Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - SJEVER
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST II 14 14 0 42 1 42.0000 1069 684 1.5629 42
2. OK DON BOSCO 14 13 1 40 12 3.3333 1192 898 1.3274 36
3. OK NEBO 14 11 3 35 14 2.5000 1159 933 1.2422 33
4. OK KARLOVAC 13 10 3 33 13 2.5385 1049 916 1.1452 30
5. OK KITRO VARAŽDIN 14 9 5 29 19 1.5263 1083 1002 1.0808 26
6. OK NOVI ZAGREB 14 8 6 28 20 1.4000 1010 966 1.0455 24
7. ŽOK KAŠTEL 14 6 8 24 27 0.8889 1095 1130 0.9690 19
8. ŽOK VRBOVEC 14 3 11 16 35 0.4571 1013 1156 0.8763 11
9. OK MEDVEŠČAK 14 3 11 14 35 0.4000 915 1131 0.8090 11
10. OK VELIKA GORICA 13 3 10 9 32 0.2813 709 948 0.7479 8
11. OK SISAK 13 1 12 6 38 0.1579 830 1074 0.7728 3
12. OK OLIMPIK II 13 1 12 8 38 0.2105 835 1121 0.7449 2
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
1. OK KITRO VARAŽDIN - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:19,25:22,25:16)
2. HAOK MLADOST II - ŽOK KAŠTEL 3:0 (25:18,25:23,25:12)
3. OK KARLOVAC - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:13,25:21,25:9)
4. OK NOVI ZAGREB - OK OLIMPIK II 3:1 (25:17,23:25,25:5,25:16)
5. OK DON BOSCO - ŽOK VRBOVEC 3:1 (17:25,25:19,25:17,25:21)
6. OK SISAK - OK NEBO 0:3 (8:25,21:25,22:25)
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
7. OK MEDVEŠČAK - OK NEBO 0:3 (20:25,10:25,17:25)
8. ŽOK VRBOVEC - OK SISAK 3:0 (25:19,25:9,25:15)
9. OK OLIMPIK II - OK DON BOSCO 0:3 (20:25,19:25,10:25)
10. OK VELIKA GORICA - OK NOVI ZAGREB 0:3 (10:25,22:25,4:25)
11. ŽOK KAŠTEL - OK KARLOVAC 2:3 (25:21,15:25,25:23,25:27,12:15)
12. OK KITRO VARAŽDIN - HAOK MLADOST II 0:3 (17:25,24:26,17:25)
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
13. HAOK MLADOST II - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:9,25:12,25:17)
14. OK KARLOVAC - OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:21,19:25,25:23,25:20)
15. OK NOVI ZAGREB - ŽOK KAŠTEL 0:3 (20:25,22:25,17:25)
16. OK DON BOSCO - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:7,25:11,25:17)
17. OK SISAK - OK OLIMPIK II 2:3 (32:30,24:26,25:20,25:27,13:15)
18. OK NEBO - ŽOK VRBOVEC 3:1 (25:16,25:27,25:17,25:12)
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
19. OK MEDVEŠČAK - ŽOK VRBOVEC 3:1 (25:22,13:25,25:22,25:13)
20. OK OLIMPIK II - OK NEBO 0:3 (7:25,12:25,24:26)
21. OK VELIKA GORICA - OK SISAK 3:0 (25:22,25:14,25:15)
22. ŽOK KAŠTEL - OK DON BOSCO 2:3 (25:21,21:25,25:23,22:25,5:15)
23. OK KITRO VARAŽDIN - OK NOVI ZAGREB 3:1 (25:13,25:12,21:25,25:23)
24. HAOK MLADOST II - OK KARLOVAC 3:0 (25:9,25:21,25:10)
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
25. OK KARLOVAC - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:16,25:18,25:16)
26. OK NOVI ZAGREB - HAOK MLADOST II 0:3 (16:25,11:25,15:25)
27. OK DON BOSCO - OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:19,24:26,25:15,25:12)
28. OK SISAK - ŽOK KAŠTEL 0:3 (16:25,20:25,21:25)
29. OK NEBO - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:16,25:15,27:25)
30. ŽOK VRBOVEC - OK OLIMPIK II 3:1 (25:18,25:18,14:25,25:17)
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
31. OK MEDVEŠČAK - OK OLIMPIK II 3:1 (21:25,25:13,26:24,25:20)
32. OK VELIKA GORICA - ŽOK VRBOVEC 3:2 (25:7,27:25,17:25,24:26,15:8)
33. ŽOK KAŠTEL - OK NEBO 1:3 (19:25,22:25,25:23,19:25)
34. OK KITRO VARAŽDIN - OK SISAK 3:0 (27:25,25:21,25:16)
35. HAOK MLADOST II - OK DON BOSCO 3:1 (25:18,18:25,25:13,25:14)
36. OK KARLOVAC - OK NOVI ZAGREB 3:1 (25:19,15:25,25:19,25:18)
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
37. OK NOVI ZAGREB - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:14,25:15,25:12)
38. OK DON BOSCO - OK KARLOVAC 3:2 (22:25,20:25,25:18,25:16,15:11)
39. OK SISAK - HAOK MLADOST II 0:3 (16:25,21:25,20:25)
40. OK NEBO - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (18:25,20:25,21:25)
41. ŽOK VRBOVEC - ŽOK KAŠTEL 2:3 (16:25,23:25,25:23,25:18,13:15)
42. OK OLIMPIK II - OK VELIKA GORICA 0:3 (17:25,25:27,12:25)
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
43. OK MEDVEŠČAK - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:22,25:14,25:23)
44. ŽOK KAŠTEL - OK OLIMPIK II 3:0 (25:19,25:19,25:16)
45. OK KITRO VARAŽDIN - ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:23,25:19,25:18)
46. HAOK MLADOST II - OK NEBO 3:0 (25:20,25:20,25:21)
47. OK KARLOVAC - OK SISAK 3:0 (25:11,25:5,25:23)
48. OK NOVI ZAGREB - OK DON BOSCO 0:3 (bez borbe)
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
49. OK DON BOSCO - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:10,25:17,25:18)
50. OK SISAK - OK NOVI ZAGREB 0:3 (17:25,24:26,20:25)
51. OK NEBO - OK KARLOVAC 3:1 (23:25,27:25,26:24,25:20)
52. ŽOK VRBOVEC - HAOK MLADOST II 0:3 (16:25,12:25,19:25)
53. OK OLIMPIK II - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (11:25,21:25,18:25)
54. OK VELIKA GORICA - ŽOK KAŠTEL 0:3 (19:25,20:25,18:25)
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
55. OK MEDVEŠČAK - ŽOK KAŠTEL 1:3 (19:25,25:22,17:25,22:25)
56. OK KITRO VARAŽDIN - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:17,25:10,25:10)
57. HAOK MLADOST II - OK OLIMPIK II 3:0 (25:11,25:13,25:22)
58. OK KARLOVAC - ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:17,25:16,25:17)
59. OK NOVI ZAGREB - OK NEBO 2:3 (25:27,25:20,23:25,25:23,10:15)
60. OK DON BOSCO - OK SISAK 3:0 (25:19,25:16,25:22)
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
61. OK SISAK - OK MEDVEŠČAK 3:2 (23:25,25:23,21:25,25:18,15:11)
62. OK NEBO - OK DON BOSCO 2:3 (19:25,22:25,25:14,25:14,11:15)
63. ŽOK VRBOVEC - OK NOVI ZAGREB 0:3 (19:25,26:28,13:25)
64. OK KARLOVAC - OK OLIMPIK II 3:0 (25:15,25:21,25:19)
65. OK VELIKA GORICA - HAOK MLADOST II 0:3 (10:25,8:25,10:25)
66. ŽOK KAŠTEL - OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (15:25,25:20,26:28,20:25)
12. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
67. OK MEDVEŠČAK - OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (23:25,26:24,25:13,16:25,9:15)
68. ŽOK KAŠTEL - HAOK MLADOST II 0:3 (17:25,11:25,17:25)
69. OK VELIKA GORICA - OK KARLOVAC odgođeno
70. OK OLIMPIK II - OK NOVI ZAGREB 1:3 (21:25,25:18,13:25,11:25)
71. ŽOK VRBOVEC - OK DON BOSCO 0:3 (22:25,12:25,18:25)
72. OK NEBO - OK SISAK 3:0 (25:11,25:14,25:11)
13. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
73. OK NEBO - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:12,25:18,25:16)
74. OK SISAK - ŽOK VRBOVEC 1:3 (28:26,22:25,15:25,23:25)
75. OK DON BOSCO - OK OLIMPIK II 3:1 (25:14,25:8,19:25,28:26)
76. OK NOVI ZAGREB - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:17,25:20,25:16)
77. OK KARLOVAC - ŽOK KAŠTEL 3:0 (25:19,25:19,25:22)
78. HAOK MLADOST II - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:16,25:15,25:21)
14. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
79. OK MEDVEŠČAK - HAOK MLADOST II 0:3 (11:25,17:25,19:25)
80. OK KITRO VARAŽDIN - OK KARLOVAC 0:3 (18:25,23:25,23:25)
81. ŽOK KAŠTEL - OK NOVI ZAGREB 0:3 (21:25,17:25,25:27)
82. OK VELIKA GORICA - OK DON BOSCO 0:3 (7:25,22:25,16:25)
83. OK OLIMPIK II - OK SISAK nedjelja, 24. veljače 2019. u 16,00
84. ŽOK VRBOVEC - OK NEBO 0:3 (17:25,15:25,20:25)
15. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
85. ŽOK VRBOVEC - OK MEDVEŠČAK subota, 23. veljače 2019. u 15,00
86. OK NEBO - OK OLIMPIK II subota, 23. veljače 2019. u 13,00
87. OK SISAK - OK VELIKA GORICA subota, 23. veljače 2019. u 16,30
88. OK DON BOSCO - ŽOK KAŠTEL subota, 23. veljače 2019. u 13,00
89. OK NOVI ZAGREB - OK KITRO VARAŽDIN nedjelja, 24. veljače 2019. u 15,45
90. OK KARLOVAC - HAOK MLADOST II subota, 23. veljače 2019. u 19,00
16. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
91. OK MEDVEŠČAK - OK KARLOVAC termin nije određen
92. HAOK MLADOST II - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
93. OK KITRO VARAŽDIN - OK DON BOSCO termin nije određen
94. ŽOK KAŠTEL - OK SISAK termin nije određen
95. OK VELIKA GORICA - OK NEBO termin nije određen
96. OK OLIMPIK II - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
17. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
97. OK OLIMPIK II - OK MEDVEŠČAK termin nije određen
98. ŽOK VRBOVEC - OK VELIKA GORICA termin nije određen
99. OK NEBO - ŽOK KAŠTEL termin nije određen
100. OK SISAK - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
101. OK DON BOSCO - HAOK MLADOST II termin nije određen
102. OK NOVI ZAGREB - OK KARLOVAC termin nije određen
18. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
103. OK MEDVEŠČAK - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
104. OK KARLOVAC - OK DON BOSCO termin nije određen
105. HAOK MLADOST II - OK SISAK termin nije određen
106. OK KITRO VARAŽDIN - OK NEBO termin nije određen
107. ŽOK KAŠTEL - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
108. OK VELIKA GORICA - OK OLIMPIK II termin nije određen
19. kolo (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
109. OK VELIKA GORICA - OK MEDVEŠČAK termin nije određen
110. OK OLIMPIK II - ŽOK KAŠTEL termin nije određen
111. ŽOK VRBOVEC - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
112. OK NEBO - HAOK MLADOST II termin nije određen
113. OK SISAK - OK KARLOVAC termin nije određen
114. OK DON BOSCO - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
20. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
115. OK MEDVEŠČAK - OK DON BOSCO termin nije određen
116. OK NOVI ZAGREB - OK SISAK termin nije određen
117. OK KARLOVAC - OK NEBO termin nije određen
118. HAOK MLADOST II - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
119. OK KITRO VARAŽDIN - OK OLIMPIK II termin nije određen
120. ŽOK KAŠTEL - OK VELIKA GORICA termin nije određen
21. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
121. ŽOK KAŠTEL - OK MEDVEŠČAK termin nije određen
122. OK VELIKA GORICA - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
123. OK OLIMPIK II - HAOK MLADOST II termin nije određen
124. ŽOK VRBOVEC - OK KARLOVAC termin nije određen
125. OK NEBO - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
126. OK SISAK - OK DON BOSCO termin nije određen
22. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
127. OK MEDVEŠČAK - OK SISAK termin nije određen
128. OK DON BOSCO - OK NEBO termin nije određen
129. OK NOVI ZAGREB - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
130. OK OLIMPIK II - OK KARLOVAC termin nije određen
131. HAOK MLADOST II - OK VELIKA GORICA termin nije određen
132. OK KITRO VARAŽDIN - ŽOK KAŠTEL termin nije određen
GRUPA - JUG
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK DUBROVNIK 12 11 1 35 4 8.7500 949 517 1.8356 34
2. ŽOK SINJ 12 11 1 33 5 6.6000 916 547 1.6746 32
3. OK MAKARSKA 12 10 2 31 11 2.8182 950 681 1.3950 28
4. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 12 8 4 25 14 1.7857 876 738 1.1870 24
5. ŽOK TROGIR 13 7 6 25 21 1.1905 981 876 1.1199 22
6. OK SPLIT II 11 6 5 21 21 1.0000 852 861 0.9895 18
7. OK ZADAR II 13 6 7 22 26 0.8462 941 978 0.9622 18
8. OK BRDA II 11 3 8 15 24 0.6250 799 797 1.0025 10
9. OK NOVA MOKOŠICA 14 2 12 7 36 0.1944 661 984 0.6717 6
10. OK SOLIN 18 0 18 2 54 0.0370 450 1396 0.3223 -9
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
1. ŽOK DUBROVNIK - 0 -
2. ŽOK SINJ - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:14,25:9,25:16)
3. ŽOK TROGIR - OK ZADAR II 3:1 (25:18,25:18,27:29,25:19)
4. OK MAKARSKA - OK SOLIN 3:0 (25:5,25:11,25:12)
5. OK SPLIT II - 0 -
6. OK BRDA II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 0:3 (25:27,16:25,23:25)
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
7. 0 - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM -
8. 0 - OK BRDA II -
9. OK SOLIN - OK SPLIT II 1:3 (22:25,22:25,25:23,23:25)
10. OK ZADAR II - OK MAKARSKA 0:3 (16:25,16:25,15:25)
11. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK TROGIR 0:3 (12:25,10:25,17:25)
12. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK SINJ 2:3 (25:12,16:25,22:25,26:24,14:16)
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
13. ŽOK SINJ - 0 -
14. ŽOK TROGIR - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (12:25,18:25,14:25)
15. OK MAKARSKA - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:12,25:11,25:11)
16. OK SPLIT II - OK ZADAR II 2:3 (25:20,21:25,14:25,25:21,11:15)
17. OK BRDA II - OK SOLIN 3:0 (25:15,25:17,25:9)
18. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - 0 -
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
20. OK SOLIN - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 0:3 (12:25,11:25,15:25)
21. OK ZADAR II - OK BRDA II 3:1 (25:20,25:22,16:25,25:23)
22. OK NOVA MOKOŠICA - OK SPLIT II 1:3 (21:25,16:25,25:21,23:25)
23. ŽOK DUBROVNIK - OK MAKARSKA 3:1 (25:19,25:20,21:25,25:14)
24. ŽOK SINJ - ŽOK TROGIR 3:0 (25:12,25:9,25:15)
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
25. ŽOK TROGIR - 0 -
26. OK MAKARSKA - ŽOK SINJ 0:3 (17:25,12:25,24:26)
27. OK SPLIT II - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (19:25,9:25,10:25)
28. OK BRDA II - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:13,25:21,25:17)
29. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK ZADAR II 1:3 (13:25,25:23,18:25,17:25)
30. 0 - OK SOLIN -
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
31. 0 - OK SOLIN -
32. OK ZADAR II - 0 -
33. OK NOVA MOKOŠICA - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 0:3 (21:25,11:25,12:25)
34. ŽOK DUBROVNIK - OK BRDA II 3:0 (25:5,25:15,25:2)
35. ŽOK SINJ - OK SPLIT II 3:0 (25:18,25:8,25:13)
36. ŽOK TROGIR - OK MAKARSKA 2:3 (20:25,25:18,25:17,19:25,13:15)
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
37. OK MAKARSKA - 0 -
38. OK SPLIT II - ŽOK TROGIR 3:1 (19:25,25:22,25:14,25:15)
39. OK BRDA II - ŽOK SINJ 0:3 (14:25,8:25,19:25)
40. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (14:25,18:25,11:25)
41. 0 - OK NOVA MOKOŠICA -
42. OK SOLIN - OK ZADAR II 1:3 (25:23,18:25,11:25,22:25)
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
43. 0 - OK ZADAR II -
44. OK NOVA MOKOŠICA - OK SOLIN 3:0 (25:20,25:20,25:23)
45. ŽOK DUBROVNIK - 0 -
46. ŽOK SINJ - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:14,25:21,25:11)
47. ŽOK TROGIR - OK BRDA II 3:1 (23:25,25:23,25:8,25:17)
48. OK MAKARSKA - OK SPLIT II 3:1 (25:15,25:17,21:25,25:13)
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
49. OK SPLIT II - 0 -
50. OK BRDA II - OK MAKARSKA 2:3 (25:10,19:25,13:25,25:23,13:15)
51. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK TROGIR 3:1 (25:19,22:25,25:20,26:24)
52. 0 - ŽOK SINJ -
53. OK SOLIN - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (11:25,11:25,14:25)
54. OK ZADAR II - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:18,25:15,25:7)
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
55. 0 - OK NOVA MOKOŠICA -
56. ŽOK DUBROVNIK - OK ZADAR II 3:0 (25:11,25:13,25:6)
57. ŽOK SINJ - OK SOLIN 3:0 (25:5,25:9,25:18)
58. ŽOK TROGIR - 0 -
59. OK MAKARSKA - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:21,25:21,25:22)
60. OK SPLIT II - OK BRDA II 3:1 (30:28,25:23,11:25,25:21)
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
61. OK BRDA II - 0 -
62. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK SPLIT II 3:0 (25:23,25:19,25:9)
63. 0 - OK MAKARSKA -
64. OK SOLIN - ŽOK TROGIR 0:3 (18:25,21:25,5:25)
65. OK ZADAR II - ŽOK SINJ 0:3 (17:25,16:25,13:25)
66. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (8:25,11:25,4:25)
12. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
67. 0 - ŽOK DUBROVNIK -
68. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK SINJ 0:3 (9:25,18:25,10:25)
69. OK ZADAR II - ŽOK TROGIR 1:3 (14:25,16:25,25:22,11:25)
70. OK SOLIN - OK MAKARSKA 0:3 (bez borbe)
71. 0 - OK SPLIT II -
72. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK BRDA II 3:1 (23:25,25:22,27:25,25:20)
13. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
73. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - 0 -
74. OK BRDA II - 0 -
75. OK SPLIT II - OK SOLIN 3:0 (bez borbe)
76. OK MAKARSKA - OK ZADAR II 3:0 (25:13,25:10,25:18)
77. ŽOK TROGIR - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:17,25:20,25:16)
78. ŽOK SINJ - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (18:25,22:25,23:25)
14. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
79. 0 - ŽOK SINJ -
80. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK TROGIR 3:0 (25:12,25:16,25:10)
81. OK NOVA MOKOŠICA - OK MAKARSKA 0:3 (12:25,11:25,5:25)
82. OK ZADAR II - OK SPLIT II 2:3 (25:17,25:22,7:25,19:25,8:15)
83. OK SOLIN - OK BRDA II 0:3 (bez borbe)
84. 0 - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM -
15. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
86. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK SOLIN 3:0 (bez borbe)
87. OK BRDA II - OK ZADAR II nedjelja, 24. veljače 2019. u 13,00
88. OK SPLIT II - OK NOVA MOKOŠICA nedjelja, 24. veljače 2019. u 19,30
89. OK MAKARSKA - ŽOK DUBROVNIK nedjelja, 24. veljače 2019. u 16,30
90. ŽOK TROGIR - ŽOK SINJ subota, 23. veljače 2019. u 15,00
16. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
91. 0 - ŽOK TROGIR -
92. ŽOK SINJ - OK MAKARSKA termin nije određen
93. ŽOK DUBROVNIK - OK SPLIT II termin nije određen
94. OK NOVA MOKOŠICA - OK BRDA II termin nije određen
95. OK ZADAR II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
96. OK SOLIN - 0 -
17. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
97. OK SOLIN - 0 -
98. 0 - OK ZADAR II -
99. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:11,25:8,25:19)
100. OK BRDA II - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
101. OK SPLIT II - ŽOK SINJ termin nije određen
102. OK MAKARSKA - ŽOK TROGIR termin nije određen
18. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
103. 0 - OK MAKARSKA -
104. ŽOK TROGIR - OK SPLIT II termin nije određen
105. ŽOK SINJ - OK BRDA II termin nije određen
106. ŽOK DUBROVNIK - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
107. OK NOVA MOKOŠICA - 0 -
108. OK ZADAR II - OK SOLIN 3:0 (bez borbe)
19. kolo (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
109. OK ZADAR II - 0 -
110. OK SOLIN - OK NOVA MOKOŠICA 0:3 (bez borbe)
111. 0 - ŽOK DUBROVNIK -
112. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK SINJ termin nije određen
113. OK BRDA II - ŽOK TROGIR termin nije određen
114. OK SPLIT II - OK MAKARSKA termin nije određen
20. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
115. 0 - OK SPLIT II -
116. OK MAKARSKA - OK BRDA II termin nije određen
117. ŽOK TROGIR - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
118. ŽOK SINJ - 0 -
119. ŽOK DUBROVNIK - OK SOLIN 3:0 (bez borbe)
120. OK NOVA MOKOŠICA - OK ZADAR II termin nije određen
21. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
121. OK NOVA MOKOŠICA - 0 -
122. OK ZADAR II - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
123. OK SOLIN - ŽOK SINJ 0:3 (bez borbe)
124. 0 - ŽOK TROGIR -
125. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK MAKARSKA termin nije određen
126. OK BRDA II - OK SPLIT II termin nije određen
22. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
127. 0 - OK BRDA II -
128. OK SPLIT II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
129. OK MAKARSKA - 0 -
130. ŽOK TROGIR - OK SOLIN 3:0 (bez borbe)
131. ŽOK SINJ - OK ZADAR II termin nije određen
132. ŽOK DUBROVNIK - OK NOVA MOKOŠICA termin nije određen
GRUPA - ZAPAD
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK VELI VRH 10 9 1 27 8 3.3750 810 631 1.2837 25
2. OK UMAG 10 8 2 25 10 2.5000 789 689 1.1451 23
3. OK FUNTANA VRSAR 9 7 2 23 8 2.8750 757 630 1.2016 21
4. OK GROBNIČAN 9 6 3 23 13 1.7692 814 661 1.2315 19
5. OK MATULJI 2004 10 5 5 20 19 1.0526 870 842 1.0333 15
6. OK PULA 10 4 6 14 22 0.6364 730 846 0.8629 11
7. OK POREČ II 10 3 7 15 26 0.5769 810 919 0.8814 10
8. ŽOK ROCKWOOL 8 1 7 7 21 0.3333 528 674 0.7834 4
9. ŽOK PAZIN 10 0 10 3 30 0.1000 599 815 0.7350 1
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
1. ŽOK ROCKWOOL - 0 -
2. OK GROBNIČAN - OK POREČ II 3:2 (25:12,25:14,23:25,22:25,15:13)
3. OK VELI VRH - OK PULA 3:0 (25:18,25:12,25:10)
4. ŽOK PAZIN - OK UMAG 0:3 (16:25,24:26,15:25)
5. OK MATULJI 2004 - OK FUNTANA VRSAR 3:1 (22:25,25:20,25:22,25:23)
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
6. 0 - OK FUNTANA VRSAR -
7. OK UMAG - OK MATULJI 2004 3:1 (14:25,27:25,25:14,25:17)
8. OK PULA - ŽOK PAZIN 3:0 (25:21,25:22,26:24)
9. OK POREČ II - OK VELI VRH 0:3 (21:25,18:25,11:25)
10. ŽOK ROCKWOOL - OK GROBNIČAN 1:3 (16:25,12:25,25:23,9:25)
3. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
11. OK GROBNIČAN - 0 -
12. OK VELI VRH - ŽOK ROCKWOOL 3:0 (25:4,25:14,25:19)
13. ŽOK PAZIN - OK POREČ II 2:3 (25:24,25:22,21:25,11:25,12:15)
14. OK MATULJI 2004 - OK PULA 3:1 (25:16,25:13,24:26,25:20)
15. OK FUNTANA VRSAR - OK UMAG 3:0 (25:18,25:8,28:26)
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
16. 0 - OK UMAG -
17. OK PULA - OK FUNTANA VRSAR 1:3 (28:26,18:25,11:25,22:25)
18. OK POREČ II - OK MATULJI 2004 3:1 (26:24,22:25,27:25,25:21)
19. ŽOK ROCKWOOL - ŽOK PAZIN 3:0 (25:18,25:18,26:24)
20. OK GROBNIČAN - OK VELI VRH 2:3 (25:23,25:22,22:25,16:25,10:15)
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
21. OK VELI VRH - 0 -
22. ŽOK PAZIN - OK GROBNIČAN 0:3 (17:25,14:25,21:25)
23. OK MATULJI 2004 - ŽOK ROCKWOOL 3:0 (25:19,25:13,25:10)
24. OK FUNTANA VRSAR - OK POREČ II 3:0 (25:19,25:19,25:19)
25. OK UMAG - OK PULA 3:0 (25:12,25:19,25:14)
6. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
26. 0 - OK PULA -
27. OK UMAG - OK POREČ II 3:2 (13:25,26:24,25:22,24:26,15:8)
28. ŽOK ROCKWOOL - OK FUNTANA VRSAR 0:3 (21:25,17:25,26:28)
29. OK GROBNIČAN - OK MATULJI 2004 2:3 (23:25,25:15,23:25,27:25,5:15)
30. OK VELI VRH - ŽOK PAZIN 3:0 (25:12,25:11,25:6)
7. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
31. ŽOK PAZIN - 0 -
32. OK MATULJI 2004 - OK VELI VRH 2:3 (16:25,25:23,21:25,25:21,10:15)
33. OK FUNTANA VRSAR - OK GROBNIČAN 3:1 (19:25,25:18,25:20,25:19)
34. OK UMAG - ŽOK ROCKWOOL 3:0 (25:16,25:15,25:16)
35. OK PULA - OK POREČ II 3:2 (19:25,25:20,25:20,23:25,15:11)
8. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
36. 0 - OK POREČ II -
37. ŽOK ROCKWOOL - OK PULA 1:3 (21:25,25:27,25:20,19:25)
38. OK GROBNIČAN - OK UMAG 3:1 (21:25,25:14,25:16,25:13)
39. OK VELI VRH - OK FUNTANA VRSAR 3:1 (25:22,25:23,18:25,25:21)
40. ŽOK PAZIN - OK MATULJI 2004 0:3 (22:25,23:25,17:25)
9. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
41. OK MATULJI 2004 - 0 -
42. OK FUNTANA VRSAR - ŽOK PAZIN 3:0 (25:12,25:20,25:12)
43. OK UMAG - OK VELI VRH 3:0 (29:27,25:11,25:10)
44. OK PULA - OK GROBNIČAN 0:3 (25:27,18:25,5:25)
45. OK POREČ II - ŽOK ROCKWOOL 3:2 (23:25,25:21,26:28,27:25,15:11)
10. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
46. 0 - ŽOK ROCKWOOL -
47. OK POREČ II - OK GROBNIČAN 0:3 (15:25,7:25,11:25)
48. OK PULA - OK VELI VRH 0:3 (17:25,22:25,23:25)
49. OK UMAG - ŽOK PAZIN 3:0 (25:15,25:19,25:16)
50. OK FUNTANA VRSAR - OK MATULJI 2004 3:0 (25:20,25:19,25:23)
11. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
51. OK FUNTANA VRSAR - 0 -
52. OK MATULJI 2004 - OK UMAG 1:3 (23:25,25:20,15:25,21:25)
53. ŽOK PAZIN - OK PULA 1:3 (24:26,26:24,12:25,24:26)
54. OK VELI VRH - OK POREČ II 3:0 (25:14,25:21,25:13)
55. OK GROBNIČAN - ŽOK ROCKWOOL srijeda, 20. veljače 2019. u 19,30
12. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
56. 0 - OK GROBNIČAN -
57. ŽOK ROCKWOOL - OK VELI VRH nedjelja, 24. veljače 2019. u 17,00
58. OK POREČ II - ŽOK PAZIN ponedjeljak, 25. veljače 2019. u 20,00
59. OK PULA - OK MATULJI 2004 nedjelja, 24. veljače 2019. u 19,00
60. OK UMAG - OK FUNTANA VRSAR subota, 23. ožujka 2019. u 17,00
13. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
61. OK UMAG - 0 -
62. OK FUNTANA VRSAR - OK PULA termin nije određen
63. OK MATULJI 2004 - OK POREČ II termin nije određen
64. ŽOK PAZIN - ŽOK ROCKWOOL termin nije određen
65. OK VELI VRH - OK GROBNIČAN termin nije određen
14. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
66. 0 - OK VELI VRH -
67. OK GROBNIČAN - ŽOK PAZIN termin nije određen
68. ŽOK ROCKWOOL - OK MATULJI 2004 termin nije određen
69. OK POREČ II - OK FUNTANA VRSAR termin nije određen
70. OK PULA - OK UMAG termin nije određen
15. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
71. OK PULA - 0 -
72. OK POREČ II - OK UMAG termin nije određen
73. OK FUNTANA VRSAR - ŽOK ROCKWOOL termin nije određen
74. OK MATULJI 2004 - OK GROBNIČAN termin nije određen
75. ŽOK PAZIN - OK VELI VRH termin nije određen
16. kolo (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
76. 0 - ŽOK PAZIN -
77. OK VELI VRH - OK MATULJI 2004 termin nije određen
78. OK GROBNIČAN - OK FUNTANA VRSAR termin nije određen
79. ŽOK ROCKWOOL - OK UMAG termin nije određen
80. OK POREČ II - OK PULA termin nije određen
17. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
81. OK POREČ II - 0 -
82. OK PULA - ŽOK ROCKWOOL termin nije određen
83. OK UMAG - OK GROBNIČAN termin nije određen
84. OK FUNTANA VRSAR - OK VELI VRH termin nije određen
85. OK MATULJI 2004 - ŽOK PAZIN termin nije određen
18. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
86. 0 - OK MATULJI 2004 -
87. ŽOK PAZIN - OK FUNTANA VRSAR termin nije određen
88. OK VELI VRH - OK UMAG termin nije određen
89. OK GROBNIČAN - OK PULA termin nije određen
90. ŽOK ROCKWOOL - OK POREČ II termin nije određen
GRUPA - ISTOK
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK OSIJEK II 9 9 0 27 5 5.4000 766 556 1.3777 26
2. OK LINGA 9 7 2 25 7 3.5714 733 576 1.2726 23
3. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 9 7 2 22 13 1.6923 789 667 1.1829 19
4. ŽOK VINKOVCI 9 5 4 19 15 1.2667 721 682 1.0572 15
5. OK POSAVINA BROD 9 3 6 9 18 0.5000 501 615 0.8146 9
6. OK BELIŠĆE 9 2 7 11 23 0.4783 641 785 0.8166 7
7. ŽOK VALLIS AUREA 9 2 7 8 22 0.3636 570 715 0.7972 6
8. OK KOLONIJA 9 1 8 6 24 0.2500 584 709 0.8237 3
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
1. ŽOK OSIJEK II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3:0 (26:24,25:16,25:23)
2. OK BELIŠĆE - OK KOLONIJA 3:1 (25:15,22:25,25:22,25:19)
3. OK LINGA - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:16,25:18,25:8)
4. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK VINKOVCI 0:3 (16:25,17:25,12:25)
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
5. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK VINKOVCI 3:2 (22:25,22:25,25:15,25:15,15:6)
6. OK POSAVINA BROD - ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:20,25:19,25:16)
7. OK KOLONIJA - OK LINGA 0:3 (14:25,14:25,15:25)
8. ŽOK OSIJEK II - OK BELIŠĆE 3:1 (18:25,25:9,25:14,25:15)
3. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
9. OK BELIŠĆE - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (22:25,13:25,18:25)
10. OK LINGA - ŽOK OSIJEK II 2:3 (16:25,25:18,25:23,22:25,9:15)
11. ŽOK VALLIS AUREA - OK KOLONIJA 0:3 (15:25,16:25,21:25)
12. ŽOK VINKOVCI - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:9,25:13,25:18)
4. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
13. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:15,25:14,25:17)
14. OK KOLONIJA - ŽOK VINKOVCI 0:3 (21:25,10:25,20:25)
15. ŽOK OSIJEK II - ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:7,25:13,25:15)
16. OK BELIŠĆE - OK LINGA 0:3 (14:25,15:25,14:25)
5. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
17. OK LINGA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:3 (25:14,20:25,25:19,11:25,14:16)
18. ŽOK VALLIS AUREA - OK BELIŠĆE 3:1 (18:25,25:16,27:25,25:23)
19. ŽOK VINKOVCI - ŽOK OSIJEK II 0:3 (15:25,15:25,19:25)
20. OK POSAVINA BROD - OK KOLONIJA 3:0 (25:19,25:21,25:23)
6. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
21. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK KOLONIJA 3:1 (25:8,25:20,19:25,25:16)
22. ŽOK OSIJEK II - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:8,27:25,25:13)
23. OK BELIŠĆE - ŽOK VINKOVCI 2:3 (25:18,25:20,21:25,16:25,8:15)
24. OK LINGA - ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:18,25:19,25:17)
7. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
25. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK VALLIS AUREA 3:1 (25:23,21:25,25:11,25:16)
26. ŽOK VINKOVCI - OK LINGA 1:3 (21:25,17:25,25:16,22:25)
27. OK POSAVINA BROD - OK BELIŠĆE 3:0 (25:12,25:15,25:18)
28. OK KOLONIJA - ŽOK OSIJEK II 0:3 (17:25,20:25,15:25)
8. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
29. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK OSIJEK II 1:3 (25:17,18:25,20:25,23:25)
30. OK KOLONIJA - OK BELIŠĆE 1:3 (25:16,23:25,22:25,21:25)
31. OK POSAVINA BROD - OK LINGA 0:3 (11:25,15:25,19:25)
32. ŽOK VINKOVCI - ŽOK VALLIS AUREA 3:1 (25:14,25:22,23:25,25:23)
9. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
33. ŽOK VINKOVCI - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:3 (25:17,18:25,17:25,15:25)
34. ŽOK VALLIS AUREA - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:23,25:21,25:13)
35. OK LINGA - OK KOLONIJA 3:0 (25:18,25:22,25:19)
36. OK BELIŠĆE - ŽOK OSIJEK II 1:3 (12:25,15:25,25:22,13:25)
10. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
37. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK BELIŠĆE termin nije određen
38. ŽOK OSIJEK II - OK LINGA termin nije određen
39. OK KOLONIJA - ŽOK VALLIS AUREA termin nije određen
40. OK POSAVINA BROD - ŽOK VINKOVCI termin nije određen
11. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
41. OK POSAVINA BROD - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC termin nije određen
42. ŽOK VINKOVCI - OK KOLONIJA termin nije određen
43. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK OSIJEK II termin nije određen
44. OK LINGA - OK BELIŠĆE termin nije određen
12. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
45. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK LINGA termin nije određen
46. OK BELIŠĆE - ŽOK VALLIS AUREA termin nije određen
47. ŽOK OSIJEK II - ŽOK VINKOVCI termin nije određen
48. OK KOLONIJA - OK POSAVINA BROD termin nije određen
13. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
49. OK KOLONIJA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC termin nije određen
50. OK POSAVINA BROD - ŽOK OSIJEK II termin nije određen
51. ŽOK VINKOVCI - OK BELIŠĆE termin nije određen
52. ŽOK VALLIS AUREA - OK LINGA termin nije određen
14. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
53. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC termin nije određen
54. OK LINGA - ŽOK VINKOVCI termin nije određen
55. OK BELIŠĆE - OK POSAVINA BROD termin nije određen
56. ŽOK OSIJEK II - OK KOLONIJA termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 20. veljače 2019., 13,45
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem