Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
MOK ČAZMA
  Klub: MOK ČAZMA
Dvorana: OŠ Čazma
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Odgovorna osoba: Krešimir Donđivić 098/ 297 308
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP - seniori
1. kolo (24. listopada 2018.)
1. MOK ČAZMA - HAOK MLADOST 0:3 (11:25,18:25,16:25)
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Fikret Bajrić
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniori
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
2. MOK ČAZMA - OK KARLOVAC 3:0 (25:21,25:11,25:14)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Jelena Bjelanović     delegat: Zdravko Hranić
 
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
10. OK DARUVAR - MOK ČAZMA 3:1 (25:20,31:33,25:20,25:20)
1. sudac: Ana Marija Radošević     2. sudac: Andrea Strahija     delegat: Rifet Sedić
 
3. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
11. MOK ČAZMA - OK MEDICINAR TRNJE II 3:1 (21:25,25:8,25:21,25:15)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Josipa Jugo     delegat: Zoran Rajčević
 
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
20. MOK ČAZMA - OK SHEEFT 3:1 (25:19,25:16,29:31,25:19)
1. sudac: Jelena Bjelanović     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Zoran Rajčević
 
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
22. OK QUIRIN SISAK - MOK ČAZMA 1:3 (25:14,21:25,14:25,19:25)
1. sudac: Amadea Jozelić     delegat: Fikret Bajrić        
 
6. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
29. MOK ČAZMA - OK GORICA 3:0 (25:23,25:18,25:17)
1. sudac: Maja Bibić     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Zdravko Hranić
 
7. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
33. HAOK MLADOST II - MOK ČAZMA 0:3 (19:25,21:25,10:25)
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Josipa Jugo     delegat: Predrag Dilberović
 
8. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
38. MOK ČAZMA - OK PETRINJA 3:0 (25:13,28:26,25:16)
1. sudac: Martina Josić     2. sudac: Petra Vizner        
 
9. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
44. OK SISAK II - MOK ČAZMA 0:3 (18:25,20:25,19:25)
1. sudac: Ana Marija Radošević     2. sudac: Luka Bišćan     delegat: Fikret Bajrić
 
10. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2018.)
47. OK KARLOVAC - MOK ČAZMA termin nije određen
11. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
55. MOK ČAZMA - OK DARUVAR termin nije određen
12. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
56. OK MEDICINAR TRNJE II - MOK ČAZMA termin nije određen
13. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
65. OK SHEEFT - MOK ČAZMA termin nije određen
14. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
67. MOK ČAZMA - OK QUIRIN SISAK termin nije određen
15. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
74. OK GORICA - MOK ČAZMA termin nije određen
16. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
78. MOK ČAZMA - HAOK MLADOST II termin nije određen
17. kolo (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
83. OK PETRINJA - MOK ČAZMA termin nije određen
18. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
89. MOK ČAZMA - OK SISAK II termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 12. prosinca 2018., 19,15
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem