Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK BRDA II
  Klub: OK BRDA
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Slobodan Gutović 091 523 10 88
 
PRVA B LIGA - SKUPINA JUG – seniorke
1. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
5. OK BRDA II – OK GUSAR 3:1 (25:18,25:12,22:25,25:17)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Ante Penga     zapisničar: Mara Olujić
 
2. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
9. ŽOK ŠIBENIK – OK BRDA II 1:3 (25:22,8:25,19:25,18:25)
1. sudac: Marko Surać     2. sudac: Petra Ivić     delegat: Zoran Kozić
zapisničar: Anja Šabić                
 
3. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
16. OK BRDA II – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II 3:2 (22:25,25:16,23:25,26:24,15:9)
1. sudac: Petra Ivić     2. sudac: Petra Peslać     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Toni Jakovčević                
 
4. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
22. OK VODICE – OK BRDA II 1:3 (25:18,21:25,19:25,23:25)
1. sudac: Marko Surać     2. sudac: Rajko Marinović     zapisničar: Franka Zeljak
 
5. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
27. OK BRDA II – ŽOK TROGIR 0:3 (23:25,17:25,19:25)
1. sudac: Rajko Marinović     2. sudac: Ante Penga     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Dora Tolj                
 
6. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
35. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK BRDA II 2:3 (22:25,25:19,25:19,20:25,11:15)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Lucija Gašpić                
 
7. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
38. OK BRDA II – OK MARINA KAŠTELA II 3:0 (25:16,25:23,25:21)
1. sudac: Rajko Marinović     2. sudac: Ante Penga     zapisničar: Manuela Lasan-Zorobabel
 
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
48. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK BRDA II 0:3 (22:25,19:25,22:25)
1. sudac: Željko Zekić     2. sudac: Julia Šaravanja     delegat: Toni Ivković
zapisničar: Maja Čupić                
 
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
49. OK BRDA II – OK SPLIT II 3:1 (25:19,25:19,18:25,28:26)
1. sudac: Ante Penga     2. sudac: Rajko Marinović     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Dora Tolj                
 
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
60. OK BRDA II – OK ŠIBENIK '91 3:1 (28:26,21:25,25:15,25:17)
1. sudac: Rajko Marinović     2. sudac: Mate Lučić     zapisničar: Dora Tolj
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
62. OK MAKARSKA – OK BRDA II 0:3 (19:25,12:25,10:25)
1. sudac: Đana Rogulj     2. sudac: Julia Šaravanja     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Ante Penga                
 
12. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
71. OK GUSAR – OK BRDA II 0:3 (23:25,27:29,23:25)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Luka Mandarić                
 
13. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2023.)
75. OK BRDA II – ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:15,25:19,25:13)
1. sudac: Julia Šaravanja     2. sudac: Marin Sladić     zapisničar: Tessa Cmrečnjak
 
14. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
82. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – OK BRDA II 3:0 (25:18,25:13,25:21)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Ante Penga     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Mara Olujić                
 
15. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
88. OK BRDA II – OK VODICE 3:0 (25:21,25:16,25:14)
1. sudac: Julia Šaravanja     2. sudac: Ante Penga     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Đana Rogulj                
 
16. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
93. ŽOK TROGIR – OK BRDA II 1:3 (12:25,25:27,25:19,24:26)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Petra Ivić     delegat: Zoran Kozić
zapisničar: Mara Olujić                
 
17. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
101. OK BRDA II – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:0 (25:11,25:13,25:23)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Ivan Jukić     zapisničar: Deni Pivac
 
18. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
104. OK MARINA KAŠTELA II – OK BRDA II subota 27. travnja 2024. u 18,00
19. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
114. OK BRDA II – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:16,25:14,25:13)
1. sudac: Julia Šaravanja     2. sudac: Đana Rogulj     delegat: Toni Ivković
zapisničar: Deni Pivac                
 
20. kolo (6. travnja 2023., 7. travnja 2024.)
115. OK SPLIT II – OK BRDA II 3:1 (23:25,25:11,25:17,25:18)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Anđela Kavelj                
 
21. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
126. OK ŠIBENIK '91 – OK BRDA II 0:3 (20:25,21:25,18:25)
1. sudac: Rajko Marinović     2. sudac: Ivan Jukić        
 
22. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2023.)
128. OK BRDA II – OK MAKARSKA 3:0 (25:18,25:15,25:21)
1. sudac: Rajko Marinović     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Mara Olujić                
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem