Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK BJELOVAR
Klub: ŽOK BJELOVAR
Dvorana: I. osnovna škola Bjelovar
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Kontakt osoba: Igor Mostovac - 098 995 08 53
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
POREDAK OD 1. - 6. MJESTA
PRENESENE UTAKMICE
. ŽOK BJELOVAR - ŽOK IVANEC 1:3 (21:25,25:23,20:25,18:25)
. ŽOK BJELOVAR - ŽOK KAŠTEL II 1:3 (17:25,21:25,25:18,20:25)
. ŽOK KAŠTEL II - ŽOK BJELOVAR 3:0 (25:22,25:22,25:17)
. ŽOK IVANEC - ŽOK BJELOVAR 3:0 (25:10,25:11,25:22)
1. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
1. OK OLIMPIK III - ŽOK BJELOVAR 3:2 (32:30,19:25,25:17,19:25,15:11)
1. sudac: Mila Erak     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Predrag Dilberović
 
2. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
6. ŽOK BJELOVAR - HAOK DUBRAVA 3:1 (13:25,25:23,25:20,25:22)
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Azra Šarčević     delegat: Zdravko Hranić
 
3. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
8. ŽOK BJELOVAR - OK PETRINJA odgođeno
1. sudac: Alka Bešker     2. sudac: Martina Josić     delegat: Zoran Rajčević
 
4. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
10. ŽOK BJELOVAR - OK OLIMPIK III termin nije određen
5. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
15. HAOK DUBRAVA - ŽOK BJELOVAR termin nije određen
6. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
17. OK PETRINJA - ŽOK BJELOVAR termin nije određen
GRUPA - SJEVER
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. ŽOK BJELOVAR - 0 -
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
8. ŽOK BJELOVAR - OK BRCKO 3:0 (25:19,25:23,25:23)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Predrag Dilberović
 
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
10. ŽOK IVANEC - ŽOK BJELOVAR 3:0 (25:10,25:11,25:22)
1. sudac: Pejo Kopačević     2. sudac: Orlando Kozjak     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
15. ŽOK BJELOVAR - ŽOK KAŠTEL II 1:3 (17:25,21:25,25:18,20:25)
1. sudac: Martina Josić     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Predrag Dilberović
 
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
19. OK KITRO VARAŽDIN II - ŽOK BJELOVAR 3:1 (19:25,25:16,25:14,25:22)
1. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     2. sudac: Martina Katalenić     delegat: Boris Vurušić
 
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
22. ŽOK BJELOVAR - ŽOK LEPOGLAVA 3:1 (25:27,25:22,25:16,25:13)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Zdravko Hranić
 
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
28. OK ŠTRIGOVA - ŽOK BJELOVAR 2:3 (17:25,25:16,21:25,25:22,8:15)
1. sudac: Orlando Kozjak     2. sudac: Pejo Kopačević     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
29. 0 - ŽOK BJELOVAR -
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
36. OK BRCKO - ŽOK BJELOVAR 1:3 (25:15,19:25,19:25,18:25)
1. sudac: Ivana Pjevač     2. sudac: Martina Josić     delegat: Zdravko Hranić
 
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
38. ŽOK BJELOVAR - ŽOK IVANEC 1:3 (21:25,25:23,20:25,18:25)
1. sudac: Martina Josić     2. sudac: Branimir Kompes     delegat: Zoran Rajčević
 
11. kolo (25. siječnja 2020., 26. siječnja 2020.)
43. ŽOK KAŠTEL II - ŽOK BJELOVAR 3:0 (25:22,25:22,25:17)
1. sudac: Pejo Kopačević     2. sudac: Orlando Kozjak     delegat: Boris Vurušić
 
12. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
47. ŽOK BJELOVAR - OK KITRO VARAŽDIN II 3:0 (25:9,25:16,25:18)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Anamarija Kezerić        
 
13. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
50. ŽOK LEPOGLAVA - ŽOK BJELOVAR 0:3 (17:25,21:25,18:25)
1. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     2. sudac: Kristijan Kešina     delegat: Josip Klein
 
14. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
56. ŽOK BJELOVAR - OK ŠTRIGOVA 3:1 (25:20,18:25,25:16,25:19)
1. sudac: Ivana Pjevač     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Zdravko Hranić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 7. travnja 2020., 0,01
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem