Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK KARLOVAC
  Klub: OK KARLOVAC
Dvorana: ŠSD Mladost
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Kontakt osoba: Irena Zdjelar 098/ 1843-114
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Gabrijela Grčić
Sanja Belobaba
Ella Badanjak
Dora Vrbanić
Lora Grubešić
Lea Lukas
Tara Dujmović
Kristina Vuk
Petra Banjavčić
Martina Raspudić
Maja Prahović
Dorotea Kolaković
Melani Brita Luketić
Tjaša Malnar
Andrea Šalković
Lara Maradin
 
1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - SJEVER
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
3. OK KARLOVAC - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:13,25:21,25:9)
1. sudac: Maja Bibić     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Zlatko Mrkša
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
11. ŽOK KAŠTEL - OK KARLOVAC 2:3 (25:21,15:25,25:23,25:27,12:15)
1. sudac: Dario Stanojević     2. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     delegat: Josip Klein
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
14. OK KARLOVAC - OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:21,19:25,25:23,25:20)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Zlatko Mrkša
 
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
24. HAOK MLADOST II - OK KARLOVAC 3:0 (25:9,25:21,25:10)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Boris Vurušić     delegat: Zdravko Hranić
 
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
25. OK KARLOVAC - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:16,25:18,25:16)
1. sudac: Maja Bibić     2. sudac: Jelena Bjelanović     delegat: Zlatko Mrkša
 
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
36. OK KARLOVAC - OK NOVI ZAGREB 3:1 (25:19,15:25,25:19,25:18)
1. sudac: Željko Grgas     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Zlatko Mrkša
 
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
38. OK DON BOSCO - OK KARLOVAC 3:2 (22:25,20:25,25:18,25:16,15:11)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Jelena Bjelanović     delegat: Predrag Dilberović
 
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
47. OK KARLOVAC - OK SISAK 3:0 (25:11,25:5,25:23)
1. sudac: Željko Grgas     2. sudac: Igor Kranjc     delegat: Zlatko Mrkša
 
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
51. OK NEBO - OK KARLOVAC 3:1 (23:25,27:25,26:24,25:20)
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Jelena Bjelanović     delegat: Marijan Duka
 
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
58. OK KARLOVAC - ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:17,25:16,25:17)
1. sudac: Igor Kranjc     2. sudac: Željko Grgas     delegat: Zlatko Mrkša
 
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
64. OK KARLOVAC - OK OLIMPIK II 3:0 (25:15,25:21,25:19)
1. sudac: Željko Grgas     2. sudac: Igor Kranjc     delegat: Zlatko Mrkša
 
12. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
69. OK VELIKA GORICA - OK KARLOVAC termin nije određen
13. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
77. OK KARLOVAC - ŽOK KAŠTEL termin nije određen
14. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
80. OK KITRO VARAŽDIN - OK KARLOVAC termin nije određen
15. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
90. OK KARLOVAC - HAOK MLADOST II termin nije određen
16. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
91. OK MEDVEŠČAK - OK KARLOVAC termin nije određen
17. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
102. OK NOVI ZAGREB - OK KARLOVAC termin nije određen
18. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
104. OK KARLOVAC - OK DON BOSCO termin nije određen
19. kolo (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
113. OK SISAK - OK KARLOVAC termin nije određen
20. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
117. OK KARLOVAC - OK NEBO termin nije određen
21. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
124. ŽOK VRBOVEC - OK KARLOVAC termin nije određen
22. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
130. OK OLIMPIK II - OK KARLOVAC termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 19. prosinca 2018., 1,45
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem