Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK DON BOSCO
  Klub: OK DON BOSCO
Borilišta: OŠ Bartol Kašić, OŠ Matija Gubec
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Kontakt osoba: Luka Hudinčec 098/ 665-009
 
SUPERLIGA – seniorke
Drugi krug - Kvalifikacijske utakmice za popunu Super lige
1. kolo
  1. utakmica (23. travnja 2022., 24. travnja 2022.)
142. OK SPLIT – OK DON BOSCO 3:2 (25:23,25:10,20:25,18:25,15:9)   video-prijenos
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Karla Čerkez     1. granični sudac: Deni Pivac     2. granični sudac: Mara Ruščić
 
2. kolo
  2. utakmica (30. travnja 2022., 1. svibnja 2022.)
143. OK DON BOSCO – OK SPLIT 0:3 (21:25,10:25,17:25)   video-prijenos
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Martina Vidaković     1. granični sudac: Dario Rukavina     2. granični sudac: Ana Visković
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA – seniorke
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
5. HAOK MLADOST II – OK DON BOSCO 1:3 (25:16,21:25,22:25,23:25)
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Mirela Baltić     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Anamarija Kezerić     1. granični sudac: Marta Drakula     2. granični sudac: Ana Visković
 
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
8. OK DON BOSCO – OK UMAG 3:0 (25:20,25:19,25:16)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Alka Bešker     1. granični sudac: Nika Novak-Stanko        
 
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
18. ŽOK DRENOVA – OK DON BOSCO 2:3 (25:23,27:25,23:25,15:25,6:15)
1. sudac: Mihael Bišćan     2. sudac: Edi Grgorinić     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Barbara Žunić     1. granični sudac: Fran Pavlović     2. granični sudac: Anamaria Glasenhardt
 
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
19. 0 – OK DON BOSCO -
5. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
30. OK DON BOSCO – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:1 (25:14,25:19,16:25,25:18)
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Antica Nižić     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Marko Antolić                
 
6. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
32. OK OLIMPIK – OK DON BOSCO 1:3 (22:25,18:25,25:21,16:25)   video-prijenos
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Aleksandra Lipić     zapisničar: Tea Marušić
1. granični sudac: Borna Maršanić     2. granični sudac: Viktorija Knezović        
 
7. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
41. OK DON BOSCO – OK NEBO 1:3 (18:25,26:24,16:25,20:25)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Ilija Gvozden     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Josipa Jugo                
 
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
45. OK ZADAR – OK DON BOSCO 1:3 (12:25,25:23,13:25,17:25)
1. sudac: Ivan Hrabrov     2. sudac: Stipe Belić     delegat: Vedran Juravić
 
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
52. OK DON BOSCO – ŽOK SINJ 3:1 (22:25,28:26,25:22,25:19)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Aleksandra Lipić        
 
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
58. ŽOK OSIJEK II – OK DON BOSCO 1:3 (21:25,18:25,26:24,19:25)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Goran Kopić     zapisničar: Barbara Bogdanović
1. granični sudac: Dora Ivanić     2. granični sudac: Matea Trampus        
 
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
63. OK DON BOSCO – OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:16,25:15,25:27,25:19)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Ilija Gvozden     zapisničar: Ana Pavlović
 
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
71. OK DON BOSCO – HAOK MLADOST II 0:3 (20:25,24:26,24:26)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Ilija Gvozden     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Josipa Jugo     1. granični sudac: Nika Papak     2. granični sudac: Dario Rukavina
 
13. kolo (12. veljače 2022., 13. siječnja 2022.)
74. OK UMAG – OK DON BOSCO 0:3 (7:25,19:25,11:25)
1. sudac: Mihael Bišćan     2. sudac: Edi Grgorinić     delegat: Davorka Bošković
zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak                
 
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
84. OK DON BOSCO – ŽOK DRENOVA 3:1 (22:25,25:20,25:17,25:15)
1. sudac: Hrvoje Gerić     2. sudac: Mislav Ptiček     delegat: Zdravko Hranić
 
15. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
85. OK DON BOSCO – 0 -
16. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
96. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK DON BOSCO 2:3 (25:20,10:25,19:25,25:18,13:15)
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Goran Kopić     zapisničar: Tihana Rakin
1. granični sudac: Filip Valentić     2. granični sudac: Matea Trampus        
 
17. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
98. OK DON BOSCO – OK OLIMPIK 3:0 (25:15,25:10,25:17)
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Antica Nižić     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Marta Drakula     1. granični sudac: Marina Grozdanić     2. granični sudac: Haris Džin
 
18. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
107. OK NEBO – OK DON BOSCO 3:1 (26:24,21:25,25:15,25:11)
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Antica Nižić     1. granični sudac: Melani Galić     2. granični sudac: Lada Milanović
 
19. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
111. OK DON BOSCO – OK ZADAR 3:1 (20:25,25:17,25:18,25:20)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Antica Nižić     zapisničar: Martina Vidaković
 
20. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
118. ŽOK SINJ – OK DON BOSCO 3:2 (25:19,22:25,18:25,25:17,16:14)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Karla Čerkez     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Ivana Knez
 
21. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
124. OK DON BOSCO – ŽOK OSIJEK II 3:0 (30:28,25:21,25:18)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Mirela Baltić     zapisničar: Martina Vidaković
1. granični sudac: Gašpar Škorić Budimir     2. granični sudac: Mihael Mauhar        
 
22. kolo (16. travnja 2022., 17. travnja 2022.)
129. OK KITRO VARAŽDIN – OK DON BOSCO 3:1 (25:22,25:11,20:25,25:17)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Hrvoje Gerić     delegat: Boris Vurušić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem