Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK KOLONIJA
  Klub: OK KOLONIJA
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Kruno Kozina - predsjednik
 
PRVA B LIGA - SKUPINA ISTOK – seniorke
1. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
1. OK KOLONIJA – OK VALPOVKA 3:2 (17:25,23:25,25:18,25:21,15:10)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Ivana Kožul     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Sara Lukić                
 
2. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
12. OK KOLONIJA – ŽOK NAŠICE 0:3 (17:25,11:25,13:25)
1. sudac: Sara Lukić     2. sudac: Antun Odobašić     zapisničar: Mia Velikanović
 
3. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
14. OK ČEPIN – OK KOLONIJA 0:3 (23:25,16:25,19:25)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Duško Živković
zapisničar: Anamaria Glasenhardt                
 
4. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
23. OK KOLONIJA – AOK OSIJEK 3:2 (25:22,18:25,21:25,26:24,16:14)
1. sudac: Ivana Kožul     2. sudac: Antun Odobašić     zapisničar: Mia Velikanović
 
5. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
27. 0 – OK KOLONIJA -
6. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
34. OK KOLONIJA – ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:1 (20:25,25:17,26:24,25:19)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Sara Lukić     zapisničar: Mia Velikanović
 
7. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
40. ŽOK OSIJEK II – OK KOLONIJA 3:0 (25:23,25:7,25:23)
1. sudac: Borna Šimunić     2. sudac: Goran Kopić     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Milenko Korica                
 
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
45. OK KOLONIJA – OK POSAVINA BROD 3:1 (25:18,25:13,22:25,25:19)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Sara Lukić     zapisničar: Mia Velikanović
 
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
53. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK KOLONIJA 3:0 (25:15,25:20,25:18)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Goran Kopić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Anamaria Glasenhardt                
 
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. studenog 2023.)
56. OK KOLONIJA – OK LINGA 1:3 (21:25,20:25,25:12,13:25)
1. sudac: Anka Glas     2. sudac: Ivana Kožul     zapisničar: Mia Velikanović
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
66. OK BELIŠĆE – OK KOLONIJA 3:0 (25:18,25:16,25:12)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Zvonko Kajunić     zapisničar: Monika Matković
 
12. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
67. OK VALPOVKA – OK KOLONIJA 3:2 (25:17,15:25,25:18,15:25,15:7)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Mario Lovrić     zapisničar: Monika Matković
 
13. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
78. ŽOK NAŠICE – OK KOLONIJA 3:0 (25:11,25:18,25:19)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Zvonko Kajunić     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Monika Matković                
 
14. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
80. OK KOLONIJA – OK ČEPIN 3:1 (23:25,25:21,25:18,25:20)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Sara Lukić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Mia Velikanović                
 
15. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
89. AOK OSIJEK – OK KOLONIJA 0:3 (19:25,18:25,15:25)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Marko Šimac     zapisničar: Srđan Jovanović
 
16. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
93. OK KOLONIJA – 0 -
17. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
100. ŽOK ENNA VUKOVAR II – OK KOLONIJA 3:0 (25:14,25:16,25:12)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Gorana Stojanović     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Luka Suman                
 
18. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
106. OK KOLONIJA – ŽOK OSIJEK II 1:3 (13:25,21:25,25:23,21:25)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Sara Lukić     zapisničar: Ivana Kožul
 
19. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
111. OK POSAVINA BROD – OK KOLONIJA 1:3 (18:25,25:20,20:25,17:25)
1. sudac: Ivana Kožul     2. sudac: Anka Glas     zapisničar: Marija Đaković
 
20. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
119. OK KOLONIJA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (17:25,19:25,16:25)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Ivana Kožul     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Mia Velikanović                
 
21. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
122. OK LINGA – OK KOLONIJA 3:0 (25:18,25:16,25:14)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Tihana Rakin
 
22. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
132. OK KOLONIJA – OK BELIŠĆE 2:3 (25:22,22:25,16:25,28:26,3:15)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Sara Lukić     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Mia Velikanović                
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem