Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK OSIJEK
Klub: ŽOK OSIJEK
Dvorana: NŠD Gradski vrt
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Kontakt osoba: Toni Brdarić 099 3077 237
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Petra Dugandžić libero
2 Nora Đurić dijagonala
3 Lucija Lizatović tehničar
5 Ivana Lovrić primač
6 Lana Nikolić primač
7 Aurela Štebih srednji bloker
8 Ivana Grubeša dijagonala
9 Doris Krivić primač
10 Lea Grahovac tehničar
11 Ira Merkaš srednji bloker
12 Karla Šimunec libero
13 Dora Gadžić tehničar
14 Matea Žulj srednji bloker
15 Anja Jurić srednji bloker
16 Iva Hodić dijagonala
Pomoćnik trenera: Vanja Jakšetić
 
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
4. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK OSIJEK termin nije određen
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
5. OK OLIMPIK - ŽOK OSIJEK termin nije određen
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
12. ŽOK OSIJEK - HAOK RIJEKA CO termin nije određen
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
14. OK SPLIT - ŽOK OSIJEK termin nije određen
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
19. ŽOK OSIJEK - ŽOK ENNA VUKOVAR termin nije određen
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
23. OK BRDA - ŽOK OSIJEK termin nije određen
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
26. ŽOK OSIJEK - OK POREČ termin nije određen
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
32. ŽOK OSIJEK - OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
33. ŽOK OSIJEK - OK OLIMPIK termin nije određen
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
40. HAOK RIJEKA CO - ŽOK OSIJEK termin nije određen
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
42. ŽOK OSIJEK - OK SPLIT termin nije određen
12. kolo (11. siječnja 2020., 12. siječnja 2020.)
47. ŽOK ENNA VUKOVAR - ŽOK OSIJEK termin nije određen
13. kolo (18. siječnja 2020., 19. siječnja 2020.)
51. ŽOK OSIJEK - OK BRDA termin nije određen
14. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
54. OK POREČ - ŽOK OSIJEK termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar Hrvatska lutrija Errea Autowill Mikasa Ghia Jutarnji list Sportske novosti Jana
  zadnja promjena: 17. kolovoza 2019., 18,37
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem