Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - SJEVER
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST II 22 21 1 64 5 12.8000 1704 1079 1.5792 63
2. OK DON BOSCO 22 20 2 63 18 3.5000 1870 1445 1.2941 58
3. OK KARLOVAC 22 18 4 57 20 2.8500 1761 1491 1.1811 53
4. OK NEBO 22 15 7 49 28 1.7500 1786 1513 1.1804 45
5. OK KITRO VARAŽDIN 22 14 8 46 30 1.5333 1712 1598 1.0713 41
6. OK NOVI ZAGREB 22 11 11 41 36 1.1389 1660 1612 1.0298 33
7. ŽOK KAŠTEL 22 9 13 38 44 0.8636 1744 1807 0.9651 30
8. ŽOK VRBOVEC 22 7 15 30 49 0.6122 1604 1780 0.9011 23
9. OK MEDVEŠČAK 22 4 18 23 56 0.4107 1475 1802 0.8185 16
10. OK OLIMPIK II 22 6 16 24 55 0.4364 1492 1824 0.8180 15
11. OK VELIKA GORICA 22 6 16 18 56 0.3214 1307 1694 0.7715 14
12. OK SISAK 22 1 21 9 65 0.1385 1333 1803 0.7393 4
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
1. OK KITRO VARAŽDIN - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:19,25:22,25:16)
2. HAOK MLADOST II - ŽOK KAŠTEL 3:0 (25:18,25:23,25:12)
3. OK KARLOVAC - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:13,25:21,25:9)
4. OK NOVI ZAGREB - OK OLIMPIK II 3:1 (25:17,23:25,25:5,25:16)
5. OK DON BOSCO - ŽOK VRBOVEC 3:1 (17:25,25:19,25:17,25:21)
6. OK SISAK - OK NEBO 0:3 (8:25,21:25,22:25)
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
7. OK MEDVEŠČAK - OK NEBO 0:3 (20:25,10:25,17:25)
8. ŽOK VRBOVEC - OK SISAK 3:0 (25:19,25:9,25:15)
9. OK OLIMPIK II - OK DON BOSCO 0:3 (20:25,19:25,10:25)
10. OK VELIKA GORICA - OK NOVI ZAGREB 0:3 (10:25,22:25,4:25)
11. ŽOK KAŠTEL - OK KARLOVAC 2:3 (25:21,15:25,25:23,25:27,12:15)
12. OK KITRO VARAŽDIN - HAOK MLADOST II 0:3 (17:25,24:26,17:25)
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
13. HAOK MLADOST II - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:9,25:12,25:17)
14. OK KARLOVAC - OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:21,19:25,25:23,25:20)
15. OK NOVI ZAGREB - ŽOK KAŠTEL 0:3 (20:25,22:25,17:25)
16. OK DON BOSCO - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:7,25:11,25:17)
17. OK SISAK - OK OLIMPIK II 2:3 (32:30,24:26,25:20,25:27,13:15)
18. OK NEBO - ŽOK VRBOVEC 3:1 (25:16,25:27,25:17,25:12)
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
19. OK MEDVEŠČAK - ŽOK VRBOVEC 3:1 (25:22,13:25,25:22,25:13)
20. OK OLIMPIK II - OK NEBO 0:3 (7:25,12:25,24:26)
21. OK VELIKA GORICA - OK SISAK 3:0 (25:22,25:14,25:15)
22. ŽOK KAŠTEL - OK DON BOSCO 2:3 (25:21,21:25,25:23,22:25,5:15)
23. OK KITRO VARAŽDIN - OK NOVI ZAGREB 3:1 (25:13,25:12,21:25,25:23)
24. HAOK MLADOST II - OK KARLOVAC 3:0 (25:9,25:21,25:10)
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
25. OK KARLOVAC - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:16,25:18,25:16)
26. OK NOVI ZAGREB - HAOK MLADOST II 0:3 (16:25,11:25,15:25)
27. OK DON BOSCO - OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:19,24:26,25:15,25:12)
28. OK SISAK - ŽOK KAŠTEL 0:3 (16:25,20:25,21:25)
29. OK NEBO - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:16,25:15,27:25)
30. ŽOK VRBOVEC - OK OLIMPIK II 3:1 (25:18,25:18,14:25,25:17)
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
31. OK MEDVEŠČAK - OK OLIMPIK II 3:1 (21:25,25:13,26:24,25:20)
32. OK VELIKA GORICA - ŽOK VRBOVEC 3:2 (25:7,27:25,17:25,24:26,15:8)
33. ŽOK KAŠTEL - OK NEBO 1:3 (19:25,22:25,25:23,19:25)
34. OK KITRO VARAŽDIN - OK SISAK 3:0 (27:25,25:21,25:16)
35. HAOK MLADOST II - OK DON BOSCO 3:1 (25:18,18:25,25:13,25:14)
36. OK KARLOVAC - OK NOVI ZAGREB 3:1 (25:19,15:25,25:19,25:18)
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
37. OK NOVI ZAGREB - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:14,25:15,25:12)
38. OK DON BOSCO - OK KARLOVAC 3:2 (22:25,20:25,25:18,25:16,15:11)
39. OK SISAK - HAOK MLADOST II 0:3 (16:25,21:25,20:25)
40. OK NEBO - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (18:25,20:25,21:25)
41. ŽOK VRBOVEC - ŽOK KAŠTEL 2:3 (16:25,23:25,25:23,25:18,13:15)
42. OK OLIMPIK II - OK VELIKA GORICA 0:3 (17:25,25:27,12:25)
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
43. OK MEDVEŠČAK - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:22,25:14,25:23)
44. ŽOK KAŠTEL - OK OLIMPIK II 3:0 (25:19,25:19,25:16)
45. OK KITRO VARAŽDIN - ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:23,25:19,25:18)
46. HAOK MLADOST II - OK NEBO 3:0 (25:20,25:20,25:21)
47. OK KARLOVAC - OK SISAK 3:0 (25:11,25:5,25:23)
48. OK NOVI ZAGREB - OK DON BOSCO 0:3 (bez borbe)
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
49. OK DON BOSCO - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:10,25:17,25:18)
50. OK SISAK - OK NOVI ZAGREB 0:3 (17:25,24:26,20:25)
51. OK NEBO - OK KARLOVAC 3:1 (23:25,27:25,26:24,25:20)
52. ŽOK VRBOVEC - HAOK MLADOST II 0:3 (16:25,12:25,19:25)
53. OK OLIMPIK II - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (11:25,21:25,18:25)
54. OK VELIKA GORICA - ŽOK KAŠTEL 0:3 (19:25,20:25,18:25)
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
55. OK MEDVEŠČAK - ŽOK KAŠTEL 1:3 (19:25,25:22,17:25,22:25)
56. OK KITRO VARAŽDIN - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:17,25:10,25:10)
57. HAOK MLADOST II - OK OLIMPIK II 3:0 (25:11,25:13,25:22)
58. OK KARLOVAC - ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:17,25:16,25:17)
59. OK NOVI ZAGREB - OK NEBO 2:3 (25:27,25:20,23:25,25:23,10:15)
60. OK DON BOSCO - OK SISAK 3:0 (25:19,25:16,25:22)
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
61. OK SISAK - OK MEDVEŠČAK 3:2 (23:25,25:23,21:25,25:18,15:11)
62. OK NEBO - OK DON BOSCO 2:3 (19:25,22:25,25:14,25:14,11:15)
63. ŽOK VRBOVEC - OK NOVI ZAGREB 0:3 (19:25,26:28,13:25)
64. OK KARLOVAC - OK OLIMPIK II 3:0 (25:15,25:21,25:19)
65. OK VELIKA GORICA - HAOK MLADOST II 0:3 (10:25,8:25,10:25)
66. ŽOK KAŠTEL - OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (15:25,25:20,26:28,20:25)
12. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
67. OK MEDVEŠČAK - OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (23:25,26:24,25:13,16:25,9:15)
68. ŽOK KAŠTEL - HAOK MLADOST II 0:3 (17:25,11:25,17:25)
69. OK VELIKA GORICA - OK KARLOVAC 0:3 (17:25,15:25,11:25)
70. OK OLIMPIK II - OK NOVI ZAGREB 1:3 (21:25,25:18,13:25,11:25)
71. ŽOK VRBOVEC - OK DON BOSCO 0:3 (22:25,12:25,18:25)
72. OK NEBO - OK SISAK 3:0 (25:11,25:14,25:11)
13. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
73. OK NEBO - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:12,25:18,25:16)
74. OK SISAK - ŽOK VRBOVEC 1:3 (28:26,22:25,15:25,23:25)
75. OK DON BOSCO - OK OLIMPIK II 3:1 (25:14,25:8,19:25,28:26)
76. OK NOVI ZAGREB - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:17,25:20,25:16)
77. OK KARLOVAC - ŽOK KAŠTEL 3:0 (25:19,25:19,25:22)
78. HAOK MLADOST II - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:16,25:15,25:21)
14. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
79. OK MEDVEŠČAK - HAOK MLADOST II 0:3 (11:25,17:25,19:25)
80. OK KITRO VARAŽDIN - OK KARLOVAC 0:3 (18:25,23:25,23:25)
81. ŽOK KAŠTEL - OK NOVI ZAGREB 0:3 (21:25,17:25,25:27)
82. OK VELIKA GORICA - OK DON BOSCO 0:3 (7:25,22:25,16:25)
83. OK OLIMPIK II - OK SISAK 3:0 (25:23,25:20,25:23)
84. ŽOK VRBOVEC - OK NEBO 0:3 (17:25,15:25,20:25)
15. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
85. ŽOK VRBOVEC - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:13,25:18,25:21)
86. OK NEBO - OK OLIMPIK II 3:0 (25:9,25:13,25:17)
87. OK SISAK - OK VELIKA GORICA 2:3 (25:20,14:25,16:25,25:17,15:17)
88. OK DON BOSCO - ŽOK KAŠTEL 3:0 (25:20,25:11,25:14)
89. OK NOVI ZAGREB - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:16,25:22,25:14)
90. OK KARLOVAC - HAOK MLADOST II 0:3 (17:25,6:25,16:25)
16. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
91. OK MEDVEŠČAK - OK KARLOVAC 0:3 (13:25,21:25,19:25)
92. HAOK MLADOST II - OK NOVI ZAGREB 3:0 (25:11,25:20,25:22)
93. OK KITRO VARAŽDIN - OK DON BOSCO 1:3 (17:25,25:18,14:25,17:25)
94. ŽOK KAŠTEL - OK SISAK 3:0 (25:15,25:17,25:17)
95. OK VELIKA GORICA - OK NEBO 0:3 (12:25,28:30,8:25)
96. OK OLIMPIK II - ŽOK VRBOVEC 3:1 (21:25,25:21,25:14,25:10)
17. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
97. OK OLIMPIK II - OK MEDVEŠČAK 3:2 (22:25,26:24,10:25,25:14,15:7)
98. ŽOK VRBOVEC - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:20,25:18,25:20)
99. OK NEBO - ŽOK KAŠTEL 3:1 (25:11,25:15,22:25,25:14)
100. OK SISAK - OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (25:23,12:25,13:25,12:25)
101. OK DON BOSCO - HAOK MLADOST II 3:1 (22:25,25:23,25:21,25:20)
102. OK NOVI ZAGREB - OK KARLOVAC 1:3 (23:25,25:20,14:25,21:25)
18. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
103. OK MEDVEŠČAK - OK NOVI ZAGREB 1:3 (12:25,18:25,26:24,5:25)
104. OK KARLOVAC - OK DON BOSCO 3:2 (25:19,21:25,25:10,23:25,15:9)
105. HAOK MLADOST II - OK SISAK 3:0 (25:8,25:14,25:4)
106. OK KITRO VARAŽDIN - OK NEBO 3:0 (25:21,25:21,25:20)
107. ŽOK KAŠTEL - ŽOK VRBOVEC 3:1 (25:16,22:25,25:19,25:23)
108. OK VELIKA GORICA - OK OLIMPIK II 0:3 (11:25,21:25,16:25)
19. kolo (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
109. OK VELIKA GORICA - OK MEDVEŠČAK 3:2 (25:15,18:25,25:19,19:25,15:13)
110. OK OLIMPIK II - ŽOK KAŠTEL 3:2 (25:23,21:25,25:17,16:25,15:12)
111. ŽOK VRBOVEC - OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:22,25:18,23:25,25:14)
112. OK NEBO - HAOK MLADOST II 1:3 (19:25,18:25,25:21,7:25)
113. OK SISAK - OK KARLOVAC 0:3 (18:25,18:25,16:25)
114. OK DON BOSCO - OK NOVI ZAGREB 3:1 (25:21,25:19,24:26,25:18)
20. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
115. OK MEDVEŠČAK - OK DON BOSCO 0:3 (16:25,15:25,10:25)
116. OK NOVI ZAGREB - OK SISAK 3:0 (25:19,27:25,25:20)
117. OK KARLOVAC - OK NEBO 3:1 (25:23,25:18,19:25,25:13)
118. HAOK MLADOST II - ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:8,25:17,25:14)
119. OK KITRO VARAŽDIN - OK OLIMPIK II 3:1 (20:25,27:25,25:21,25:17)
120. ŽOK KAŠTEL - OK VELIKA GORICA 2:3 (13:24,25:17,25:23,24:26,12:15)
21. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
121. ŽOK KAŠTEL - OK MEDVEŠČAK 3:1 (23:25,25:22,27:25,25:14)
122. OK VELIKA GORICA - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (15:25,17:25,20:25)
123. OK OLIMPIK II - HAOK MLADOST II 0:3 (13:25,13:25,8:25)
124. ŽOK VRBOVEC - OK KARLOVAC 0:3 (23:25,20:25,9:25)
125. OK NEBO - OK NOVI ZAGREB 3:1 (25:21,26:28,25:22,25:16)
126. OK SISAK - OK DON BOSCO 0:3 (16:25,17:25,9:25)
22. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
127. OK MEDVEŠČAK - OK SISAK 3:0 (25:20,25:8,25:19)
128. OK DON BOSCO - OK NEBO 3:0 (25:20,25:20,26:24)
129. OK NOVI ZAGREB - ŽOK VRBOVEC 1:3 (22:25,25:21,26:28,19:25)
130. OK OLIMPIK II - OK KARLOVAC 0:3 (16:25,15:25,19:25)
131. HAOK MLADOST II - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:13,25:12,25:13)
132. OK KITRO VARAŽDIN - ŽOK KAŠTEL 3:0 (25:21,25:17,30:28)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 20. svibnja 2019., 13,56
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem