Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK OSIJEK 11 10 1 31 7 4.4286 903 638 1.4154 28
2. OK DINAMO 11 7 4 26 12 2.1667 855 684 1.2500 23
3. OK ZADAR 11 8 3 25 12 2.0833 848 733 1.1569 23
4. OK SPLIT 10 8 2 25 13 1.9231 882 764 1.1545 23
5. ŽOK NOVA GRADIŠKA 11 6 5 23 20 1.1500 903 897 1.0067 19
6. OK KOSTRENA 11 3 8 12 26 0.4615 679 881 0.7707 9
7. ŽOK AZENA VELIKA GORICA 10 1 9 6 28 0.2143 596 811 0.7349 4
8. ŽOK DRENOVA 11 0 11 3 33 0.0909 614 872 0.7041 0
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
1. ŽOK OSIJEK - OK KOSTRENA 3:0 (25:7,25:11,25:9)
2. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK SPLIT 3:1 (25:14,23:25,25:19,26:24)
3. ŽOK DRENOVA - OK DINAMO 0:3 (12:25,12:25,16:25)
4. OK ZADAR - ŽOK AZENA VELIKA GORICA 3:0 (25:14,25:18,25:15)
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
5. OK KOSTRENA - ŽOK AZENA VELIKA GORICA 3:0 (25:13,25:20,25:17)
6. OK DINAMO - OK ZADAR 2:3 (18:25,25:20,22:25,25:23,11:15)
7. OK SPLIT - ŽOK DRENOVA 3:0 (25:12,25:21,25:15)
8. ŽOK OSIJEK - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:2 (25:18,22:25,23:25,25:16,15:10)
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
9. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK KOSTRENA 3:1 (25:22,26:28,25:18,25:13)
10. ŽOK DRENOVA - ŽOK OSIJEK 0:3 (14:25,13:25,14:25)
11. OK ZADAR - OK SPLIT 3:0 (25:19,25:14,25:20)
12. ŽOK AZENA VELIKA GORICA - OK DINAMO 0:3 (10:25,25:27,13:25)
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
13. OK KOSTRENA - OK DINAMO 0:3 (11:25,21:25,18:25)
14. OK SPLIT - ŽOK AZENA VELIKA GORICA 3:0 (25:13,25:13,25:22)
15. ŽOK OSIJEK - OK ZADAR 3:0 (25:21,25:18,25:10)
16. ŽOK NOVA GRADIŠKA - ŽOK DRENOVA 3:0 (25:19,25:15,25:22)
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
17. ŽOK DRENOVA - OK KOSTRENA 1:3 (23:25,25:12,15:25,22:25)
18. OK ZADAR - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:14,25:21,25:16)
19. ŽOK AZENA VELIKA GORICA - ŽOK OSIJEK 0:3 (21:25,14:25,26:28)
20. OK DINAMO - OK SPLIT 2:3 (25:20,25:23,14:25,23:25,11:15)
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
21. OK KOSTRENA - OK SPLIT 1:3 (25:23,19:25,10:25,19:25)
22. ŽOK OSIJEK - OK DINAMO 3:0 (25:18,25:17,25:21)
23. ŽOK NOVA GRADIŠKA - ŽOK AZENA VELIKA GORICA 3:2 (25:17,21:25,16:25,25:13,15:11)
24. ŽOK DRENOVA - OK ZADAR 0:3 (15:25,22:25,15:25)
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
25. OK ZADAR - OK KOSTRENA 3:0 (25:15,25:20,25:17)
26. ŽOK AZENA VELIKA GORICA - ŽOK DRENOVA 3:1 (13:25,25:18,25:15,27:25)
27. OK DINAMO - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:12,25:15,25:23)
28. OK SPLIT - ŽOK OSIJEK 3:1 (23:25,25:21,25:14,25:17)
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
29. OK KOSTRENA - ŽOK OSIJEK 0:3 (11:25,9:25,16:25)
30. OK SPLIT - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:1 (25:20,27:29,25:17,25:18)
31. OK DINAMO - ŽOK DRENOVA 3:0 (25:18,25:14,25:11)
32. ŽOK AZENA VELIKA GORICA - OK ZADAR 0:3 (23:25,15:25,20:25)
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
33. ŽOK AZENA VELIKA GORICA - OK KOSTRENA 1:3 (18:25,25:21,17:25,20:25)
34. OK ZADAR - OK DINAMO 3:1 (21:25,25:17,25:10,25:21)
35. ŽOK DRENOVA - OK SPLIT 1:3 (13:25,25:20,17:25,21:25)
36. ŽOK NOVA GRADIŠKA - ŽOK OSIJEK 2:3 (28:26,25:22,8:25,12:25,7:15)
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
37. OK KOSTRENA - ŽOK NOVA GRADIŠKA 1:3 (25:17,11:25,10:25,13:25)
38. ŽOK OSIJEK - ŽOK DRENOVA 3:0 (25:8,25:15,25:14)
39. OK SPLIT - OK ZADAR 3:1 (27:25,19:25,25:23,25:13)
40. OK DINAMO - ŽOK AZENA VELIKA GORICA 3:0 (25:6,25:9,25:8)
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
41. OK DINAMO - OK KOSTRENA 3:0 (25:13,25:14,25:16)
42. ŽOK AZENA VELIKA GORICA - OK SPLIT odgođeno
43. OK ZADAR - ŽOK OSIJEK 0:3 (20:25,19:25,20:25)
44. ŽOK DRENOVA - ŽOK NOVA GRADIŠKA 0:3 (23:25,18:25,12:25)
12. kolo (22. prosinca 2018., 23. prosinca 2018.)
45. OK KOSTRENA - ŽOK DRENOVA srijeda, 19. prosinca 2018. u 20,45
46. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK ZADAR subota, 22. prosinca 2018. u 20,00
47. ŽOK OSIJEK - ŽOK AZENA VELIKA GORICA subota, 22. prosinca 2018. u 16,15
48. OK SPLIT - OK DINAMO subota, 22. prosinca 2018. u 19,00
13. kolo (19. siječnja 2019., 20. siječnja 2019.)
49. OK SPLIT - OK KOSTRENA termin nije određen
50. OK DINAMO - ŽOK OSIJEK termin nije određen
51. ŽOK AZENA VELIKA GORICA - ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
52. OK ZADAR - ŽOK DRENOVA termin nije određen
14. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
53. OK KOSTRENA - OK ZADAR termin nije određen
54. ŽOK DRENOVA - ŽOK AZENA VELIKA GORICA termin nije određen
55. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK DINAMO termin nije određen
56. ŽOK OSIJEK - OK SPLIT termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 19. prosinca 2018., 8,51
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem