Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 14 14 0 42 1 42.0000 1080 688 1.5698 42
2. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 14 11 3 34 14 2.4286 1126 944 1.1928 32
3. MOK RIJEKA 14 11 3 34 15 2.2667 1101 1016 1.0837 31
4. MOK MURSA - OSIJEK 14 7 7 24 26 0.9231 1082 1109 0.9757 21
5. OK SPLIT 14 6 8 25 26 0.9615 1115 1092 1.0211 20
6. OKM CENTROMETAL 14 4 10 17 32 0.5313 1003 1112 0.9020 14
7. OK SISAK 14 2 12 10 39 0.2564 914 1162 0.7866 5
8. OK ROVINJ 14 1 13 6 39 0.1538 800 1098 0.7286 3
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
1. MOK MURSA - OSIJEK - OK ROVINJ 3:1 (25:19,25:27,25:23,25:20)
2. OKM CENTROMETAL - OK SPLIT 3:1 (25:23,21:25,25:18,25:22)
3. MOK RIJEKA - OK SISAK 3:0 (25:16,25:22,25:18)
4. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - HAOK MLADOST 0:3 (21:25,15:25,17:25)
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
5. HAOK MLADOST - OK ROVINJ 3:0 (25:17,25:15,25:10)
6. OK SISAK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 1:3 (25:23,17:25,23:25,16:25)
7. OK SPLIT - MOK RIJEKA 2:3 (17:25,26:24,25:19,18:25,9:15)
8. MOK MURSA - OSIJEK - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:17,25:18,25:17)
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
9. OKM CENTROMETAL - OK ROVINJ 3:0 (25:18,25:18,25:14)
10. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK 3:2 (25:17,25:20,20:25,24:26,15:8)
11. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK SPLIT 3:2 (21:25,25:16,19:25,25:16,16:14)
12. HAOK MLADOST - OK SISAK 3:0 (25:15,25:10,25:13)
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
13. OK ROVINJ - OK SISAK 1:3 (25:18,18:25,20:25,11:24)
14. OK SPLIT - HAOK MLADOST 0:3 (13:25,20:25,14:25)
15. MOK MURSA - OSIJEK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (13:25,14:25,22:25)
16. OKM CENTROMETAL - MOK RIJEKA 1:3 (25:22,24:26,22:25,26:28)
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
17. MOK RIJEKA - OK ROVINJ 3:0 (25:17,25:22,25:23)
18. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:19,25:20,25:15)
19. HAOK MLADOST - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:15,25:15,25:19)
20. OK SISAK - OK SPLIT 1:3 (20:25,19:25,25:22,9:25)
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
21. OK ROVINJ - OK SPLIT 0:3 (15:25,17:25,15:25)
22. MOK MURSA - OSIJEK - OK SISAK 3:1 (25:19,21:25,25:19,29:27)
23. OKM CENTROMETAL - HAOK MLADOST 0:3 (18:25,20:25,8:25)
24. MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 3:1 (25:19,25:20,19:25,25:19)
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
25. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK ROVINJ 3:1 (22:25,25:9,25:16,25:12)
26. HAOK MLADOST - MOK RIJEKA 3:0 (25:17,25:9,25:15)
27. OK SISAK - OKM CENTROMETAL 1:3 (25:21,21:25,17:25,23:25)
28. OK SPLIT - MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (25:16,20:25,17:25,23:25)
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
29. OK ROVINJ - MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (17:25,21:25,21:25)
30. OK SPLIT - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:21,25:16,25:19)
31. OK SISAK - MOK RIJEKA 0:3 (13:25,12:25,20:25)
32. HAOK MLADOST - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 3:0 (30:28,25:16,25:17)
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
33. OK ROVINJ - HAOK MLADOST 0:3 (10:25,13:25,13:25)
34. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK SISAK 3:0 (25:16,25:17,25:19)
35. MOK RIJEKA - OK SPLIT 3:0 (25:21,25:22,25:19)
36. OKM CENTROMETAL - MOK MURSA - OSIJEK 2:3 (25:17,19:25,25:23,22:25,9:15)
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
37. OK ROVINJ - OKM CENTROMETAL 0:3 (22:25,15:25,18:25)
38. MOK MURSA - OSIJEK - MOK RIJEKA 0:3 (22:25,20:25,17:25)
39. OK SPLIT - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 1:3 (22:25,25:22,19:25,18:25)
40. OK SISAK - HAOK MLADOST 0:3 (15:25,18:25,10:25)
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
41. OK SISAK - OK ROVINJ 0:3 (20:25,19:25,20:25)
42. HAOK MLADOST - OK SPLIT 3:0 (25:19,25:22,25:23)
43. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:16,30:28,25:22)
44. MOK RIJEKA - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:13,25:23,25:21)
12. kolo (22. prosinca 2018., 23. prosinca 2018.)
45. OK ROVINJ - MOK RIJEKA 0:3 (19:25,19:25,16:25)
46. OKM CENTROMETAL - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (15:25,16:25,24:26)
47. MOK MURSA - OSIJEK - HAOK MLADOST 0:3 (19:25,15:25,15:25)
48. OK SPLIT - OK SISAK 3:0 (25:15,25:20,25:15)
13. kolo (19. siječnja 2019., 20. siječnja 2019.)
49. OK SPLIT - OK ROVINJ 3:0 (25:19,25:15,25:16)
50. OK SISAK - MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (13:25,21:25,14:25)
51. HAOK MLADOST - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:17,25:16,25:14)
52. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK RIJEKA 3:0 (25:10,25:21,25:20)
14. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
53. OK ROVINJ - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (11:25,15:25,19:25)
54. MOK RIJEKA - HAOK MLADOST 1:3 (27:25,16:25,13:25,16:25)
55. OKM CENTROMETAL - OK SISAK 2:3 (18:25,20:25,25:18,25:18,9:15)
56. MOK MURSA - OSIJEK - OK SPLIT 1:3 (23:25,25:22,23:25,22:25)
1. SKUPINA (II. DIO)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 9 9 0 27 1 27.0000 707 497 1.4225 27
2. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 9 5 4 16 15 1.0667 691 670 1.0313 14
3. MOK RIJEKA 9 3 6 14 21 0.6667 712 778 0.9152 10
4. MOK MURSA - OSIJEK 9 1 8 6 26 0.2308 604 769 0.7854 3
1. kolo
1. HAOK MLADOST - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:15,25:15,25:19)
2. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK RIJEKA 3:0 (25:10,25:21,25:20)
2. kolo
3. MOK MURSA - OSIJEK - MOK RIJEKA 0:3 (22:25,20:25,17:25)
4. HAOK MLADOST - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 3:0 (30:28,25:16,25:17)
3. kolo
5. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:16,30:28,25:22)
6. MOK RIJEKA - HAOK MLADOST 1:3 (27:25,16:25,13:25,16:25)
4. kolo
7. MOK MURSA - OSIJEK - HAOK MLADOST 0:3 (19:25,15:25,15:25)
8. MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 3:1 (25:19,25:20,19:25,25:19)
5. kolo
9. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK 3:2 (25:17,25:20,20:25,24:26,15:8)
10. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - HAOK MLADOST 0:3 (21:25,15:25,17:25)
6. kolo
11. MOK MURSA - OSIJEK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (13:25,14:25,22:25)
12. HAOK MLADOST - MOK RIJEKA 3:0 (25:17,25:9,25:15)
7. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
57. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK MURSA - OSIJEK 3:1 (25:16,24:26,25:18,25:20)
58. MOK RIJEKA - HAOK MLADOST 0:3 (25:27,22:25,17:25)
8. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
59. HAOK MLADOST - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 3:0 (25:21,25:18,25:16)
60. MOK MURSA - OSIJEK - MOK RIJEKA 3:2 (26:24,22:25,15:25,25:20,15:12)
9. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
61. MOK MURSA - OSIJEK - HAOK MLADOST 0:3 (21:25,18:25,14:25)
62. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK RIJEKA 3:2 (25:17,19:25,23:25,25:17,18:16)
10. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
63. HAOK MLADOST - MOK MURSA - OSIJEK subota, 23. veljače 2019. u 18,00
64. MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA ponedjeljak, 25. veljače 2019. u 20,00
11. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
65. MOK MURSA - OSIJEK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
66. HAOK MLADOST - MOK RIJEKA termin nije određen
12. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
67. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - HAOK MLADOST termin nije određen
68. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
2. SKUPINA (II. DIO)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OKM CENTROMETAL 9 7 2 23 10 2.3000 748 648 1.1543 21
2. OK SPLIT 9 6 3 22 10 2.2000 738 631 1.1696 19
3. OK SISAK 9 4 5 14 20 0.7000 699 756 0.9246 11
4. OK ROVINJ 9 1 8 5 24 0.2083 552 702 0.7863 3
1. kolo
1. OK SPLIT - OK ROVINJ 3:0 (25:19,25:15,25:16)
2. OKM CENTROMETAL - OK SISAK 2:3 (18:25,20:25,25:18,25:18,9:15)
2. kolo
3. OK ROVINJ - OK SISAK 1:3 (25:18,18:25,20:25,11:25)
4. OK SPLIT - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:21,25:16,25:19)
3. kolo
5. OKM CENTROMETAL - OK ROVINJ 3:0 (25:18,25:18,25:14)
6. OK SISAK - OK SPLIT 1:3 (20:25,19:25,25:22,9:25)
4. kolo
7. OK ROVINJ - OK SPLIT 0:3 (15:25,17:25,15:25)
8. OK SISAK - OKM CENTROMETAL 1:3 (25:21,21:25,16:25,19:25)
5. kolo
9. OK SISAK - OK ROVINJ 0:3 (20:25,19:25,20:25)
10. OKM CENTROMETAL - OK SPLIT 3:1 (25:23,21:25,25:16,25:19)
6. kolo
11. OK ROVINJ - OKM CENTROMETAL 0:3 (22:25,15:25,18:25)
12. OK SPLIT - OK SISAK 3:0 (25:15,25:20,25:15)
7. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
69. OK SPLIT - OK ROVINJ 3:0 (26:24,25:18,25:19)
70. OKM CENTROMETAL - OK SISAK 3:0 (25:16,25:16,25:16)
8. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
71. OK SISAK - OK SPLIT 3:1 (25:20,25:19,20:25,25:13)
72. OK ROVINJ - OKM CENTROMETAL 0:3 (13:25,22:25,15:25)
9. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
73. OK ROVINJ - OK SISAK 1:3 (22:25,26:24,21:25,21:25)
74. OK SPLIT - OKM CENTROMETAL 2:3 (25:23,22:25,20:25,25:15,13:15)
10. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
75. OK SISAK - OK ROVINJ subota, 23. veljače 2019. u 19,00
76. OKM CENTROMETAL - OK SPLIT subota, 23. veljače 2019. u 19,00
11. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
77. OK ROVINJ - OK SPLIT termin nije određen
78. OK SISAK - OKM CENTROMETAL termin nije određen
12. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
79. OK SPLIT - OK SISAK termin nije određen
80. OKM CENTROMETAL - OK ROVINJ termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 20. veljače 2019., 13,45
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem