Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
1. B NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke (2017./2018.)
GRUPA - ISTOK
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK OSIJEK II 12 12 0 36 8 4.5000 1056 809 1.3053 35
2. OK BELIŠĆE 12 7 5 27 19 1.4211 997 961 1.0375 22
3. OK LINGA 12 7 5 26 18 1.4444 998 898 1.1114 21
4. ŽOK VALLIS AUREA 12 6 6 24 24 1.0000 975 1015 0.9606 18
5. ŽOK VINKOVCI 12 5 7 22 25 0.8800 991 999 0.9920 16
6. OK POSAVINA BROD 12 5 7 19 25 0.7600 890 943 0.9438 14
7. OK KOLONIJA 12 0 12 1 36 0.0278 633 915 0.6918 0
1. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
1. ŽOK VINKOVCI - 0 -
2. ŽOK OSIJEK II - OK LINGA 3:1 (25:11,24:26,25:23,25:15)
3. ŽOK VALLIS AUREA - OK KOLONIJA 3:0 (25:13,25:18,25:23)
4. OK BELIŠĆE - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:7,28:26,25:22)
2. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
5. 0 - OK POSAVINA BROD -
6. OK KOLONIJA - OK BELIŠĆE 0:3 (20:25,21:25,23:25)
7. OK LINGA - ŽOK VALLIS AUREA 3:2 (25:21,25:15,23:25,25:27,15:13)
8. ŽOK VINKOVCI - ŽOK OSIJEK II 1:3 (25:19,23:25,17:25,26:28)
3. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
9. ŽOK OSIJEK II - 0 -
10. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK VINKOVCI 3:2 (18:25,25:16,19:25,25:13,15:8)
11. OK BELIŠĆE - OK LINGA 3:1 (26:28,25:18,25:20,25:17)
12. OK POSAVINA BROD - OK KOLONIJA 3:0 (25:15,25:19,25:17)
4. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
13. 0 - OK KOLONIJA -
14. OK LINGA - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:16,25:13,25:16)
15. ŽOK VINKOVCI - OK BELIŠĆE 1:3 (25:19,21:25,20:25,22:25)
16. ŽOK OSIJEK II - ŽOK VALLIS AUREA 3:2 (25:23,25:23,19:25,14:25,15:6)
5. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
17. ŽOK VALLIS AUREA - 0 -
18. OK BELIŠĆE - ŽOK OSIJEK II 1:3 (18:25,19:25,25:14,15:25)
19. ŽOK VINKOVCI - OK POSAVINA BROD 3:1 (25:22,21:25,25:21,25:16)
20. OK KOLONIJA - OK LINGA 0:3 (17:25,13:25,21:25)
6. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
21. 0 - OK LINGA -
22. ŽOK VINKOVCI - OK KOLONIJA 3:0 (25:19,25:7,25:19)
23. ŽOK OSIJEK II - OK POSAVINA BROD 3:1 (18:25,25:13,25:21,25:20)
24. ŽOK VALLIS AUREA - OK BELIŠĆE 2:3 (25:21,25:21,18:25,11:25,11:15)
7. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
25. OK BELIŠĆE - 0 -
26. OK POSAVINA BROD - ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:13,25:11,25:18)
27. OK KOLONIJA - ŽOK OSIJEK II 0:3 (15:25,13:25,22:25)
28. OK LINGA - ŽOK VINKOVCI 3:1 (20:25,25:14,25:23,25:13)
8. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
29. 0 - ŽOK VINKOVCI -
30. OK LINGA - ŽOK OSIJEK II 1:3 (26:24,11:25,23:25,25:27)
31. OK KOLONIJA - ŽOK VALLIS AUREA 0:3 (14:25,20:25,23:25)
32. OK POSAVINA BROD - OK BELIŠĆE 3:2 (20:25,13:25,25:17,25:16,15:9)
9. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
33. OK POSAVINA BROD - 0 -
34. OK BELIŠĆE - OK KOLONIJA 3:0 (25:21,25:13,25:22)
35. ŽOK VALLIS AUREA - OK LINGA 0:3 (6:25,25:27,22:25)
36. ŽOK OSIJEK II - ŽOK VINKOVCI 3:0 (25:11,25:9,25:23)
10. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
37. 0 - ŽOK OSIJEK II -
38. ŽOK VINKOVCI - ŽOK VALLIS AUREA 2:3 (25:23,25:15,23:25,20:25,12:15)
39. OK LINGA - OK BELIŠĆE 0:3 (23:25,20:25,22:25)
40. OK KOLONIJA - OK POSAVINA BROD 0:3 (20:25,23:25,14:25)
11. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
41. OK KOLONIJA - 0 -
42. OK POSAVINA BROD - OK LINGA 3:2 (25:20,25:21,17:25,15:25,15:13)
43. OK BELIŠĆE - ŽOK VINKOVCI 0:3 (20:25,19:25,14:25)
44. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK OSIJEK II 0:3 (28:30,15:25,15:25)
12. kolo (24. ožujka 2018., 25. ožujka 2018.)
45. 0 - ŽOK VALLIS AUREA -
46. ŽOK OSIJEK II - OK BELIŠĆE 3:1 (25:9,25:16,24:26,25:17)
47. OK POSAVINA BROD - ŽOK VINKOVCI 2:3 (25:18,13:25,22:25,25:22,10:15)
48. OK LINGA - OK KOLONIJA 3:0 (25:12,25:12,25:15)
13. kolo (14. travnja 2018., 15. travnja 2018.)
49. OK LINGA - 0 -
50. OK KOLONIJA - ŽOK VINKOVCI 1:3 (21:25,20:25,25:15,14:25)
51. OK POSAVINA BROD - ŽOK OSIJEK II 0:3 (21:25,13:25,18:25)
52. OK BELIŠĆE - ŽOK VALLIS AUREA 2:3 (25:16,17:25,20:25,25:16,15:17)
14. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
53. 0 - OK BELIŠĆE -
54. ŽOK VALLIS AUREA - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:23,25:21,25:16)
55. ŽOK OSIJEK II - OK KOLONIJA 3:0 (25:10,25:10,25:9)
56. ŽOK VINKOVCI - OK LINGA 0:3 (24:26,20:25,17:25)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 14. lipnja 2019., 12,49
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem