Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK OSIJEK
Klub: ŽOK OSIJEK
Dvorana: NŠD Gradski vrt
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Kontakt osoba: Toni Brdarić 099 3077 237
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Petra Dugandžić libero
2 Nora Đurić dijagonala
3 Lucija Lizatović tehničar
5 Ivana Lovrić primač
6 Lana Nikolić primač
7 Aurela Štebih srednji bloker
8 Ivana Grubeša dijagonala
9 Doris Krivić primač
10 Lea Grahovac tehničar
11 Ira Merkaš srednji bloker
12 Karla Šimunec libero
13 Dora Gadžić tehničar
14 Matea Žulj srednji bloker
15 Anja Jurić srednji bloker
16 Iva Hodić dijagonala
Pomoćnik trenera: Vanja Jakšetić
 
KUP SNJEŽANE UŠIĆ - seniorke
1. kolo (24. listopada 2018.)
4. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK OSIJEK 0:3 (15:25,12:25,14:25)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Lukrecija Šarić     1. granični sudac: Julija Šaravanja     2. granični sudac: Anamaria Glasenhardt
elektronički zapisničar: Milenko Korica                
 
ČETVRTFINALE (7. studenog 2018.)
10. ŽOK OSIJEK - OK KAŠTELA 0:3 (19:25,26:28,13:25)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Andrea Astaloš     1. granični sudac: Matea Trampus     2. granični sudac: Julija Šaravanja
elektronički zapisničar: Tihana Rakin                
 
SUPERLIGA - seniorke
DOIGRAVANJE ZA PRVAKA HRVATSKE
ČETVRTFINALE
  1. utakmica (13. ožujka 2019., 14. ožujka 2019.)
2. OK KAŠTELA - ŽOK OSIJEK 3:0 (26:24,29:27,25:23)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Marija Jakovac     1. granični sudac: Sanda Žaja     2. granični sudac: Mario Kozlica
 
  2. utakmica (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
6. ŽOK OSIJEK - OK KAŠTELA 2:3 (17:25,13:25,25:19,26:24,5:15)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Ivona Majer     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Matea Trampus
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
1. ŽOK OSIJEK - OK KOSTRENA 3:0 (25:7,25:11,25:9)
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Goran Kopić     elektronički zapisničar: Andrea Astaloš        
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
8. ŽOK OSIJEK - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:2 (25:18,22:25,23:25,25:16,15:10)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Ivona Majer     elektronički zapisničar: Matea Trampus        
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
10. ŽOK DRENOVA - ŽOK OSIJEK 0:3 (14:25,13:25,14:25)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Tajana Kramar Šandl     delegat: Ivan Niessner
 
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
15. ŽOK OSIJEK - OK ZADAR 3:0 (25:21,25:18,25:10)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Ivona Majer     elektronički zapisničar: Ana Pavičić        
 
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
19. ŽOK AZENA VELIKA GORICA - ŽOK OSIJEK 0:3 (21:25,14:25,26:28)
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Igor Kranjc     delegat: Vinko Dobrić
 
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
22. ŽOK OSIJEK - OK DINAMO 3:0 (25:18,25:17,25:21)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Anto Mijić     elektronički zapisničar: Ana Pavičić        
 
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
28. OK SPLIT - ŽOK OSIJEK 3:1 (23:25,25:21,25:14,25:17)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Bojan Brlas     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Marin Sladić     elektronički zapisničar: Marko Šimac        
 
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
29. OK KOSTRENA - ŽOK OSIJEK 0:3 (11:25,9:25,16:25)
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Mario Babić     delegat: Čedomir Maksimovski
 
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
36. ŽOK NOVA GRADIŠKA - ŽOK OSIJEK 2:3 (28:26,25:22,8:25,12:25,7:15)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Mario Babić     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Filip Valentić     elektronički zapisničar: Helena Šimunović        
 
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
38. ŽOK OSIJEK - ŽOK DRENOVA 3:0 (25:8,25:15,25:14)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Matea Trampus     elektronički zapisničar: Ivona Majer        
 
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
43. OK ZADAR - ŽOK OSIJEK 0:3 (20:25,19:25,20:25)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Nenad Čotrić
zapisničar: Stipe Belić     elektronički zapisničar: Marko Surać        
 
12. kolo (22. prosinca 2018., 23. prosinca 2018.)
47. ŽOK OSIJEK - ŽOK AZENA VELIKA GORICA 3:0 (bez borbe)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Lukrecija Šarić     elektronički zapisničar: Milenko Korica        
 
13. kolo (19. siječnja 2019., 20. siječnja 2019.)
50. OK DINAMO - ŽOK OSIJEK 1:3 (25:20,17:25,11:25,13:25)
1. sudac: Dario Stanojević     2. sudac: Boris Vurušić     delegat: Marijan Duka
1. granični sudac: Marta Drakula     2. granični sudac: Viktorija Knezović     elektronički zapisničar: Marko Antolić
 
14. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
56. ŽOK OSIJEK - OK SPLIT 3:1 (25:8,25:17,19:25,25:19)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Milan Zamaklar
1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Matea Trampus     elektronički zapisničar: Milenko Korica
 
3. SKUPINA (II. DIO)
1. kolo
1. ŽOK OSIJEK - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:2 (25:18,22:25,23:25,25:16,15:10)
2. kolo
4. ŽOK OSIJEK - OK SPLIT 3:1 (25:8,25:17,19:25,25:19)
3. kolo
6. OK ZADAR - ŽOK OSIJEK 0:3 (20:25,19:25,20:25)
4. kolo
7. ŽOK NOVA GRADIŠKA - ŽOK OSIJEK 2:3 (28:26,25:22,8:25,12:25,7:15)
5. kolo
10. OK SPLIT - ŽOK OSIJEK 3:1 (23:25,25:21,25:14,25:17)
6. kolo
12. ŽOK OSIJEK - OK ZADAR 3:0 (25:21,25:18,25:10)
7. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
57. ŽOK OSIJEK - OK ZADAR 3:1 (25:21,25:16,24:26,26:24)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Milan Zamaklar
1. granični sudac: Ivona Majer     2. granični sudac: Matea Trampus     elektronički zapisničar: Ana Pavičić
 
8. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
59. ŽOK NOVA GRADIŠKA - ŽOK OSIJEK 0:3 (16:25,25:27,24:26)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Zdravko Hranić
1. granični sudac: Marina Valentić     2. granični sudac: Filip Valentić     elektronički zapisničar: Luka Vidošić
 
9. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
62. ŽOK OSIJEK - OK SPLIT 3:0 (25:17,25:23,28:26)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Milan Zamaklar
1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Julija Šaravanja     elektronički zapisničar: Tihana Rakin
 
10. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
63. OK SPLIT - ŽOK OSIJEK 3:1 (25:16,25:20,18:25,25:19)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     delegat: Drago Peslać
1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Valentina Maretić     elektronički zapisničar: Sanda Žaja
 
11. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
65. OK ZADAR - ŽOK OSIJEK 3:2 (20:25,25:21,13:25,25:20,18:16)
1. sudac: Marija Jakovac     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Nenad Čotrić
1. granični sudac: Stipe Belić     2. granični sudac: Andrea Sorić     elektronički zapisničar: Marko Surać
 
12. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
67. ŽOK OSIJEK - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:18,25:5,25:15)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Milan Zamaklar
1. granični sudac: Anamaria Glasenhardt     2. granični sudac: Matea Trampus     elektronički zapisničar: Tihana Rakin
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 21. ožujka 2019., 12,46
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem