Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK GORICA
Klub: OK GORICA
Borilište: GSD Velika Gorica
Kategorija: seniori
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Dario Rukavina (098 987 19 08) i Marko Barunović (098 137 26 99)
 
2. LIGA - REGIJA SJEVER – seniori
1. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
5. OK QUIRIN SISAK – OK GORICA 0:3 (15:25,14:25,20:25)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Kristina Majstorović     zapisničar: Marija Danić
 
2. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
8. OK GORICA – MOK ČAZMA 2:3 (25:21,25:22,20:25,21:25,13:15)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Ana Visković     zapisničar: Mirna Molnar
 
3. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
18. OK DARUVAR – OK GORICA 3:1 (25:20,13:25,25:13,25:22)
1. sudac: Lucija Bakonji     2. sudac: Stela Lalić        
 
4. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
19. 0 – OK GORICA -
5. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
30. HAOK MLADOST II – OK GORICA 3:0 (25:20,25:13,25:17)
1. sudac: Dinko Maslač     2. sudac: Lada Milanović     zapisničar: Katarina Mišetić
 
6. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
32. OK SISAK II – OK GORICA 0:3 (23:25,23:25,18:25)
1. sudac: Nika Šoštarić     zapisničar: Andrei Jurković        
 
7. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
41. OK GORICA – OK SHEEFT 3:2 (20:25,25:19,18:25,25:21,15:13)
1. sudac: Lada Milanović     2. sudac: Ana Pavlović     zapisničar: Mirna Molnar
 
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
45. OK RUDAR MURSKO SREDIŠĆE – OK GORICA 3:1 (25:21,25:20,16:25,25:18)
1. sudac: Ema Mašić     2. sudac: Hrvoje Gerić        
 
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
52. OK GORICA – OK CROATIA 3:1 (25:21,25:11,13:25,27:25)
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Lada Milanović     zapisničar: Mirna Molnar
 
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
58. OK KRAVARSKO – OK GORICA 1:3 (18:25,15:25,25:23,23:25)
1. sudac: Nika Novak-Stanko     2. sudac: Lada Milanović     zapisničar: Mirna Molnar
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
63. OK GORICA – OK MEDICINAR TRNJE II 3:0 (25:16,25:22,25:14)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Tea Marušić     zapisničar: Nika Gavranović
 
12. kolo (2. veljače 2024., 3. veljače 2024.)
71. OK GORICA – OK QUIRIN SISAK 3:0 (25:17,25:20,25:13)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Mirela Baltić        
 
13. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
74. MOK ČAZMA – OK GORICA 2:3 (28:26,26:28,20:25,25:17,12:15)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Azra Šarčević        
 
14. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
84. OK GORICA – OK DARUVAR 0:3 (14:25,21:25,24:26)
1. sudac: Anamarija Kezerić     2. sudac: Branimir Kompes     zapisničar: Nika Gavranović
 
15. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
85. OK GORICA – 0 -
16. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
96. OK GORICA – HAOK MLADOST II 3:1 (25:22,20:25,29:27,25:22)
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Tea Marušić     zapisničar: Dario Rukavina
 
17. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
98. OK GORICA – OK SISAK II 3:0 (25:23,25:19,25:22)
1. sudac: Dinko Maslač     2. sudac: Branimir Kompes     zapisničar: Mirna Molnar
 
18. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
107. OK SHEEFT – OK GORICA 3:1 (25:16,20:25,25:23,25:23)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Nika Novak-Stanko     zapisničar: Maris Doko
 
19. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
111. OK GORICA – OK RUDAR MURSKO SREDIŠĆE 3:1 (25:16,25:22,17:25,25:16)
1. sudac: Mihael Bišćan     2. sudac: Ana Ivanković     zapisničar: Mirna Molnar
 
20. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
118. OK CROATIA – OK GORICA 1:3 (22:25,25:23,24:26,17:25)
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Josipa Jugo     zapisničar: Lara Dervoz
 
21. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
124. OK GORICA – OK KRAVARSKO 3:0 (25:15,25:21,25:11)
1. sudac: Ana Visković     2. sudac: Katarina Mišetić     zapisničar: Mirna Molnar
 
22. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
129. OK MEDICINAR TRNJE II – OK GORICA 1:3 (26:28,25:14,20:25,20:25)
1. sudac: Tea Marušić     2. sudac: Melani Galić        
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem