Hrvatska odbojkaška natjecanja
REZULTATI NEDAVNIH UTAKMICA I NAJAVE UTAKMICA  
 

   

pregled utakmica po regijama
pregled utakmica po županijama
U TIJEKU
ODIGRANE UTAKMICE
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP - seniori
POLUFINALE
  2. utakmica
16. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (25:21,25:17,25:14)
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
41. OK BRDA - OK KAŠTELA CEMEX 0:3 (15:25,22:25,20:25)
43. OK MARINA KAŠTELA - HAOK MLADOST 0:3 (11:25,9:25,17:25)
44. HAOK RIJEKA CO - OK POREČ 3:0 (25:11,25:20,25:14)
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
43. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:16,30:28,25:22)
44. MOK RIJEKA - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:13,25:23,25:21)
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
41. OK DINAMO - OK KOSTRENA 3:0 (25:13,25:14,25:16)
43. OK ZADAR - ŽOK OSIJEK 0:3 (20:25,19:25,20:25)
44. ŽOK DRENOVA - ŽOK NOVA GRADIŠKA 0:3 (23:25,18:25,12:25)
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. studenog 2018.)
33. OK ZADAR - OK ŠIBENIK 91 3:0 (25:12,25:12,25:14)
1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - SJEVER
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
62. OK NEBO - OK DON BOSCO 2:3 (19:25,22:25,25:14,25:14,11:15)
63. ŽOK VRBOVEC - OK NOVI ZAGREB 0:3 (19:25,26:28,13:25)
66. ŽOK KAŠTEL - OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (15:25,25:20,26:28,20:25)
GRUPA - ISTOK
7. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
28. OK KOLONIJA - ŽOK OSIJEK II 0:3 (17:25,20:25,15:25)
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniorke
9. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
43. OK ČEPIN - OK ĐAKOVO 3:0 (25:17,25:17,25:22)
44. ŽOK NAŠICE - OK SLAVONSKI BROD 0:3 (16:25,10:25,16:25)
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniori
6. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
28. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK MARSONIA 0:3 (20:25,22:25,19:25)
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG - seniorke
4. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
15. OK SPLIT III - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:21,25:17,25:21)
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
GRUPA - JUG
10. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
37. HAOK DUBRAVA - OK DINAMO II 1:3 (15:25,24:26,25:21,19:25)
40. OK OLIMPIK III - OK DARUVAR 1:3 (23:25,28:26,17:25,22:25)
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - A
8. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
38. OK BELIŠĆE II - ŽOK BARANJA 3:0 (25:18,28:26,30:28)
9. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
42. OK LINGA III - OK OSIJEK JUG 2 0:3 (5:25,11:25,13:25)
44. OK KOLONIJA II - OK BELIŠĆE II 0:3 (14:25,20:25,15:25)
RASPORED
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
42. OK OLIMPIK - ŽOK ENNA VUKOVAR nedjelja, 16. prosinca 2018. u 17,15
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
41. OK SISAK - OK ROVINJ nedjelja, 16. prosinca 2018. u 19,00
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
12. kolo (22. prosinca 2018., 23. prosinca 2018.)
45. OK KOSTRENA - ŽOK DRENOVA srijeda, 19. prosinca 2018. u 20,45
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. studenog 2018.)
32. OK KITRO VARAŽDIN - OK CROATIA nedjelja, 16. prosinca 2018. u 16,30
12. kolo (22. prosinca 2018., 23. prosinca 2018.)
35. OK CROATIA - OK ZADAR utorak, 18. prosinca 2018. u 14,30
1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - SJEVER
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
61. OK SISAK - OK MEDVEŠČAK nedjelja, 16. prosinca 2018. u 13,30
64. OK KARLOVAC - OK OLIMPIK II nedjelja, 16. prosinca 2018. u 20,00
65. OK VELIKA GORICA - HAOK MLADOST II nedjelja, 16. prosinca 2018. u 17,00
GRUPA - JUG
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
62. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK SPLIT II nedjelja, 16. prosinca 2018. u 15,00
64. OK SOLIN - ŽOK TROGIR nedjelja, 16. prosinca 2018. u 15,00
65. OK ZADAR II - ŽOK SINJ nedjelja, 16. prosinca 2018. u 13,00
66. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK DUBROVNIK nedjelja, 16. prosinca 2018. u 16,00
GRUPA - ISTOK
7. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
26. ŽOK VINKOVCI - OK LINGA nedjelja, 16. prosinca 2018. u 18,00
27. OK POSAVINA BROD - OK BELIŠĆE nedjelja, 16. prosinca 2018. u 16,30
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniorke
9. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
45. ŽOK OSIJEK III - OK VALPOVKA nedjelja, 16. prosinca 2018. u 14,00
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniori
6. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
27. OK DONJI MIHOLJAC - MOK ŽELJEZNIČAR nedjelja, 16. prosinca 2018. u 16,00
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
GRUPA - SJEVER
6. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
16. HOK GORICA - ŽOK BJELOVAR nedjelja, 16. prosinca 2018. u 12,00
17. OK BRCKO - OK KITRO VARAŽDIN II nedjelja, 16. prosinca 2018. u 16,00
18. OK ŠTRIGOVA - ŽOK IVANEC nedjelja, 16. prosinca 2018. u 16,00
GRUPA - JUG
10. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
39. OK GLINA - HAOK MLADOST III nedjelja, 16. prosinca 2018. u 18,00
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ZAPAD - seniorke
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
64. ŽOK LOŠINJ - HAOK RIJEKA CO II nedjelja, 16. prosinca 2018. u 16,00
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - B
7. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
25. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK ĐAKOVO II nedjelja, 16. prosinca 2018. u 13,00
28. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK OSIJEK IV nedjelja, 16. prosinca 2018. u 18,00
GRUPA - A
9. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
43. ŽOK BARANJA - ŽOK ENNA VUKOVAR III nedjelja, 16. prosinca 2018. u 14,00
NEPOZNAT REZULTAT
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ZAPAD - seniorke
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
65. ŽOK PAZIN II - OK BALE četvrtak, 13. prosinca 2018. u 19,00
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 15. prosinca 2018., 17,25
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem