Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 14 14 0 42 3 14.0000 1109 724 1.5318 41
2. OK OLIMPIK 14 10 4 32 22 1.4545 1199 1131 1.0601 28
3. HAOK RIJEKA CO 14 9 5 31 21 1.4762 1143 1028 1.1119 27
4. OK KAŠTELA 14 8 6 32 22 1.4545 1186 1122 1.0570 27
5. ŽOK ENNA VUKOVAR 14 5 9 21 30 0.7000 1079 1156 0.9334 15
6. OK BRDA 14 4 10 17 32 0.5313 970 1104 0.8786 12
7. OK MARINA KAŠTELA 14 3 11 13 35 0.3714 896 1110 0.8072 9
8. OK POREČ 14 3 11 13 36 0.3611 948 1155 0.8208 9
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
1. HAOK MLADOST - OK KAŠTELA 3:0 (25:13,25:15,25:23)
2. OK POREČ - ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (21:25,14:25,17:25)
3. HAOK RIJEKA CO - OK BRDA 3:0 (25:19,25:16,25:14)
4. OK MARINA KAŠTELA - OK OLIMPIK 0:3 (18:25,14:25,18:25)
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
5. OK KAŠTELA - OK OLIMPIK 1:3 (21:25,25:19,17:25,21:25)
6. OK BRDA - OK MARINA KAŠTELA 0:3 (24:26,22:25,20:25)
7. ŽOK ENNA VUKOVAR - HAOK RIJEKA CO 2:3 (17:25,27:25,15:25,25:15,9:15)
8. HAOK MLADOST - OK POREČ 3:0 (25:18,25:16,25:12)
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
9. OK POREČ - OK KAŠTELA 1:3 (23:25,25:23,7:25,19:25)
10. HAOK RIJEKA CO - HAOK MLADOST 0:3 (12:25,19:25,14:25)
11. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK ENNA VUKOVAR 2:3 (25:19,17:25,20:25,25:22,11:15)
12. OK OLIMPIK - OK BRDA 3:1 (25:20,25:20,14:25,25:18)
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
13. OK KAŠTELA - OK BRDA 2:3 (25:23,17:25,19:25,25:22,9:15)
14. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK OLIMPIK 0:3 (24:26,24:26,23:25)
15. HAOK MLADOST - OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:9,25:12,25:11)
16. OK POREČ - HAOK RIJEKA CO 1:3 (14:25,25:22,13:25,21:25)
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
17. HAOK RIJEKA CO - OK KAŠTELA 3:1 (25:23,21:25,25:15,25:20)
18. OK MARINA KAŠTELA - OK POREČ 1:3 (25:22,24:26,18:25,18:25)
19. OK OLIMPIK - HAOK MLADOST 0:3 (15:25,20:25,13:25)
20. OK BRDA - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:22,25:21,25:19)
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
21. OK KAŠTELA - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:21,27:25,25:17)
22. HAOK MLADOST - OK BRDA 3:0 (25:14,25:9,25:17)
23. OK POREČ - OK OLIMPIK 3:1 (22:25,25:14,25:13,25:19)
24. HAOK RIJEKA CO - OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:13,25:18,25:11)
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
25. OK MARINA KAŠTELA - OK KAŠTELA 0:3 (23:25,12:25,15:25)
26. OK OLIMPIK - HAOK RIJEKA CO 3:1 (20:25,25:19,25:10,25:17)
27. OK BRDA - OK POREČ 3:0 (25:16,25:18,25:18)
28. ŽOK ENNA VUKOVAR - HAOK MLADOST 1:3 (25:18,15:25,13:25,19:25)
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
29. OK KAŠTELA - HAOK MLADOST 2:3 (26:24,24:26,18:25,25:23,8:15)
30. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK POREČ 3:1 (25:20,25:27,26:24,25:23)
31. OK BRDA - HAOK RIJEKA CO 1:3 (13:25,22:25,25:21,11:25)
32. OK OLIMPIK - OK MARINA KAŠTELA 3:1 (23:25,25:19,25:10,25:21)
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
33. OK OLIMPIK - OK KAŠTELA 3:2 (24:26,25:21,25:14,21:25,15:10)
34. OK MARINA KAŠTELA - OK BRDA 3:2 (23:25,25:19,25:13,20:25,15:11)
35. HAOK RIJEKA CO - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:1 (25:27,25:13,25:16,25:12)
36. OK POREČ - HAOK MLADOST 0:3 (20:25,17:25,16:25)
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
37. OK KAŠTELA - OK POREČ 3:1 (12:25,25:20,25:6,25:16)
38. HAOK MLADOST - HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:14,25:18,28:26)
39. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:17,25:16,25:22)
40. OK BRDA - OK OLIMPIK 1:3 (26:24,13:25,22:25,18:25)
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
41. OK BRDA - OK KAŠTELA 0:3 (15:25,22:25,20:25)
42. OK OLIMPIK - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:1 (25:27,25:18,25:20,25:19)
43. OK MARINA KAŠTELA - HAOK MLADOST 0:3 (11:25,9:25,17:25)
44. HAOK RIJEKA CO - OK POREČ 3:0 (25:11,25:20,25:14)
12. kolo (22. prosinca 2018., 23. prosinca 2018.)
45. OK KAŠTELA - HAOK RIJEKA CO 3:1 (25:21,17:25,25:15,25:19)
46. OK POREČ - OK MARINA KAŠTELA 0:3 (11:25,17:25,21:25)
47. HAOK MLADOST - OK OLIMPIK 3:0 (25:23,25:12,25:10)
48. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK BRDA 3:0 (25:19,25:18,25:21)
13. kolo (19. siječnja 2019., 20. siječnja 2018.)
49. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK KAŠTELA 1:3 (18:25,21:25,25:22,13:25)
50. OK BRDA - HAOK MLADOST 0:3 (18:25,12:25,9:25)
51. OK OLIMPIK - OK POREČ 1:3 (17:25,21:25,25:16,28:30)
52. OK MARINA KAŠTELA - HAOK RIJEKA CO 0:3 (16:25,20:25,21:25)
14. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2018.)
53. OK KAŠTELA - OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:19,25:17,25:20)
54. HAOK RIJEKA CO - OK OLIMPIK 2:3 (22:25,25:21,13:25,25:21,10:15)
55. OK POREČ - OK BRDA 0:3 (13:25,21:25,18:25)
56. HAOK MLADOST - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:21,25:19,25:17)
FINALE
. 0 - 0 subota, 18. svibnja 2019. u 18,00
1. SKUPINA (II. DIO)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 12 12 0 36 7 5.1429 1031 761 1.3548 33
2. OK KAŠTELA 12 3 9 21 28 0.7500 1007 1067 0.9438 13
3. OK OLIMPIK 12 5 7 18 29 0.6207 924 1016 0.9094 13
4. HAOK RIJEKA CO 12 4 8 16 27 0.5926 858 976 0.8791 13
1. kolo
1. HAOK MLADOST - OK KAŠTELA 3:0 (25:13,25:15,25:23)
2. HAOK RIJEKA CO - OK OLIMPIK 2:3 (22:25,25:21,13:25,25:21,10:15)
2. kolo
3. OK KAŠTELA - OK OLIMPIK 1:3 (21:25,25:19,17:25,21:25)
4. HAOK MLADOST - HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:14,25:18,28:26)
3. kolo
5. HAOK RIJEKA CO - OK KAŠTELA 3:1 (25:23,21:25,25:15,25:20)
6. OK OLIMPIK - HAOK MLADOST 0:3 (15:25,20:25,13:25)
4. kolo
7. OK KAŠTELA - HAOK MLADOST 2:3 (26:24,24:26,18:25,25:23,8:15)
8. OK OLIMPIK - HAOK RIJEKA CO 3:1 (20:25,25:19,25:10,25:17)
5. kolo
9. OK OLIMPIK - OK KAŠTELA 3:2 (24:26,25:21,25:14,21:25,15:10)
10. HAOK RIJEKA CO - HAOK MLADOST 0:3 (12:25,19:25,14:25)
6. kolo
11. OK KAŠTELA - HAOK RIJEKA CO 3:1 (25:21,17:25,25:15,25:19)
12. HAOK MLADOST - OK OLIMPIK 3:0 (25:23,25:12,25:10)
7. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
57. HAOK MLADOST - HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:16,25:13,26:24)
58. OK OLIMPIK - OK KAŠTELA 3:2 (25:19,28:26,15:25,12:25,15:5)
8. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
59. OK KAŠTELA - HAOK MLADOST 2:3 (25:21,12:25,25:20,16:25,10:15)
60. HAOK RIJEKA CO - OK OLIMPIK 3:0 (25:17,25:14,25:17)
9. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
61. HAOK RIJEKA CO - OK KAŠTELA 3:1 (25:19,25:18,19:25,25:20)
62. HAOK MLADOST - OK OLIMPIK 3:0 (25:19,25:11,25:20)
10. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
63. OK KAŠTELA - HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:22,25:13,25:17)
64. OK OLIMPIK - HAOK MLADOST 2:3 (25:23,19:25,25:20,10:25,11:15)
11. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
65. HAOK RIJEKA CO - HAOK MLADOST 0:3 (12:25,21:25,19:25)
66. OK KAŠTELA - OK OLIMPIK 3:0 (25:13,25:21,25:18)
12. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
67. HAOK MLADOST - OK KAŠTELA 3:1 (25:16,25:27,25:19,25:18)
68. OK OLIMPIK - HAOK RIJEKA CO 1:3 (23:25,25:12,22:25,20:25)
2. SKUPINA (II. DIO)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK ENNA VUKOVAR 12 10 2 30 11 2.7273 961 817 1.1763 29
2. OK BRDA 12 6 6 22 18 1.2222 876 848 1.0330 19
3. OK MARINA KAŠTELA 12 6 6 22 22 1.0000 973 934 1.0418 18
4. OK POREČ 12 2 10 9 32 0.2813 801 1012 0.7915 6
1. kolo
1. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK BRDA 3:0 (25:19,25:18,25:21)
2. OK MARINA KAŠTELA - OK POREČ 1:3 (25:22,24:26,18:25,18:25)
2. kolo
3. OK BRDA - OK POREČ 3:0 (25:16,25:18,25:18)
4. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:17,25:16,25:22)
3. kolo
5. OK MARINA KAŠTELA - OK BRDA 3:2 (23:25,25:19,25:13,20:25,15:11)
6. OK POREČ - ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (21:25,14:25,17:25)
4. kolo
7. OK BRDA - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:22,25:21,25:19)
8. OK POREČ - OK MARINA KAŠTELA 0:3 (11:25,17:25,21:25)
5. kolo
9. OK POREČ - OK BRDA 0:3 (13:25,21:25,18:25)
10. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK ENNA VUKOVAR 2:3 (25:21,17:25,20:25,25:22,11:15)
6. kolo
11. OK BRDA - OK MARINA KAŠTELA 0:3 (24:26,22:25,20:25)
12. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK POREČ 3:1 (25:20,25:27,26:24,25:23)
7. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
69. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK POREČ 3:0 (25:13,25:15,25:12)
70. OK MARINA KAŠTELA - OK BRDA 3:1 (25:7,25:15,22:25,25:23)
8. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
71. OK POREČ - OK MARINA KAŠTELA 3:1 (28:26,26:24,15:25,27:25)
72. OK BRDA - ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (21:25,23:25,24:26)
9. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
73. OK POREČ - OK BRDA 0:3 (15:25,11:25,16:25)
74. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:17,25:14,25:13)
10. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
75. OK BRDA - OK POREČ 3:0 (25:18,25:17,25:16)
76. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:20,25:11,25:10)
11. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
77. OK POREČ - ŽOK ENNA VUKOVAR 1:3 (13:25,25:22,28:30,21:25)
78. OK BRDA - OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:21,25:22,25:18)
12. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
79. OK MARINA KAŠTELA - OK POREČ 3:1 (25:23,25:20,24:26,25:19)
80. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK BRDA 3:1 (25:15,21:25,25:12,25:19)
DOIGRAVANJE ZA PRVAKA HRVATSKE
ČETVRTFINALE
  1. utakmica (13. ožujka 2019., 14. ožujka 2019.)
1. HAOK MLADOST - OK SPLIT 3:0 (25:12,25:17,25:8)
2. OK KAŠTELA - ŽOK OSIJEK 3:0 (26:24,29:27,25:23)
3. OK OLIMPIK - OK BRDA 3:2 (20:25,25:19,25:17,21:25,15:10)
4. HAOK RIJEKA CO - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:17,25:15,25:17)
  2. utakmica (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
5. OK SPLIT - HAOK MLADOST 0:3 (7:25,11:25,7:25)
6. ŽOK OSIJEK - OK KAŠTELA 2:3 (17:25,13:25,25:19,26:24,5:15)
7. OK BRDA - OK OLIMPIK 1:3 (25:14,20:25,19:25,18:25)
8. ŽOK ENNA VUKOVAR - HAOK RIJEKA CO 1:3 (15:25,20:25,26:24,20:25)
POLUFINALE
  1. utakmica (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
9. HAOK MLADOST - HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:21,25:17,25:20)
10. OK KAŠTELA - OK OLIMPIK 3:1 (25:19,26:24,20:25,25:16)
  2. utakmica (27. ožujka 2019., 27. ožujka 2019.)
11. HAOK RIJEKA CO - HAOK MLADOST 1:3 (26:24,23:25,22:25,17:25)
12. OK OLIMPIK - OK KAŠTELA 0:3 (21:25,24:26,20:25)
FINALE
  1. utakmica (3. travnja 2019.)
13. HAOK MLADOST - OK KAŠTELA 3:1 (25:20,27:25,23:25,25:22)
  2. utakmica (6. travnja 2019.)
14. OK KAŠTELA - HAOK MLADOST 0:3 (15:25,20:25,18:25)
  3. utakmica (10. travnja 2019.)
15. HAOK MLADOST - OK KAŠTELA 3:0 (31:29,25:10,25:11)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 24. lipnja 2019., 14,16
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem