Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 11 11 0 33 3 11.0000 884 583 1.5163 32
2. OK OLIMPIK 10 8 2 25 13 1.9231 856 781 1.0960 23
3. HAOK RIJEKA CO 11 8 3 25 15 1.6667 893 772 1.1567 23
4. OK KAŠTELA CEMEX 11 5 6 23 20 1.1500 922 909 1.0143 18
5. ŽOK ENNA VUKOVAR 10 4 6 16 21 0.7619 786 826 0.9516 12
6. OK BRDA 11 3 8 14 26 0.5385 798 902 0.8847 9
7. OK POREČ 11 2 9 10 29 0.3448 751 914 0.8217 6
8. OK MARINA KAŠTELA 11 2 9 10 29 0.3448 708 911 0.7772 6
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
1. HAOK MLADOST - OK KAŠTELA CEMEX 3:0 (25:13,25:15,25:23)
2. OK POREČ - ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (21:25,14:25,17:25)
3. HAOK RIJEKA CO - OK BRDA 3:0 (25:19,25:16,25:14)
4. OK MARINA KAŠTELA - OK OLIMPIK 0:3 (18:25,14:25,18:25)
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
5. OK KAŠTELA CEMEX - OK OLIMPIK 1:3 (21:25,25:19,17:25,21:25)
6. OK BRDA - OK MARINA KAŠTELA 0:3 (24:26,22:25,20:25)
7. ŽOK ENNA VUKOVAR - HAOK RIJEKA CO 2:3 (17:25,27:25,15:25,25:15,9:15)
8. HAOK MLADOST - OK POREČ 3:0 (25:18,25:16,25:12)
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
9. OK POREČ - OK KAŠTELA CEMEX 1:3 (23:25,25:23,7:25,19:25)
10. HAOK RIJEKA CO - HAOK MLADOST 0:3 (12:25,19:25,14:25)
11. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK ENNA VUKOVAR 2:3 (25:19,17:25,20:25,25:22,11:15)
12. OK OLIMPIK - OK BRDA 3:1 (25:20,25:20,14:25,25:18)
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
13. OK KAŠTELA CEMEX - OK BRDA 2:3 (25:23,17:25,19:25,25:22,9:15)
14. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK OLIMPIK 0:3 (24:26,24:26,23:25)
15. HAOK MLADOST - OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:9,25:12,25:11)
16. OK POREČ - HAOK RIJEKA CO 1:3 (14:25,25:22,13:25,21:25)
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
17. HAOK RIJEKA CO - OK KAŠTELA CEMEX 3:1 (25:23,21:25,25:15,25:20)
18. OK MARINA KAŠTELA - OK POREČ 1:3 (25:22,24:26,18:25,18:25)
19. OK OLIMPIK - HAOK MLADOST 0:3 (15:25,20:25,13:25)
20. OK BRDA - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:22,25:21,25:19)
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
21. OK KAŠTELA CEMEX - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:21,27:25,25:17)
22. HAOK MLADOST - OK BRDA 3:0 (25:14,25:9,25:17)
23. OK POREČ - OK OLIMPIK 3:1 (22:25,25:14,25:13,25:19)
24. HAOK RIJEKA CO - OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:13,25:18,25:11)
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
25. OK MARINA KAŠTELA - OK KAŠTELA CEMEX 0:3 (23:25,12:25,15:25)
26. OK OLIMPIK - HAOK RIJEKA CO 3:1 (20:25,25:19,25:10,25:17)
27. OK BRDA - OK POREČ 3:0 (25:16,25:18,25:18)
28. ŽOK ENNA VUKOVAR - HAOK MLADOST 1:3 (25:18,15:25,13:25,19:25)
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
29. OK KAŠTELA CEMEX - HAOK MLADOST 2:3 (26:24,24:26,18:25,25:23,8:15)
30. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK POREČ 3:1 (25:20,25:27,26:24,25:23)
31. OK BRDA - HAOK RIJEKA CO 1:3 (13:25,22:25,25:21,11:25)
32. OK OLIMPIK - OK MARINA KAŠTELA 3:1 (23:25,25:19,25:10,25:21)
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
33. OK OLIMPIK - OK KAŠTELA CEMEX 3:2 (24:26,25:21,25:14,21:25,15:10)
34. OK MARINA KAŠTELA - OK BRDA 3:2 (23:25,25:19,25:13,20:25,15:11)
35. HAOK RIJEKA CO - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:1 (25:27,25:13,25:16,25:12)
36. OK POREČ - HAOK MLADOST 0:3 (20:25,17:25,16:25)
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
37. OK KAŠTELA CEMEX - OK POREČ 3:1 (12:25,25:20,25:6,25:16)
38. HAOK MLADOST - HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:14,25:18,28:26)
39. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:17,25:16,25:22)
40. OK BRDA - OK OLIMPIK 1:3 (26:24,13:25,22:25,18:25)
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
41. OK BRDA - OK KAŠTELA CEMEX 0:3 (15:25,22:25,20:25)
42. OK OLIMPIK - ŽOK ENNA VUKOVAR nedjelja, 16. prosinca 2018. u 17,15
43. OK MARINA KAŠTELA - HAOK MLADOST 0:3 (11:25,9:25,17:25)
44. HAOK RIJEKA CO - OK POREČ 3:0 (25:11,25:20,25:14)
12. kolo (22. prosinca 2018., 23. prosinca 2018.)
45. OK KAŠTELA CEMEX - HAOK RIJEKA CO termin nije određen
46. OK POREČ - OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
47. HAOK MLADOST - OK OLIMPIK petak, 21. prosinca 2018. u 19,30
48. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK BRDA termin nije određen
13. kolo (19. siječnja 2019., 20. siječnja 2018.)
49. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK KAŠTELA CEMEX termin nije određen
50. OK BRDA - HAOK MLADOST termin nije određen
51. OK OLIMPIK - OK POREČ termin nije određen
52. OK MARINA KAŠTELA - HAOK RIJEKA CO termin nije određen
14. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2018.)
53. OK KAŠTELA CEMEX - OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
54. HAOK RIJEKA CO - OK OLIMPIK termin nije određen
55. OK POREČ - OK BRDA termin nije određen
56. HAOK MLADOST - ŽOK ENNA VUKOVAR termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 15. prosinca 2018., 17,25
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem