Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 13 13 0 39 0 980 616 1.5909 39
2. MOK RIJEKA 13 11 2 33 12 2.7500 1029 916 1.1234 31
3. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 13 10 3 31 14 2.2143 1051 899 1.1691 29
4. MOK MURSA - OSIJEK 13 7 6 23 23 1.0000 989 1012 0.9773 21
5. OK SPLIT 13 5 8 22 25 0.8800 1018 999 1.0190 17
6. OKM CENTROMETAL 13 4 9 15 29 0.5172 906 1011 0.8961 13
7. OK SISAK 13 1 12 7 37 0.1892 813 1065 0.7634 3
8. OK ROVINJ 13 1 12 6 36 0.1667 755 1023 0.7380 3
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
1. MOK MURSA - OSIJEK - OK ROVINJ 3:1 (25:19,25:27,25:23,25:20)
2. OKM CENTROMETAL - OK SPLIT 3:1 (25:23,21:25,25:18,25:22)
3. MOK RIJEKA - OK SISAK 3:0 (25:16,25:22,25:18)
4. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - HAOK MLADOST 0:3 (21:25,15:25,17:25)
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
5. HAOK MLADOST - OK ROVINJ 3:0 (25:17,25:15,25:10)
6. OK SISAK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 1:3 (25:23,17:25,23:25,16:25)
7. OK SPLIT - MOK RIJEKA 2:3 (17:25,26:24,25:19,18:25,9:15)
8. MOK MURSA - OSIJEK - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:17,25:18,25:17)
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
9. OKM CENTROMETAL - OK ROVINJ 3:0 (25:18,25:18,25:14)
10. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK 3:2 (25:17,25:20,20:25,24:26,15:8)
11. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK SPLIT 3:2 (21:25,25:16,19:25,25:16,16:14)
12. HAOK MLADOST - OK SISAK 3:0 (25:15,25:10,25:13)
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
13. OK ROVINJ - OK SISAK 1:3 (25:18,18:25,20:25,11:24)
14. OK SPLIT - HAOK MLADOST 0:3 (13:25,20:25,14:25)
15. MOK MURSA - OSIJEK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (13:25,14:25,22:25)
16. OKM CENTROMETAL - MOK RIJEKA 1:3 (25:22,24:26,22:25,26:28)
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
17. MOK RIJEKA - OK ROVINJ 3:0 (25:17,25:22,25:23)
18. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:19,25:20,25:15)
19. HAOK MLADOST - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:15,25:15,25:19)
20. OK SISAK - OK SPLIT 1:3 (20:25,19:25,25:22,9:25)
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
21. OK ROVINJ - OK SPLIT 0:3 (15:25,17:25,15:25)
22. MOK MURSA - OSIJEK - OK SISAK 3:1 (25:19,21:25,25:19,29:27)
23. OKM CENTROMETAL - HAOK MLADOST 0:3 (18:25,20:25,8:25)
24. MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 3:1 (25:19,25:20,19:25,25:19)
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
25. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK ROVINJ 3:1 (22:25,25:9,25:16,25:12)
26. HAOK MLADOST - MOK RIJEKA 3:0 (25:17,25:9,25:15)
27. OK SISAK - OKM CENTROMETAL 1:3 (25:21,21:25,17:25,23:25)
28. OK SPLIT - MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (25:16,20:25,17:25,23:25)
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
29. OK ROVINJ - MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (17:25,21:25,21:25)
30. OK SPLIT - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:21,25:16,25:19)
31. OK SISAK - MOK RIJEKA 0:3 (13:25,12:25,20:25)
32. HAOK MLADOST - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 3:0 (30:28,25:16,25:17)
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
33. OK ROVINJ - HAOK MLADOST 0:3 (10:25,13:25,13:25)
34. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK SISAK 3:0 (25:16,25:17,25:19)
35. MOK RIJEKA - OK SPLIT 3:0 (25:21,25:22,25:19)
36. OKM CENTROMETAL - MOK MURSA - OSIJEK 2:3 (25:17,19:25,25:23,22:25,9:15)
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
37. OK ROVINJ - OKM CENTROMETAL 0:3 (22:25,15:25,18:25)
38. MOK MURSA - OSIJEK - MOK RIJEKA 0:3 (22:25,20:25,17:25)
39. OK SPLIT - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 1:3 (22:25,25:22,19:25,18:25)
40. OK SISAK - HAOK MLADOST 0:3 (15:25,18:25,10:25)
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
41. OK SISAK - OK ROVINJ 0:3 (20:25,19:25,20:25)
42. HAOK MLADOST - OK SPLIT 3:0 (25:19,25:22,25:23)
43. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:16,30:28,25:22)
44. MOK RIJEKA - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:13,25:23,25:21)
12. kolo (22. prosinca 2018., 23. prosinca 2018.)
45. OK ROVINJ - MOK RIJEKA 0:3 (19:25,19:25,16:25)
46. OKM CENTROMETAL - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (15:25,16:25,24:26)
47. MOK MURSA - OSIJEK - HAOK MLADOST 0:3 (19:25,15:25,15:25)
48. OK SPLIT - OK SISAK 3:0 (25:15,25:20,25:15)
13. kolo (19. siječnja 2019., 20. siječnja 2019.)
49. OK SPLIT - OK ROVINJ 3:0 (25:19,25:15,25:16)
50. OK SISAK - MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (13:25,21:25,14:25)
51. HAOK MLADOST - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:17,25:16,25:14)
52. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK RIJEKA 3:0 (25:10,25:21,25:20)
14. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
53. OK ROVINJ - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA subota, 26. siječnja 2019. u 16,30
54. MOK RIJEKA - HAOK MLADOST subota, 26. siječnja 2019. u 17,00
55. OKM CENTROMETAL - OK SISAK subota, 26. siječnja 2019. u 18,00
56. MOK MURSA - OSIJEK - OK SPLIT subota, 26. siječnja 2019. u 19,15
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 22. siječnja 2019., 15,45
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem