Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - SJEVER
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST II 11 11 0 33 1 33.0000 844 540 1.5630 33
2. OK DON BOSCO 11 10 1 31 11 2.8182 945 728 1.2981 27
3. OK KITRO VARAŽDIN 11 8 3 26 11 2.3636 865 753 1.1487 24
4. OK KARLOVAC 11 8 3 27 13 2.0769 899 792 1.1351 24
5. OK NEBO 11 8 3 26 14 1.8571 934 799 1.1690 24
6. ŽOK KAŠTEL 11 6 5 24 18 1.3333 927 903 1.0266 19
7. OK NOVI ZAGREB 11 5 6 19 19 1.0000 765 780 0.9808 15
8. OK MEDVEŠČAK 11 3 8 12 26 0.4615 723 879 0.8225 10
9. ŽOK VRBOVEC 11 2 9 13 28 0.4643 808 918 0.8802 8
10. OK VELIKA GORICA 11 3 8 9 26 0.3462 611 798 0.7657 8
11. OK SISAK 11 1 10 5 32 0.1563 706 898 0.7862 3
12. OK OLIMPIK II 11 1 10 6 32 0.1875 692 931 0.7433 2
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
49. OK DON BOSCO - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:10,25:17,25:18)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Maja Bibić     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Ivana Pjevač                
 
50. OK SISAK - OK NOVI ZAGREB 0:3 (17:25,24:26,20:25)
1. sudac: Ana Marija Radošević     2. sudac: Dino Gojačić     delegat: Rifet Sedić
 
51. OK NEBO - OK KARLOVAC 3:1 (23:25,27:25,26:24,25:20)
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Jelena Bjelanović     delegat: Marijan Duka
 
52. ŽOK VRBOVEC - HAOK MLADOST II 0:3 (16:25,12:25,19:25)
1. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     2. sudac: Mila Erak     delegat: Zdravko Hranić
 
53. OK OLIMPIK II - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (11:25,21:25,18:25)
1. sudac: Maja Bibić     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Predrag Dilberović
 
54. OK VELIKA GORICA - ŽOK KAŠTEL 0:3 (19:25,20:25,18:25)
1. sudac: Mario Babić     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Vinko Dobrić
zapisničar: Nina Rendulić                
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 19. siječnja 2019., 6,46
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem