Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - ZAPAD
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK VELI VRH 16 14 2 42 13 3.2308 1274 1009 1.2626 39
2. OK FUNTANA VRSAR 16 13 3 41 14 2.9286 1318 1126 1.1705 39
3. OK GROBNIČAN 16 11 5 42 21 2.0000 1440 1135 1.2687 36
4. OK UMAG 16 10 6 33 22 1.5000 1214 1123 1.0810 29
5. OK MATULJI 2004 16 9 7 32 29 1.1034 1356 1325 1.0234 25
6. OK PULA 16 7 9 25 32 0.7813 1194 1305 0.9149 20
7. OK POREČ II 16 5 11 23 39 0.5897 1234 1390 0.8878 17
8. ŽOK ROCKWOOL 16 2 14 12 42 0.2857 980 1273 0.7698 7
9. ŽOK PAZIN 16 1 15 7 45 0.1556 944 1268 0.7445 4
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
1. ŽOK ROCKWOOL - 0 -
2. OK GROBNIČAN - OK POREČ II 3:2 (25:12,25:14,23:25,22:25,15:13)
3. OK VELI VRH - OK PULA 3:0 (25:18,25:12,25:10)
4. ŽOK PAZIN - OK UMAG 0:3 (16:25,24:26,15:25)
5. OK MATULJI 2004 - OK FUNTANA VRSAR 3:1 (22:25,25:20,25:22,25:23)
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
6. 0 - OK FUNTANA VRSAR -
7. OK UMAG - OK MATULJI 2004 3:1 (14:25,27:25,25:14,25:17)
8. OK PULA - ŽOK PAZIN 3:0 (25:21,25:22,26:24)
9. OK POREČ II - OK VELI VRH 0:3 (21:25,18:25,11:25)
10. ŽOK ROCKWOOL - OK GROBNIČAN 1:3 (16:25,12:25,25:23,9:25)
3. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
11. OK GROBNIČAN - 0 -
12. OK VELI VRH - ŽOK ROCKWOOL 3:0 (25:4,25:14,25:19)
13. ŽOK PAZIN - OK POREČ II 2:3 (25:24,25:22,21:25,11:25,12:15)
14. OK MATULJI 2004 - OK PULA 3:1 (25:16,25:13,24:26,25:20)
15. OK FUNTANA VRSAR - OK UMAG 3:0 (25:18,25:8,28:26)
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
16. 0 - OK UMAG -
17. OK PULA - OK FUNTANA VRSAR 1:3 (28:26,18:25,11:25,22:25)
18. OK POREČ II - OK MATULJI 2004 3:1 (26:24,22:25,27:25,25:21)
19. ŽOK ROCKWOOL - ŽOK PAZIN 3:0 (25:18,25:18,26:24)
20. OK GROBNIČAN - OK VELI VRH 2:3 (25:23,25:22,22:25,16:25,10:15)
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
21. OK VELI VRH - 0 -
22. ŽOK PAZIN - OK GROBNIČAN 0:3 (17:25,14:25,21:25)
23. OK MATULJI 2004 - ŽOK ROCKWOOL 3:0 (25:19,25:13,25:10)
24. OK FUNTANA VRSAR - OK POREČ II 3:0 (25:19,25:19,25:19)
25. OK UMAG - OK PULA 3:0 (25:12,25:19,25:14)
6. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
26. 0 - OK PULA -
27. OK UMAG - OK POREČ II 3:2 (13:25,26:24,25:22,24:26,15:8)
28. ŽOK ROCKWOOL - OK FUNTANA VRSAR 0:3 (21:25,17:25,26:28)
29. OK GROBNIČAN - OK MATULJI 2004 2:3 (23:25,25:15,23:25,27:25,5:15)
30. OK VELI VRH - ŽOK PAZIN 3:0 (25:12,25:11,25:6)
7. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
31. ŽOK PAZIN - 0 -
32. OK MATULJI 2004 - OK VELI VRH 2:3 (16:25,25:23,21:25,25:21,10:15)
33. OK FUNTANA VRSAR - OK GROBNIČAN 3:1 (19:25,25:18,25:20,25:19)
34. OK UMAG - ŽOK ROCKWOOL 3:0 (25:16,25:15,25:16)
35. OK PULA - OK POREČ II 3:2 (19:25,25:20,25:20,23:25,15:11)
8. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
36. 0 - OK POREČ II -
37. ŽOK ROCKWOOL - OK PULA 1:3 (21:25,25:27,25:20,19:25)
38. OK GROBNIČAN - OK UMAG 3:1 (21:25,25:14,25:16,25:13)
39. OK VELI VRH - OK FUNTANA VRSAR 3:1 (25:22,25:23,18:25,25:21)
40. ŽOK PAZIN - OK MATULJI 2004 0:3 (22:25,23:25,17:25)
9. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
41. OK MATULJI 2004 - 0 -
42. OK FUNTANA VRSAR - ŽOK PAZIN 3:0 (25:12,25:20,25:12)
43. OK UMAG - OK VELI VRH 3:0 (29:27,25:11,25:10)
44. OK PULA - OK GROBNIČAN 0:3 (25:27,18:25,5:25)
45. OK POREČ II - ŽOK ROCKWOOL 3:2 (23:25,25:21,26:28,27:25,15:11)
10. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
46. 0 - ŽOK ROCKWOOL -
47. OK POREČ II - OK GROBNIČAN 0:3 (15:25,7:25,11:25)
48. OK PULA - OK VELI VRH 0:3 (17:25,22:25,23:25)
49. OK UMAG - ŽOK PAZIN 3:0 (25:15,25:19,25:16)
50. OK FUNTANA VRSAR - OK MATULJI 2004 3:0 (25:20,25:19,25:23)
11. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
51. OK FUNTANA VRSAR - 0 -
52. OK MATULJI 2004 - OK UMAG 1:3 (23:25,25:20,15:25,21:25)
53. ŽOK PAZIN - OK PULA 1:3 (24:26,26:24,12:25,24:26)
54. OK VELI VRH - OK POREČ II 3:0 (25:14,25:21,25:13)
55. OK GROBNIČAN - ŽOK ROCKWOOL 3:1 (25:16,25:15,25:27,25:10)
12. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
56. 0 - OK GROBNIČAN -
57. ŽOK ROCKWOOL - OK VELI VRH 0:3 (17:25,15:25,16:25)
58. OK POREČ II - ŽOK PAZIN 3:1 (25:20,27:25,24:26,25:16)
59. OK PULA - OK MATULJI 2004 3:0 (25:21,25:18,25:20)
60. OK UMAG - OK FUNTANA VRSAR 1:3 (25:15,22:25,23:25,17:25)
13. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
61. OK UMAG - 0 -
62. OK FUNTANA VRSAR - OK PULA 3:1 (16:25,25:23,30:28,25:23)
63. OK MATULJI 2004 - OK POREČ II 3:2 (25:17,24:26,20:25,25:21,15:12)
64. ŽOK PAZIN - ŽOK ROCKWOOL 3:0 (25:14,25:14,25:21)
65. OK VELI VRH - OK GROBNIČAN 3:2 (23:25,25:19,22:25,25:15,15:7)
14. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
66. 0 - OK VELI VRH -
67. OK GROBNIČAN - ŽOK PAZIN 3:0 (25:8,25:7,25:10)
68. ŽOK ROCKWOOL - OK MATULJI 2004 0:3 (13:25,21:25,19:25)
69. OK POREČ II - OK FUNTANA VRSAR 0:3 (24:26,21:25,20:25)
70. OK PULA - OK UMAG 3:1 (19:25,25:18,25:18,25:23)
15. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
71. OK PULA - 0 -
72. OK POREČ II - OK UMAG 0:3 (21:25,20:25,17:25)
73. OK FUNTANA VRSAR - ŽOK ROCKWOOL 3:1 (25:15,25:9,25:27,25:18)
74. OK MATULJI 2004 - OK GROBNIČAN 3:2 (21:25,12:25,27:25,27:25,15:13)
75. ŽOK PAZIN - OK VELI VRH 0:3 (23:25,12:25,10:25)
16. kolo (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
76. 0 - ŽOK PAZIN -
77. OK VELI VRH - OK MATULJI 2004 3:0 (25:22,25:20,25:21)
78. OK GROBNIČAN - OK FUNTANA VRSAR 3:0 (25:14,25:14,25:21)
79. ŽOK ROCKWOOL - OK UMAG 0:3 (20:25,12:25,10:25)
80. OK POREČ II - OK PULA 3:0 (25:14,25:15,25:20)
17. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
81. OK POREČ II - 0 -
82. OK PULA - ŽOK ROCKWOOL 3:0 (25:17,25:18,25:13)
83. OK UMAG - OK GROBNIČAN 0:3 (15:25,17:25,16:25)
84. OK FUNTANA VRSAR - OK VELI VRH 3:0 (25:19,25:19,25:16)
85. OK MATULJI 2004 - ŽOK PAZIN 3:0 (25:23,28:26,25:17)
18. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
86. 0 - OK MATULJI 2004 -
87. ŽOK PAZIN - OK FUNTANA VRSAR 0:3 (13:25,20:25,14:25)
88. OK VELI VRH - OK UMAG 3:0 (25:15,25:20,25:21)
89. OK GROBNIČAN - OK PULA 3:1 (25:23,25:13,22:25,25:11)
90. ŽOK ROCKWOOL - OK POREČ II 3:0 (25:5,25:13,25:6)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 23. srpnja 2019., 11,26
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem