Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK SISAK
  Klub: OK SISAK
Borilište: SD Brezovica
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Kontakt osoba: Marinko Komljenović 098/ 256-772
 
PRVA B LIGA - SKUPINA SJEVER – seniorke
1. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
2. OK SISAK – OK MEDVEŠČAK 0:3 (20:25,15:25,12:25)
1. sudac: Lucija Bakonji     2. sudac: Stela Lalić     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Patricia Bakonji                
 
2. kolo (13. listopada 2023., 14. listopada 2023.)
12. OK PETRINJA – OK SISAK 3:0 (25:23,25:16,25:22)
1. sudac: Stela Lalić     2. sudac: Azra Šarčević     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Lucija Lamza                
 
3. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
13. OK SISAK – OK KELTEKS II 0:3 (14:25,13:25,15:25)
1. sudac: Lucija Bakonji     2. sudac: Mirela Baltić     zapisničar: Laura Kristić
 
4. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
24. OK SISAK – ŽOK VRBOVEC 3:2 (12:25,25:17,25:22,20:25,15:12)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Azra Šarčević     zapisničar: Nika Rimaj
 
5. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
26. HAOK DUBRAVA – OK SISAK 3:0 (25:18,25:18,25:14)
1. sudac: Anamarija Kezerić     2. sudac: Branimir Kompes     zapisničar: Lovro Mlinac
 
6. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
35. OK SISAK – HAOK MLADOST III 3:2 (25:21,25:23,18:25,22:25,15:9)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Lucija Bakonji     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Nika Rimaj                
 
7. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
39. OK OLIMPIK II – OK SISAK 3:1 (25:16,25:22,17:25,25:20)
1. sudac: Paula Krmpotić     2. sudac: Josipa Jugo     zapisničar: Marko Antolić
 
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
46. OK SISAK – OK DINAMO II 2:3 (25:12,25:19,23:25,16:25,8:15)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Lucija Bakonji     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Patricia Bakonji                
 
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
52. ŽOK KAŠTEL – OK SISAK 3:0 (25:19,25:13,25:22)
1. sudac: Martina Novak     2. sudac: Jana Čorko        
 
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
57. OK SISAK – OK NEDELIŠĆE ELTING 1:3 (17:25,25:17,22:25,14:25)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Lucija Bakonji     zapisničar: Andrei Jurković
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
65. ŽOK IVANEC – OK SISAK 3:0 (25:14,25:10,25:17)
1. sudac: Orlando Kozjak     2. sudac: Ema Mašić     zapisničar: Željko Đolonga
 
12. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
68. OK MEDVEŠČAK – OK SISAK 3:0 (25:10,25:15,25:20)
1. sudac: Ana Visković     2. sudac: Josipa Jugo     delegat: Tomislav Adamek
zapisničar: Dario Rukavina                
 
13. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
78. OK SISAK – OK PETRINJA 0:3 (23:25,22:25,20:25)
1. sudac: Lucija Bakonji     2. sudac: Stela Lalić     delegat: Antonio Pavičić
 
14. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
79. OK KELTEKS II – OK SISAK 3:1 (25:17,25:11,23:25,25:17)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Ana Visković     delegat: Željko Grgas
 
15. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
90. ŽOK VRBOVEC – OK SISAK 3:2 (19:25,25:20,25:21,15:25,15:10)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Anamarija Kezerić     delegat: Predrag Dilberović
 
16. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
92. OK SISAK – HAOK DUBRAVA 1:3 (14:25,21:25,25:18,11:25)
1. sudac: Lucija Bakonji     2. sudac: Kristina Majstorović     zapisničar: Andrei Jurković
 
17. kolo (9. ožujka 2023., 10. ožujka 2024.)
101. HAOK MLADOST III – OK SISAK 3:0 (25:18,25:12,25:11)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Ilija Gvozden     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Viktorija Knezović                
 
18. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
105. OK SISAK – OK OLIMPIK II 1:3 (12:25,25:22,15:25,11:25)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Lucija Bakonji     zapisničar: Laura Kristić
 
19. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
112. OK DINAMO II – OK SISAK 3:0 (25:12,25:15,25:14)
1. sudac: Dinko Maslač     2. sudac: Josipa Jugo     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Lada Milanović                
 
20. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
118. OK SISAK – ŽOK KAŠTEL 0:3 (17:25,20:25,21:25)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Stela Lalić     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Mirela Baltić                
 
21. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
123. OK NEDELIŠĆE ELTING – OK SISAK 3:0 (25:23,25:17,25:20)
1. sudac: Hrvoje Gerić     2. sudac: Orlando Kozjak        
 
22. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
131. OK SISAK – ŽOK IVANEC 0:3 (12:25,18:25,24:26)
1. sudac: Stela Lalić     2. sudac: Azra Šarčević     zapisničar: Nika Rimaj
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem