Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK BRDA II
  Klub: OK BRDA
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Slobodan Gutović 091 523 10 88
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Andrea Katunarić tehničar
Sara Mrduljaš
8 Laura Jelić primač
 
1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - JUG
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
6. OK BRDA II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 0:3 (25:27,16:25,23:25)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Valentina Maretić                
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
8. 0 - OK BRDA II -
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
17. OK BRDA II - OK SOLIN 3:0 (25:15,25:17,25:9)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Ivana Vrtičević                
 
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
21. OK ZADAR II - OK BRDA II 3:1 (25:20,25:22,16:25,25:23)
1. sudac: Stipe Belić     2. sudac: Marko Surać     delegat: Nenad Čotrić
zapisničar: Rajko Marinović                
 
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
28. OK BRDA II - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:13,25:21,25:17)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Vedran Juravić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Valentina Maretić                
 
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
34. ŽOK DUBROVNIK - OK BRDA II 3:0 (25:5,25:15,25:2)
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Nikolina Matuško                
 
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
39. OK BRDA II - ŽOK SINJ 0:3 (14:25,8:25,19:25)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Ivana Vrtičević                
 
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
47. ŽOK TROGIR - OK BRDA II 3:1 (23:25,25:23,25:8,25:17)
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Ivan Jukić                
 
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
50. OK BRDA II - OK MAKARSKA 2:3 (25:10,19:25,13:25,25:23,13:15)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Valentina Maretić                
 
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
60. OK SPLIT II - OK BRDA II 3:1 (30:28,25:23,11:25,25:21)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Jelena Grgurević     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Mara Ruščić                
 
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
61. OK BRDA II - 0 -
12. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
72. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK BRDA II 3:1 (23:25,25:22,27:25,25:20)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Jelena Grgurević     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Filip Sršen     1. granični sudac: Dragica Pivac     2. granični sudac: Mara Ruščić
 
13. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
74. OK BRDA II - 0 -
14. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
83. OK SOLIN - OK BRDA II 0:3 (bez borbe)
15. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
87. OK BRDA II - OK ZADAR II 3:1 (25:23,23:25,25:14,25:14)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Karla Magzan     1. granični sudac: Filip Sršen     2. granični sudac: Deni Pivac
 
16. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
94. OK NOVA MOKOŠICA - OK BRDA II 0:3 (15:25,14:25,13:25)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Goran Tomaši     1. granični sudac: Anđela Turuk     2. granični sudac: Gabriela Stipanović
 
17. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
100. OK BRDA II - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (10:25,20:25,18:25)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Mara Ruščić     2. granični sudac: Ivana Vrtičević
 
18. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
105. ŽOK SINJ - OK BRDA II 3:0 (25:17,25:21,25:18)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Jelena Grgurević     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Dragica Pivac     1. granični sudac: Deni Pivac     2. granični sudac: Ivana Vrtičević
 
19. kolo (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
113. OK BRDA II - ŽOK TROGIR odgođeno
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Jelena Grgurević        
 
20. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
116. OK MAKARSKA - OK BRDA II termin nije određen
21. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
126. OK BRDA II - OK SPLIT II termin nije određen
22. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
127. 0 - OK BRDA II -
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 19. ožujka 2019., 16,24
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem