Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK GORICA
Klub: OK GORICA
Dvorana: GSD Velika Gorica
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Osoba za kontakt: Dario Rukavina (098 987 19 08) i Marko Barunović (098 137 26 99)
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniori
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
5. OK GORICA - HAOK MLADOST II 2:3 (25:27,15:25,25:18,25:19,8:15)
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Maja Bibić     delegat: Vinko Dobrić
 
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
7. OK PETRINJA - OK GORICA 3:0 (25:21,25:18,25:16)
1. sudac: Amadea Jozelić     2. sudac: Mirela Baltić     delegat: Fikret Bajrić
 
3. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
14. OK GORICA - OK SISAK II 3:0 (25:12,25:14,25:17)
1. sudac: Martina Josić     2. sudac: Mila Erak     delegat: Zoran Rajčević
 
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
18. OK KARLOVAC - OK GORICA 0:3 (17:25,15:25,19:25)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Zlatko Mrkša
 
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
23. OK GORICA - OK DARUVAR 0:3 (18:25,16:25,19:25)
1. sudac: Jelena Bjelanović     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Vinko Dobrić
 
6. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
29. MOK ČAZMA - OK GORICA 3:0 (25:23,25:18,25:17)
1. sudac: Maja Bibić     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Zdravko Hranić
 
7. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
32. OK GORICA - OK SHEEFT 0:3 (11:25,18:25,11:25)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Jelena Bjelanović     delegat: Vinko Dobrić
zapisničar: Nina Rendulić                
 
8. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
40. OK QUIRIN SISAK - OK GORICA 3:1 (25:13,24:26,25:11,25:9)
1. sudac: Dino Gojačić     2. sudac: Ana Marija Radošević     delegat: Rifet Sedić
 
9. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
41. OK GORICA - OK MEDICINAR TRNJE II 1:3 (17:25,24:26,25:23,17:25)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Vinko Dobrić
zapisničar: Nina Rendulić                
 
10. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2018.)
50. HAOK MLADOST II - OK GORICA 1:3 (17:25,25:23,18:25,23:25)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Marijan Duka
 
11. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
52. OK GORICA - OK PETRINJA 3:2 (25:17,19:25,25:19,21:25,15:10)
1. sudac: Mila Erak     2. sudac: Martina Josić     delegat: Predrag Dilberović
 
12. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
59. OK SISAK II - OK GORICA 3:0 (25:23,25:20,25:19)
1. sudac: Luka Bišćan     2. sudac: Mirela Baltić     delegat: Fikret Bajrić
 
13. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
63. OK GORICA - OK KARLOVAC 2:3 (25:27,23:25,25:16,25:18,9:15)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Tea Marušić        
 
14. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
68. OK DARUVAR - OK GORICA 3:0 (25:18,25:19,25:20)
1. sudac: Andrea Strahija     2. sudac: Amadea Jozelić     delegat: Rifet Sedić
 
15. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
74. OK GORICA - MOK ČAZMA 0:3 (14:25,8:25,17:25)
1. sudac: Martina Josić     2. sudac: Ana Ivanković        
 
16. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
77. OK SHEEFT - OK GORICA 3:0 (25:19,25:18,25:18)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Predrag Dilberović
 
17. kolo (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
85. OK GORICA - OK QUIRIN SISAK subota, 23. ožujka 2019. u 11,00
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Martina Josić     delegat: Zoran Rajčević
 
18. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
86. OK MEDICINAR TRNJE II - OK GORICA termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 21. ožujka 2019., 12,46
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem