Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - JUG
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK DUBROVNIK 17 16 1 50 4 12.5000 1324 727 1.8212 49
2. ŽOK SINJ 17 16 1 48 6 8.0000 1314 794 1.6549 47
3. OK MAKARSKA 15 10 5 33 20 1.6500 1134 934 1.2141 29
4. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 14 9 5 28 17 1.6471 1000 873 1.1455 27
5. ŽOK TROGIR 16 9 7 32 26 1.2308 1227 1131 1.0849 27
6. OK SPLIT II 15 7 8 24 30 0.8000 1066 1125 0.9476 21
7. OK ZADAR II 17 6 11 23 38 0.6053 1147 1301 0.8816 18
8. OK BRDA II 15 5 10 21 31 0.6774 1076 1065 1.0103 16
9. OK NOVA MOKOŠICA 16 2 14 7 42 0.1667 742 1134 0.6543 6
10. OK SOLIN 18 0 18 2 54 0.0370 450 1396 0.3223 -9
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
1. ŽOK DUBROVNIK - 0 -
2. ŽOK SINJ - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:14,25:9,25:16)
3. ŽOK TROGIR - OK ZADAR II 3:1 (25:18,25:18,27:29,25:19)
4. OK MAKARSKA - OK SOLIN 3:0 (25:5,25:11,25:12)
5. OK SPLIT II - 0 -
6. OK BRDA II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 0:3 (25:27,16:25,23:25)
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
7. 0 - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM -
8. 0 - OK BRDA II -
9. OK SOLIN - OK SPLIT II 1:3 (22:25,22:25,25:23,23:25)
10. OK ZADAR II - OK MAKARSKA 0:3 (16:25,16:25,15:25)
11. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK TROGIR 0:3 (12:25,10:25,17:25)
12. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK SINJ 2:3 (25:12,16:25,22:25,26:24,14:16)
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
13. ŽOK SINJ - 0 -
14. ŽOK TROGIR - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (12:25,18:25,14:25)
15. OK MAKARSKA - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:12,25:11,25:11)
16. OK SPLIT II - OK ZADAR II 2:3 (25:20,21:25,14:25,25:21,11:15)
17. OK BRDA II - OK SOLIN 3:0 (25:15,25:17,25:9)
18. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - 0 -
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
20. OK SOLIN - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 0:3 (12:25,11:25,15:25)
21. OK ZADAR II - OK BRDA II 3:1 (25:20,25:22,16:25,25:23)
22. OK NOVA MOKOŠICA - OK SPLIT II 1:3 (21:25,16:25,25:21,23:25)
23. ŽOK DUBROVNIK - OK MAKARSKA 3:1 (25:19,25:20,21:25,25:14)
24. ŽOK SINJ - ŽOK TROGIR 3:0 (25:12,25:9,25:15)
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
25. ŽOK TROGIR - 0 -
26. OK MAKARSKA - ŽOK SINJ 0:3 (17:25,12:25,24:26)
27. OK SPLIT II - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (19:25,9:25,10:25)
28. OK BRDA II - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:13,25:21,25:17)
29. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK ZADAR II 1:3 (13:25,25:23,18:25,17:25)
30. 0 - OK SOLIN -
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
31. 0 - OK SOLIN -
32. OK ZADAR II - 0 -
33. OK NOVA MOKOŠICA - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 0:3 (21:25,11:25,12:25)
34. ŽOK DUBROVNIK - OK BRDA II 3:0 (25:5,25:15,25:2)
35. ŽOK SINJ - OK SPLIT II 3:0 (25:18,25:8,25:13)
36. ŽOK TROGIR - OK MAKARSKA 2:3 (20:25,25:18,25:17,19:25,13:15)
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
37. OK MAKARSKA - 0 -
38. OK SPLIT II - ŽOK TROGIR 3:1 (19:25,25:22,25:14,25:15)
39. OK BRDA II - ŽOK SINJ 0:3 (14:25,8:25,19:25)
40. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (14:25,18:25,11:25)
41. 0 - OK NOVA MOKOŠICA -
42. OK SOLIN - OK ZADAR II 1:3 (25:23,18:25,11:25,22:25)
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
43. 0 - OK ZADAR II -
44. OK NOVA MOKOŠICA - OK SOLIN 3:0 (25:20,25:20,25:23)
45. ŽOK DUBROVNIK - 0 -
46. ŽOK SINJ - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:14,25:21,25:11)
47. ŽOK TROGIR - OK BRDA II 3:1 (23:25,25:23,25:8,25:17)
48. OK MAKARSKA - OK SPLIT II 3:1 (25:15,25:17,21:25,25:13)
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
49. OK SPLIT II - 0 -
50. OK BRDA II - OK MAKARSKA 2:3 (25:10,19:25,13:25,25:23,13:15)
51. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK TROGIR 3:1 (25:19,22:25,25:20,26:24)
52. 0 - ŽOK SINJ -
53. OK SOLIN - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (11:25,11:25,14:25)
54. OK ZADAR II - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:18,25:15,25:7)
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
55. 0 - OK NOVA MOKOŠICA -
56. ŽOK DUBROVNIK - OK ZADAR II 3:0 (25:11,25:13,25:6)
57. ŽOK SINJ - OK SOLIN 3:0 (25:5,25:9,25:18)
58. ŽOK TROGIR - 0 -
59. OK MAKARSKA - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:21,25:21,25:22)
60. OK SPLIT II - OK BRDA II 3:1 (30:28,25:23,11:25,25:21)
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
61. OK BRDA II - 0 -
62. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK SPLIT II 3:0 (25:23,25:19,25:9)
63. 0 - OK MAKARSKA -
64. OK SOLIN - ŽOK TROGIR 0:3 (18:25,21:25,5:25)
65. OK ZADAR II - ŽOK SINJ 0:3 (17:25,16:25,13:25)
66. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (8:25,11:25,4:25)
12. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
67. 0 - ŽOK DUBROVNIK -
68. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK SINJ 0:3 (9:25,18:25,10:25)
69. OK ZADAR II - ŽOK TROGIR 1:3 (14:25,16:25,25:22,11:25)
70. OK SOLIN - OK MAKARSKA 0:3 (bez borbe)
71. 0 - OK SPLIT II -
72. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK BRDA II 3:1 (23:25,25:22,27:25,25:20)
13. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
73. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - 0 -
74. OK BRDA II - 0 -
75. OK SPLIT II - OK SOLIN 3:0 (bez borbe)
76. OK MAKARSKA - OK ZADAR II 3:0 (25:13,25:10,25:18)
77. ŽOK TROGIR - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:17,25:20,25:16)
78. ŽOK SINJ - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (18:25,22:25,23:25)
14. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
79. 0 - ŽOK SINJ -
80. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK TROGIR 3:0 (25:12,25:16,25:10)
81. OK NOVA MOKOŠICA - OK MAKARSKA 0:3 (12:25,11:25,5:25)
82. OK ZADAR II - OK SPLIT II 2:3 (25:17,25:22,7:25,19:25,8:15)
83. OK SOLIN - OK BRDA II 0:3 (bez borbe)
84. 0 - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM -
15. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
86. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK SOLIN 3:0 (bez borbe)
87. OK BRDA II - OK ZADAR II 3:1 (25:23,23:25,25:14,25:14)
88. OK SPLIT II - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:15,25:8,25:16)
89. OK MAKARSKA - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (12:25,21:25,10:25)
90. ŽOK TROGIR - ŽOK SINJ 1:3 (13:25,25:21,9:25,23:25)
16. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
91. 0 - ŽOK TROGIR -
92. ŽOK SINJ - OK MAKARSKA 3:0 (25:10,27:25,25:13)
93. ŽOK DUBROVNIK - OK SPLIT II 3:0 (25:12,25:10,25:8)
94. OK NOVA MOKOŠICA - OK BRDA II 0:3 (15:25,14:25,13:25)
95. OK ZADAR II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 0:3 (18:25,19:25,23:25)
96. OK SOLIN - 0 -
17. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
97. OK SOLIN - 0 -
98. 0 - OK ZADAR II -
99. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:11,25:8,25:19)
100. OK BRDA II - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (10:25,20:25,18:25)
101. OK SPLIT II - ŽOK SINJ 0:3 (11:25,23:25,9:25)
102. OK MAKARSKA - ŽOK TROGIR 2:3 (25:23,10:25,25:13,21:25,12:15)
18. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
103. 0 - OK MAKARSKA -
104. ŽOK TROGIR - OK SPLIT II 3:0 (25:21,25:22,25:23)
105. ŽOK SINJ - OK BRDA II 3:0 (25:17,25:21,25:18)
106. ŽOK DUBROVNIK - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:10,25:19,25:20)
107. OK NOVA MOKOŠICA - 0 -
108. OK ZADAR II - OK SOLIN 3:0 (bez borbe)
19. kolo (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
109. OK ZADAR II - 0 -
110. OK SOLIN - OK NOVA MOKOŠICA 0:3 (bez borbe)
111. 0 - ŽOK DUBROVNIK -
112. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK SINJ nedjelja, 24. ožujka 2019. u 13,45
113. OK BRDA II - ŽOK TROGIR odgođeno
114. OK SPLIT II - OK MAKARSKA srijeda, 3. travnja 2019. u 20,00
20. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
115. 0 - OK SPLIT II -
116. OK MAKARSKA - OK BRDA II termin nije određen
117. ŽOK TROGIR - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
118. ŽOK SINJ - 0 -
119. ŽOK DUBROVNIK - OK SOLIN 3:0 (bez borbe)
120. OK NOVA MOKOŠICA - OK ZADAR II subota, 30. ožujka 2019. u 16,00
21. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
121. OK NOVA MOKOŠICA - 0 -
122. OK ZADAR II - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (12:25,11:25,17:25)
123. OK SOLIN - ŽOK SINJ 0:3 (bez borbe)
124. 0 - ŽOK TROGIR -
125. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK MAKARSKA nedjelja, 7. travnja 2019. u 13,45
126. OK BRDA II - OK SPLIT II termin nije određen
22. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
127. 0 - OK BRDA II -
128. OK SPLIT II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
129. OK MAKARSKA - 0 -
130. ŽOK TROGIR - OK SOLIN 3:0 (bez borbe)
131. ŽOK SINJ - OK ZADAR II 3:0 (25:9,25:13,25:8)
132. ŽOK DUBROVNIK - OK NOVA MOKOŠICA termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 22. ožujka 2019., 16,29
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem