ŽOK VALLIS AUREA - OK KOLONIJA 0:3 (15:25,16:25,21:25)
12. ŽOK VINKOVCI - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:9,25:13,25:18)
4. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
13. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:15,25:14,25:17)
14. OK KOLONIJA - ŽOK VINKOVCI 0:3 (21:25,10:25,20:25)
15. ŽOK OSIJEK II - ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:7,25:13,25:15)
16. OK BELIŠĆE - OK LINGA 0:3 (14:25,15:25,14:25)
5. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
17. OK LINGA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:3 (25:14,20:25,25:19,11:25,14:16)
18. ŽOK VALLIS AUREA - OK BELIŠĆE 3:1 (18:25,25:16,27:25,25:23)
19. ŽOK VINKOVCI - ŽOK OSIJEK II 0:3 (15:25,15:25,19:25)
20. OK POSAVINA BROD - OK KOLONIJA 3:0 (25:19,25:21,25:23)
6. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
21. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK KOLONIJA 3:1 (25:8,25:20,19:25,25:16)
22. ŽOK OSIJEK II - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:8,27:25,25:13)
23. OK BELIŠĆE - ŽOK VINKOVCI 2:3 (25:18,25:20,21:25,16:25,8:15)
24. OK LINGA - ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:18,25:19,25:17)
7. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
25. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK VALLIS AUREA 3:1 (25:23,21:25,25:11,25:16)
26. ŽOK VINKOVCI - OK LINGA 1:3 (21:25,17:25,25:16,22:25)
27. OK POSAVINA BROD - OK BELIŠĆE 3:0 (25:12,25:15,25:18)
28. OK KOLONIJA - ŽOK OSIJEK II 0:3 (17:25,20:25,15:25)
8. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
29. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK OSIJEK II 1:3 (25:17,18:25,20:25,23:25)
30. OK KOLONIJA - OK BELIŠĆE 1:3 (25:16,23:25,22:25,21:25)
31. OK POSAVINA BROD - OK LINGA 0:3 (11:25,15:25,19:25)
32. ŽOK VINKOVCI - ŽOK VALLIS AUREA 3:1 (25:14,25:22,23:25,25:23)
9. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
33. ŽOK VINKOVCI - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:3 (25:17,18:25,17:25,15:25)
34. ŽOK VALLIS AUREA - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:23,25:21,25:13)
35. OK LINGA - OK KOLONIJA 3:0 (25:18,25:22,25:19)
36. OK BELIŠĆE - ŽOK OSIJEK II 1:3 (12:25,15:25,25:22,13:25)
10. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
37. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK BELIŠĆE 3:1 (25:16,25:13,24:26,25:18)
38. ŽOK OSIJEK II - OK LINGA 3:1 (25:14,20:25,25:17,25:9)
39. OK KOLONIJA - ŽOK VALLIS AUREA 3:2 (25:16,23:25,18:25,25:14,15:9)
40. OK POSAVINA BROD - ŽOK VINKOVCI 0:3 (11:25,18:25,18:25)
11. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
41. OK POSAVINA BROD - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (16:25,12:25,23:25)
42. ŽOK VINKOVCI - OK KOLONIJA 3:1 (25:15,22:25,25:19,25:10)
43. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK OSIJEK II 1:3 (15:25,25:18,13:25,20:25)
44. OK LINGA - OK BELIŠĆE 3:0 (25:15,25:21,25:19)
12. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
45. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK LINGA 3:2 (25:16,25:16,18:25,23:25,15:10)
46. OK BELIŠĆE - ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:16,33:31,25:17)
47. ŽOK OSIJEK II - ŽOK VINKOVCI 3:1 (21:25,25:22,25:12,25:17)
48. OK KOLONIJA - OK POSAVINA BROD 3:0 (26:24,28:26,25:18)
13. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
49. OK KOLONIJA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (15:25,24:26,11:25)
50. OK POSAVINA BROD - ŽOK OSIJEK II 0:3 (13:25,12:25,11:25)
51. ŽOK VINKOVCI - OK BELIŠĆE 3:0 (25:20,25:14,25:19)
52. ŽOK VALLIS AUREA - OK LINGA 0:3 (22:25,16:25,15:25)
14. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
53. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:3 (27:25,17:25,21:25,14:25)
54. OK LINGA - ŽOK VINKOVCI 3:1 (25:7,25:23,22:25,25:20)
55. OK BELIŠĆE - OK POSAVINA BROD 3:1 (22:25,25:21,25:11,25:19)
56. ŽOK OSIJEK II - OK KOLONIJA 3:0 (25:10,25:20,25:16)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 18. travnja 2019., 14,38
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem