Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK PETRINJA
  Klub: OK PETRINJA
Dvorana: Srednje škole Petrinja
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Osoba za kontakt: Anabela Kunert, tajnica - 098 / 959 92 62
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniori
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
4. OK QUIRIN SISAK - OK PETRINJA 3:0 (25:22,25:13,28:26)
1. sudac: Dino Gojačić     2. sudac: Mirela Baltić     delegat: Rifet Sedić
 
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
7. OK PETRINJA - OK GORICA 3:0 (25:21,25:18,25:16)
1. sudac: Amadea Jozelić     2. sudac: Mirela Baltić     delegat: Fikret Bajrić
 
3. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
15. HAOK MLADOST II - OK PETRINJA 1:3 (19:25,25:22,20:25,17:25)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Predrag Dilberović
 
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
16. OK MEDICINAR TRNJE II - OK PETRINJA 3:2 (25:20,12:25,24:26,25:22,15:12)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Marijan Duka
 
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
25. OK PETRINJA - OK SISAK II 3:0 (25:22,25:13,25:10)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Ana Marija Radošević     delegat: Fikret Bajrić
 
6. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
27. OK KARLOVAC - OK PETRINJA 2:3 (25:23,18:25,25:23,16:25,10:15)
1. sudac: Igor Kranjc     2. sudac: Željko Grgas     delegat: Zlatko Mrkša
 
7. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
34. OK PETRINJA - OK DARUVAR 0:3 (22:25,19:25,12:25)
1. sudac: Amadea Jozelić     2. sudac: Mirela Baltić     delegat: Fikret Bajrić
 
8. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
38. MOK ČAZMA - OK PETRINJA 3:0 (25:13,28:26,25:16)
1. sudac: Martina Josić     2. sudac: Petra Vizner        
 
9. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
43. OK PETRINJA - OK SHEEFT 0:3 (13:25,16:25,18:25)
1. sudac: Dino Gojačić     2. sudac: Mirela Baltić     delegat: Fikret Bajrić
 
10. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2018.)
49. OK PETRINJA - OK QUIRIN SISAK 3:0 (25:23,25:23,25:15)
1. sudac: Dino Gojačić     2. sudac: Amadea Jozelić     delegat: Rifet Sedić
 
11. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
52. OK GORICA - OK PETRINJA 3:2 (25:17,19:25,25:19,21:25,15:10)
1. sudac: Mila Erak     2. sudac: Martina Josić     delegat: Predrag Dilberović
 
12. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
60. OK PETRINJA - HAOK MLADOST II 3:0 (25:21,28:26,25:16)
1. sudac: Dino Gojačić     2. sudac: Mirela Baltić     delegat: Fikret Bajrić
 
13. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
61. OK PETRINJA - OK MEDICINAR TRNJE II 3:1 (25:16,19:25,25:20,25:20)
1. sudac: Luka Bišćan     2. sudac: Ana Marija Radošević     delegat: Fikret Bajrić
 
14. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
70. OK SISAK II - OK PETRINJA 1:3 (16:25,28:26,23:25,18:25)
1. sudac: Ana Marija Radošević     2. sudac: Amadea Jozelić     delegat: Fikret Bajrić
 
15. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
72. OK PETRINJA - OK KARLOVAC 3:0 (25:14,25:10,25:17)
1. sudac: Dino Gojačić     delegat: Fikret Bajrić        
 
16. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
79. OK DARUVAR - OK PETRINJA 3:1 (25:10,18:25,25:22,25:13)
1. sudac: Amadea Jozelić     2. sudac: Andrea Strahija     delegat: Rifet Sedić
 
17. kolo (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
83. OK PETRINJA - MOK ČAZMA 0:3 (16:25,22:25,20:25)
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Ana Marija Radošević     delegat: Fikret Bajrić
 
18. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
88. OK SHEEFT - OK PETRINJA 3:0 (25:12,25:20,25:19)
1. sudac: Martina Josić     2. sudac: Maja Bibić     delegat: Predrag Dilberović
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 26. lipnja 2019., 15,05
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem