Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK DUBROVNIK II
  Klub: ŽOK DUBROVNIK
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Paulina Prkačin - 099 201 50 23, Miljenko Miljak - 098 428 420, Marina Radić - 098 1962 163
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Katija Vuličević
Leona Rundo
Marija Kristić
Nika Hajdić
Matea Bogdanović
Rina Gugić
Luce Svetac
Petra Ramić
Mara Šilje
Martina Vreća
Mara Franić
Petra Sušić
Paula Makljenović
Karla Burđelez
Petra Mojaš
Ema Šušić
Mia Njavro
Nina Jakić
Matea Daničić
Nora Gustin
Karla Leto
Katarina Drobac
Ivana Ivaniš
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG - seniorke
1. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
2. ŽOK DUBROVNIK II - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:3 (10:25,11:25,8:25)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Željko Zekić     delegat: Ante Jukić
zapisničar: Paulina Bete                
 
2. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
8. OK SPLIT III - ŽOK DUBROVNIK II 3:1 (26:24,23:25,25:17,25:18)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Deni Pivac                
 
3. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
9. ŽOK DUBROVNIK II - OK KAŠTELA II 3:2 (20:25,25:16,23:25,25:22,15:7)
4. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
16. ŽOK DUBROVNIK II - OK BIBINJE 3:0 (25:4,25:5,25:6)
1. sudac: Valentina Maretić     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Goran Tomaši
zapisničar: Romana Urlić                
 
5. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
18. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK DUBROVNIK II 0:3 (16:25,7:25,21:25)
6. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
23. ŽOK DUBROVNIK II - OK NOVALJA 3:2 (19:25,25:22,19:25,25:13,15:4)
1. sudac: Nikolina Matuško     2. sudac: Anđela Turuk     delegat: Goran Tomaši
zapisničar: Paulina Bete                
 
7. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
27. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK DUBROVNIK II 3:0 (25:15,25:18,25:15)
8. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
30. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - ŽOK DUBROVNIK II 3:0 (25:16,25:20,25:19)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Ante Penga                
 
9. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
36. ŽOK DUBROVNIK II - OK SPLIT III 1:3 (19:25,20:25,25:22,17:25)
10. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
37. OK KAŠTELA II - ŽOK DUBROVNIK II 3:2 (15:25,25:27,26:24,25:16,15:10)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Nikolina Kolak                
 
11. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
44. OK BIBINJE - ŽOK DUBROVNIK II 2:3 (25:27,25:20,25:20,18:25,7:15)
12. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
46. ŽOK DUBROVNIK II - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:18,25:13,25:9)
13. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
51. OK NOVALJA - ŽOK DUBROVNIK II 3:2 (25:13,16:25,20:25,25:18,15:4)
14. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
55. ŽOK DUBROVNIK II - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:20,26:24,25:22)
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 20. lipnja 2019., 1,08
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem