Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK DON BOSCO
  Klub: OK DON BOSCO
Dvorane: OŠ Bartol Kašić, OŠ Matija Gubec
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Kontakt osoba: Luka Hudinčec 098/ 665-009
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Luana Božić
Maja Ban
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP - seniorke
1. kolo (24. listopada 2018.)
1. OK DON BOSCO - HAOK MLADOST 0:3 (11:25,8:25,9:25)
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Zdravko Hranić
 
1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - SJEVER
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
5. OK DON BOSCO - ŽOK VRBOVEC 3:1 (17:25,25:19,25:17,25:21)
1. sudac: Mila Erak     2. sudac: Denis Vujičić     delegat: Predrag Dilberović
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
9. OK OLIMPIK II - OK DON BOSCO 0:3 (20:25,19:25,10:25)
1. sudac: Dominik Raca     2. sudac: Mila Erak     delegat: Vinko Dobrić
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
16. OK DON BOSCO - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:7,25:11,25:17)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Marijan Duka
 
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
22. ŽOK KAŠTEL - OK DON BOSCO 2:3 (25:21,21:25,25:23,22:25,5:15)
1. sudac: Dario Stanojević     2. sudac: Orlando Kozjak     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
27. OK DON BOSCO - OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:19,24:26,25:15,25:12)
1. sudac: Jelena Bjelanović     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Zdravko Hranić
 
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
35. HAOK MLADOST II - OK DON BOSCO 3:1 (25:18,18:25,25:13,25:14)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Tomislav Kramar
 
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
38. OK DON BOSCO - OK KARLOVAC 3:2 (22:25,20:25,25:18,25:16,15:11)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Jelena Bjelanović     delegat: Predrag Dilberović
 
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
48. OK NOVI ZAGREB - OK DON BOSCO 0:3 (bez borbe)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Zoran Rajčević
 
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
49. OK DON BOSCO - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:10,25:17,25:18)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Maja Bibić     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Ivana Pjevač                
 
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
60. OK DON BOSCO - OK SISAK 3:0 (25:19,25:16,25:22)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Luka Humski     delegat: Vinko Dobrić
 
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
62. OK NEBO - OK DON BOSCO 2:3 (19:25,22:25,25:14,25:14,11:15)
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Zdravko Hranić
 
12. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
71. ŽOK VRBOVEC - OK DON BOSCO termin nije određen
13. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
75. OK DON BOSCO - OK OLIMPIK II termin nije određen
14. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
82. OK VELIKA GORICA - OK DON BOSCO termin nije određen
15. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
88. OK DON BOSCO - ŽOK KAŠTEL termin nije određen
16. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
93. OK KITRO VARAŽDIN - OK DON BOSCO termin nije određen
17. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
101. OK DON BOSCO - HAOK MLADOST II termin nije određen
18. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
104. OK KARLOVAC - OK DON BOSCO termin nije određen
19. kolo (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
114. OK DON BOSCO - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
20. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
115. OK MEDVEŠČAK - OK DON BOSCO termin nije određen
21. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
126. OK SISAK - OK DON BOSCO termin nije određen
22. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
128. OK DON BOSCO - OK NEBO termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 19. prosinca 2018., 1,45
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem