Hrvatska odbojkaška natjecanja
REZULTATI NEDAVNIH UTAKMICA I NAJAVE UTAKMICA  
 

   

pregled utakmica po regijama
pregled utakmica po županijama
U TIJEKU
ODIGRANE UTAKMICE
SUPERLIGA – seniorke
Prvi krug natjecanja
3. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
13. OK BRDA – ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (17:25,12:25,23:25)
14. OK MARINA KAŠTELA – ŽOK DUBROVNIK 3:0 (25:22,25:19,25:18)
15. OK DINAMO – HAOK MLADOST 2:3 (25:23,16:25,20:25,25:19,19:21)
16. ŽOK OSIJEK – OK VELI VRH 3:0 (25:9,25:19,25:23)
17. OK KAŠTELA – OK KARLOVAC 1:3 (19:25,15:25,25:19,20:25)
18. HAOK RIJEKA CO – OK SPLIT 3:2 (23:25,25:19,27:29,25:15,15:10)
SUPERLIGA – seniori
Prvi krug natjecanja
3. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
13. OK ROVINJ – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (15:25,15:25,10:25)
15. OK KITRO VARAŽDIN – OKM CENTROMETAL 3:1 (25:18,19:25,25:23,25:20)
16. HAOK MLADOST – OK RIBOLA KAŠTELA 3:0 (25:19,25:21,25:11)
17. OK SISAK – OK GORICA 3:1 (23:25,25:20,25:23,25:18)
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA – seniorke
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
8. OK DON BOSCO – OK UMAG 3:0 (25:20,25:19,25:16)
9. ŽOK NOVA GRADIŠKA – HAOK MLADOST II 0:3 (14:25,14:25,21:25)
12. OK ZADAR – ŽOK SINJ 3:0 (25:20,25:9,25:20)
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - JUG – seniorke
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
7. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK GUSAR 3:2 (25:23,25:20,22:25,19:25,15:3)
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - SJEVER – seniorke
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
7. HOK GORICA – ŽOK VRBOVEC 3:2 (22:25,25:19,26:24,17:25,18:16)
12. OK SISAK – ŽOK KAŠTEL 0:3 (14:25,17:25,13:25)
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER – seniorke
SKUPINA SJEVER
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
6. OK BRCKO – OK IVANIĆ GRAD 3:2 (27:29,23:25,25:14,25:12,15:9)
SKUPINA JUG
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
7. HOK GORICA II – HAOK DUBRAVA 0:3 (6:25,14:25,12:25)
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER – seniori
1. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
2. OK PLAVI – OK DARUVAR 2:3 (25:21,25:17,20:25,23:25,8:15)
4. OK PETRINJA – OK QUIRIN SISAK 2:3 (25:19,23:25,25:23,23:25,11:15)
5. OK KITRO VARAŽDIN II – MOK ČAZMA 0:3 (20:25,22:25,22:25)
PRVENSTVO HRVATSKE – mlađe kadetkinje
GRUPA - A
1. kolo (15. listopada 2021.)
1. HAOK MLADOST – OK MARINA KAŠTELA 2:0 (25:18,27:25)   video-prijenos
2. OK DINAMO – OK LINGA 2:0 (25:10,25:12)   video-prijenos
2. kolo (15. listopada 2021.)
3. OK MARINA KAŠTELA – OK LINGA 2:0 (25:13,25:14)   video-prijenos
4. HAOK MLADOST – OK DINAMO 2:1 (25:11,21:25,15:12)   video-prijenos
3. kolo (15. listopada 2021.)
5. OK DINAMO – OK MARINA KAŠTELA 2:0 (25:17,25:23)   video-prijenos
6. OK LINGA – HAOK MLADOST 0:2 (23:25,9:25)   video-prijenos
GRUPA - B
1. kolo (15. listopada 2021.)
7. ŽOK TROGIR – OK NOVIGRAD 2:0 (25:11,25:13)   video-prijenos
8. ŽOK IVANEC – AOK OSIJEK 2:0 (25:6,25:9)   video-prijenos
2. kolo (15. listopada 2021.)
9. OK NOVIGRAD – AOK OSIJEK 2:0 (25:10,25:10)   video-prijenos
10. ŽOK TROGIR – ŽOK IVANEC 2:0 (25:21,25:15)   video-prijenos
3. kolo (15. listopada 2021.)
11. ŽOK IVANEC – OK NOVIGRAD 2:0 (25:18,25:18)   video-prijenos
12. AOK OSIJEK – ŽOK TROGIR 0:2 (12:25,12:25)   video-prijenos
GRUPA - C
1. kolo (15. listopada 2021.)
13. OK OLIMPIK – ŽOK BILJE 2:0 (25:1,25:7)   video-prijenos
14. OK KAŠTELA – ŽOK PAZIN 0:2 (21:25,19:25)   video-prijenos
2. kolo (15. listopada 2021.)
15. ŽOK BILJE – ŽOK PAZIN 0:2 (8:25,13:25)   video-prijenos
16. OK OLIMPIK – OK KAŠTELA 2:0 (25:17,25:23)   video-prijenos
3. kolo (15. listopada 2021.)
17. OK KAŠTELA – ŽOK BILJE 2:0 (25:15,25:14)   video-prijenos
18. ŽOK PAZIN – OK OLIMPIK 0:2 (11:25,13:25)   video-prijenos
GRUPA - D
1. kolo (15. listopada 2021.)
19. OK PULA – OK ZADAR 2:0 (25:8,25:10)   video-prijenos
20. OK KARLOVAC – ŽOK NAŠICE 2:0 (25:9,25:12)   video-prijenos
2. kolo (15. listopada 2021.)
21. OK ZADAR – ŽOK NAŠICE 0:2 (18:25,19:25)   video-prijenos
22. OK PULA – OK KARLOVAC 2:0 (25:19,25:16)   video-prijenos
3. kolo (15. listopada 2021.)
23. OK KARLOVAC – OK ZADAR 2:0 (25:10,25:8)   video-prijenos
24. ŽOK NAŠICE – OK PULA 0:2 (12:25,13:25)   video-prijenos
GRUPA - E
1. kolo (15. listopada 2021.)
25. ŽOK OSIJEK – ŽOK BARANJA 2:1 (25:18,25:27,15:12)   video-prijenos
26. OK KITRO VARAŽDIN – OK FUNTANA VRSAR 2:0 (25:0,25:0) bez borbe   video-prijenos
2. kolo (15. listopada 2021.)
27. ŽOK BARANJA – OK FUNTANA VRSAR 2:0 (25:0,25:0) bez borbe   video-prijenos
28. ŽOK OSIJEK – OK KITRO VARAŽDIN 1:2 (25:19,22:25,10:15)   video-prijenos
3. kolo (15. listopada 2021.)
29. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK BARANJA 2:0 (25:21,25:15)   video-prijenos
30. OK FUNTANA VRSAR – ŽOK OSIJEK 0:2 (0:25,0:25) bez borbe   video-prijenos
GRUPA - F
1. kolo (15. listopada 2021.)
31. HAOK RIJEKA CO – ŽOK ROVINJ - ROVIGNO 2:0 (25:17,25:14)   video-prijenos
32. OK MEDVEŠČAK – ŽOK BIBINJE 2:0 (25:4,25:11)   video-prijenos
2. kolo (15. listopada 2021.)
33. ŽOK ROVINJ - ROVIGNO – ŽOK BIBINJE 2:0 (25:11,25:12)   video-prijenos
34. HAOK RIJEKA CO – OK MEDVEŠČAK 2:1 (16:25,25:7,16:14)   video-prijenos
3. kolo (15. listopada 2021.)
35. OK MEDVEŠČAK – ŽOK ROVINJ - ROVIGNO 2:0 (25:21,25:21)   video-prijenos
36. ŽOK BIBINJE – HAOK RIJEKA CO 0:2 (9:25,6:25)   video-prijenos
GRUPA - G
1. kolo (15. listopada 2021.)
37. OK SPLIT – OK VODICE 2:0 (25:11,25:10)   video-prijenos
38. OK KOLONIJA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:2 (22:25,18:25)   video-prijenos
2. kolo (15. listopada 2021.)
39. OK VODICE – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:0 (25:18,27:25)   video-prijenos
40. OK SPLIT – OK KOLONIJA 2:0 (25:13,25:12)   video-prijenos
3. kolo (15. listopada 2021.)
41. OK KOLONIJA – OK VODICE 2:0 (26:24,25:23)   video-prijenos
42. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK SPLIT 0:2 (12:25,15:25)   video-prijenos
GRUPA - H
1. kolo (15. listopada 2021.)
43. OK NEBO – OK BELIŠĆE 0:2 (19:25,14:25)   video-prijenos
2. kolo (15. listopada 2021.)
44. OK BELIŠĆE – ŽOK DUBROVNIK 1:2 (21:25,25:17,11:15)   video-prijenos
3. kolo (15. listopada 2021.)
45. ŽOK DUBROVNIK – OK NEBO 2:0 (25:21,25:14)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE - OD 17 DO 24 MJESTA
1. kolo (16. listopada 2021.)
46. OK MARINA KAŠTELA – OK NOVIGRAD 2:0 (25:15,25:8)   video-prijenos
47. OK KAŠTELA – ŽOK NAŠICE 2:0 (25:17,25:17)   video-prijenos
48. ŽOK BARANJA – ŽOK ROVINJ - ROVIGNO 2:1 (17:25,26:24,15:13)   video-prijenos
49. OK VODICE – OK NEBO 1:2 (25:21,11:25,8:15)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE - OD 1. DO 16. MJESTA
OSMINA FINALA
51. HAOK MLADOST – ŽOK IVANEC 2:0 (25:12,25:15)   video-prijenos
52. OK OLIMPIK – OK KARLOVAC 2:0 (25:16,25:14)   video-prijenos
53. OK KITRO VARAŽDIN – OK MEDVEŠČAK 1:2 (25:22,28:30,12:15)   video-prijenos
54. OK SPLIT – OK BELIŠĆE 2:0 (25:17,25:14)   video-prijenos
56. OK DINAMO – ŽOK TROGIR 2:0 (25:18,25:22)   video-prijenos
57. ŽOK PAZIN – OK PULA 0:2 (12:25,17:25)   video-prijenos
58. ŽOK OSIJEK – HAOK RIJEKA CO 0:2 (20:25,22:25)   video-prijenos
59. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – ŽOK DUBROVNIK 2:0 (25:16,25:19)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE - OD 25. DO 31. MJESTA
1. kolo (16. listopada 2021.)
50. OK LINGA – AOK OSIJEK 2:0 (25:14,25:18)   video-prijenos
55. ŽOK BILJE – OK ZADAR 0:2 (14:25,17:25)   video-prijenos
60. OK FUNTANA VRSAR – ŽOK BIBINJE 0:2 (0:25,0:25) bez borbe   video-prijenos
RAZIGRAVANJE - OD 9 DO 16. MJESTA
PRENESENE UTAKMICE
65. ŽOK IVANEC – OK KARLOVAC 0:2 (23:25,17:25)   video-prijenos
66. OK KITRO VARAŽDIN – OK BELIŠĆE 2:0 (25:22,27:25)   video-prijenos
69. ŽOK TROGIR – ŽOK PAZIN 2:0 (25:10,25:19)   video-prijenos
70. ŽOK OSIJEK – ŽOK DUBROVNIK 2:0 (25:13,25:16)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE - OD 1 DO 8. MJESTA
ČETVRTFINALE (16. listopada 2021.)
67. HAOK MLADOST – OK OLIMPIK 0:2 (8:25,17:25)   video-prijenos
68. OK MEDVEŠČAK – OK SPLIT 0:2 (6:25,20:25)   video-prijenos
71. OK DINAMO – OK PULA 1:2 (23:25,25:17,12:15)   video-prijenos
72. HAOK RIJEKA CO – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:0 (25:9,25:15)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE - OD 21.DO 24. MJESTA
1. kolo (16. listopada 2021.)
74. OK NOVIGRAD – ŽOK NAŠICE 2:0 (26:24,25:19)   video-prijenos
75. ŽOK ROVINJ - ROVIGNO – OK VODICE 0:2 (29:31,19:25)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE - OD 17. DO 20. MJESTA
1. kolo (16. listopada 2021.)
76. OK MARINA KAŠTELA – OK KAŠTELA 2:0 (25:17,25:21)   video-prijenos
77. ŽOK BARANJA – OK NEBO 2:0 (25:17,25:15)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE - OD 13. DO 16. MJESTA
1. kolo (16. listopada 2021.)
78. ŽOK IVANEC – OK BELIŠĆE 2:1 (25:22,24:26,15:11)   video-prijenos
83. ŽOK PAZIN – ŽOK DUBROVNIK 0:2 (22:25,23:25)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE - OD 9. DO 12. MJESTA
1. kolo (16. listopada 2021.)
79. OK KARLOVAC – OK KITRO VARAŽDIN 1:2 (25:23,15:25,12:15)   video-prijenos
84. ŽOK OSIJEK – ŽOK TROGIR 1:2 (25:21,16:25,17:19)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE - OD 5. DO 8. MJESTA
1. kolo (16. listopada 2021.)
81. HAOK MLADOST – OK MEDVEŠČAK 2:0 (25:16,25:15)   video-prijenos
86. OK DINAMO – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:0 (25:13,25:16)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE - OD 29. DO 31. MJESTA
1. kolo (16. listopada 2021.)
73. AOK OSIJEK – ŽOK BILJE 0:2 (14:25,19:25)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE - OD 25. DO 28. MJESTA
1. kolo (16. listopada 2021.)
82. ŽOK BIBINJE – OK KOLONIJA 0:2 (5:25,24:26)   video-prijenos
87. OK LINGA – OK ZADAR 1:2 (23:25,25:14,11:15)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE - OD 1. DO 4. MJESTA
POLUFINALE (16. listopada 2021.)
80. OK OLIMPIK – OK SPLIT 1:2 (25:22,24:26,7:15)   video-prijenos
85. OK PULA – HAOK RIJEKA CO 1:2 (19:25,25:22,10:15)   video-prijenos
UTAKMICE ZA PLASMAN
ZA 27. MJESTO (17. listopada 2021.)
89. ŽOK BIBINJE – OK LINGA 0:2 (10:25,15:25)   video-prijenos
ZA 25. MJESTO (17. listopada 2021.)
90. OK KOLONIJA – OK ZADAR 2:1 (25:21,19:25,16:14)   video-prijenos
ZA 23. MJESTO (17. listopada 2021.)
91. ŽOK NAŠICE – ŽOK ROVINJ - ROVIGNO 1:2 (13:25,25:20,7:15)   video-prijenos
ZA 21. MJESTO (17. listopada 2021.)
92. OK NOVIGRAD – OK VODICE 0:2 (15:25,13:25)   video-prijenos
ZA 19. MJESTO (17. listopada 2021.)
93. OK KAŠTELA – OK NEBO 2:0 (25:17,25:22)   video-prijenos
ZA 17. MJESTO (17. listopada 2021.)
94. OK MARINA KAŠTELA – ŽOK BARANJA 2:1 (25:17,14:25,15:8)   video-prijenos
ZA 15. MJESTO (17. listopada 2021.)
95. OK BELIŠĆE – ŽOK PAZIN 1:2 (18:25,25:22,14:16)   video-prijenos
ZA 13. MJESTO (17. listopada 2021.)
96. ŽOK IVANEC – ŽOK DUBROVNIK 2:1 (25:23,24:26,15:12)   video-prijenos
ZA 11. MJESTO (17. listopada 2021.)
97. OK KARLOVAC – ŽOK OSIJEK 0:2 (25:27,21:25)   video-prijenos
ZA DEVETO MJESTO (17. listopada 2021.)
100. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK TROGIR 0:2 (9:25,12:25)   video-prijenos
ZA SEDMO MJESTO (17. listopada 2021.)
101. OK MEDVEŠČAK – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:0 (25:14,25:23)   video-prijenos
ZA PETO MJESTO (17. listopada 2021.)
98. HAOK MLADOST – OK DINAMO 2:0 (26:24,25:15)   video-prijenos
ZA TREĆE MJESTO (17. listopada 2021.)
99. OK OLIMPIK – OK PULA 3:2 (22:25,25:23,23:25,25:17,15:13)   video-prijenos
FINALE (17. listopada 2021.)
102. OK SPLIT – HAOK RIJEKA CO 3:1 (25:22,25:10,22:25,25:13)   video-prijenos
PRVENSTVO HRVATSKE – mlađi kadeti
GRUPA - A
1. kolo (15. listopada 2021.)
1. OK MEDICINAR TRNJE – MOK MARSONIA 0:2 (10:25,13:25)   video-prijenos
2. kolo (15. listopada 2021.)
2. OK DARUVAR – OK MEDICINAR TRNJE 2:0 (25:8,25:11)   video-prijenos
3. kolo (15. listopada 2021.)
3. MOK MARSONIA – OK DARUVAR 2:1 (25:22,22:25,15:10)   video-prijenos
GRUPA - B
1. kolo (15. listopada 2021.)
4. OK SPLIT – MOK GROBNIČAN 2:0 (25:18,25:18)   video-prijenos
2. kolo (15. listopada 2021.)
5. MOK MURSA OSIJEK – OK SPLIT 2:1 (18:25,25:7,15:5)   video-prijenos
3. kolo (15. listopada 2021.)
6. MOK GROBNIČAN – MOK MURSA OSIJEK 0:2 (11:25,10:25)   video-prijenos
GRUPA - C
1. kolo (15. listopada 2021.)
7. OK CROATIA – OK RIBOLA KAŠTELA 1:2 (25:23,20:25,16:18)   video-prijenos
2. kolo (15. listopada 2021.)
8. OK ZADAR – OK CROATIA 1:2 (19:25,25:15,8:15)   video-prijenos
3. kolo (15. listopada 2021.)
9. OK RIBOLA KAŠTELA – OK ZADAR 0:2 (20:25,15:25)   video-prijenos
GRUPA - D
1. kolo (15. listopada 2021.)
10. MOK RIJEKA – OK ROVINJ 2:0 (25:17,25:21)   video-prijenos
2. kolo (15. listopada 2021.)
11. HAOK MLADOST – MOK RIJEKA 2:0 (25:20,25:23)   video-prijenos
3. kolo (15. listopada 2021.)
12. OK ROVINJ – HAOK MLADOST 0:2 (17:25,21:25)   video-prijenos
GRUPA - E - OD 9. DO 12. MJESTA
1. kolo (16. listopada 2021.)
13. OK MEDICINAR TRNJE – OK ROVINJ 0:2 (13:25,20:25)   video-prijenos
14. MOK GROBNIČAN – OK RIBOLA KAŠTELA 1:2 (25:18,16:25,14:16)   video-prijenos
2. kolo (16. listopada 2021.)
19. OK ROVINJ – OK RIBOLA KAŠTELA 2:0 (25:23,27:25)   video-prijenos
20. OK MEDICINAR TRNJE – MOK GROBNIČAN 0:2 (9:25,22:25)   video-prijenos
3. kolo (17. listopada 2021.)
25. MOK GROBNIČAN – OK ROVINJ 1:2 (21:25,25:21,6:15)   video-prijenos
26. OK RIBOLA KAŠTELA – OK MEDICINAR TRNJE 2:0 (25:21,25:14)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE
ČETVRTFINALE (16. listopada 2021.)
15. MOK MARSONIA – OK SPLIT 2:0 (25:11,25:17)   video-prijenos
16. OK ZADAR – MOK RIJEKA 0:2 (23:25,22:25)   video-prijenos
17. OK DARUVAR – MOK MURSA OSIJEK 2:1 (25:15,19:25,16:14)   video-prijenos
18. OK CROATIA – HAOK MLADOST 1:2 (25:23,13:25,11:15)   video-prijenos
POLUFINALE (16. listopada 2021.)
23. MOK MARSONIA – MOK RIJEKA 2:0 (25:15,25:16)   video-prijenos
24. OK DARUVAR – HAOK MLADOST 0:2 (22:25,19:26)   video-prijenos
Utakmice za plasman od 5. do 8.. mjesta
PRENESENE UTAKMICE
21. OK SPLIT – OK ZADAR 0:2 (20:25,16:25)   video-prijenos
22. MOK MURSA OSIJEK – OK CROATIA 2:1 (25:23,14:25,15:13)   video-prijenos
UTAKMICE ZA POREDAK
ZA SEDMO MJESTO (17. listopada 2021.)
27. OK SPLIT – OK CROATIA 0:2 (16:25,22:25)   video-prijenos
ZA PETO MJESTO (17. listopada 2021.)
28. OK ZADAR – MOK MURSA OSIJEK 0:2 (16:25,18:25)   video-prijenos
ZA TREĆE MJESTO (17. listopada 2021.)
29. MOK RIJEKA – OK DARUVAR 3:2 (15:25,23:25,25:19,25:18,17:15)   video-prijenos
FINALE (17. listopada 2021.)
30. MOK MARSONIA – HAOK MLADOST 3:2 (25:15,29:31,25:17,19:25,15:13)   video-prijenos
3. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SLAVONSKA LIGA – seniorke
Grupa A
1. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
2. OK DONJI MIHOLJAC – OK VALPOVKA II 3:0 (25:14,25:17,25:14)
Grupa B
1. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
2. ŽOK ENNA VUKOVAR III – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV 1:3 (20:25,25:19,19:25,17:25)
4. ŽOK NOVA GRADIŠKA II – OK ĐAKOVO II 3:1 (21:25,25:23,26:24,25:18)
RASPORED
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA – seniorke
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
10. OK OLIMPIK – OK KITRO VARAŽDIN srijeda, 20. listopada 2021. u 18,45
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - JUG – seniorke
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
11. OK SPLIT II – OK BRDA II srijeda, 20. listopada 2021. u 20,00
12. OK MAKARSKA – OK MARINA KAŠTELA II srijeda, 20. listopada 2021. u 20,00
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - SJEVER – seniorke
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
11. OK PETRINJA – OK OLIMPIK II utorak, 19. listopada 2021. u 20,15
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER – seniorke
SKUPINA JUG
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
8. OK NEBO II – OK DON BOSCO II četvrtak, 21. listopada 2021. u 21,00
NEPOZNAT REZULTAT
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - JUG – seniorke
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
8. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK KAŠTEL LUKŠIĆ subota, 16. listopada 2021. u 16,00
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER – seniori
3. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
12. OK MEDICINAR TRNJE – OK SHEEFT nedjelja, 17. listopada 2021. u 16,15
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem