Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK GORICA
Klub: OK GORICA
Borilište: GSD Velika Gorica
Kategorija: seniori
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Dario Rukavina (098 987 19 08) i Marko Barunović (098 137 26 99)
 
SUPERLIGA – seniori
Prvi krug natjecanja
1. kolo (2. listopada 2021., 3. listopada 2021.)
4. OK KITRO VARAŽDIN – OK GORICA 3:0 (25:14,25:21,25:12)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Boris Vurušić
 
2. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
9. OK GORICA – HAOK MLADOST 0:3 (10:25,22:25,16:25)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Tajana Kramar Šandl     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Martina Vidaković     1. granični sudac: Ana Pavlović     2. granični sudac: Viktorija Knezović
 
3. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
17. OK SISAK – OK GORICA 3:1 (23:25,25:20,25:23,25:18)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Ejla Muratagić     1. granični sudac: Marija Kovačević     2. granični sudac: Nika Rimaj
 
4. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
20. OK GORICA – MOK RIJEKA 1:3 (18:25,25:22,15:25,18:25)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Anto Mijić     zapisničar: Aleksandra Lipić
1. granični sudac: Lada Milanović     2. granični sudac: Ana Visković        
 
5. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
30. OK SPLIT – OK GORICA 3:0 (25:17,25:22,25:22)   video-prijenos
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Milan Rajković     zapisničar: Ivana Magzan-Perić
1. granični sudac: Karla Čerkez     2. granični sudac: Đana Rogulj        
 
6. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
31. MOK MURSA - OSIJEK – OK GORICA 3:0 (25:15,25:23,25:15)   video-prijenos
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     zapisničar: Marko Šimac
1. granični sudac: Dora Ivanić     2. granični sudac: Mario Lovrić        
 
7. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
42. OK GORICA – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (14:25,11:25,16:25)   video-prijenos
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Toni Bingula     zapisničar: Paula Krmpotić
1. granični sudac: Nika Novak-Stanko     2. granični sudac: Lada Milanović        
 
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
44. OKM CENTROMETAL – OK GORICA 3:0 (25:22,25:18,25:20)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Boris Vurušić
 
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
53. OK GORICA – OK ZADAR 0:3 (23:25,22:25,22:25)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Bruno Muha     delegat: Marijan Duka
 
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
57. OK ROVINJ – OK GORICA 3:0 (25:23,25:18,25:19)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Goran Brozić     zapisničar: Mihael Bišćan
1. granični sudac: Zoran Ivanković     2. granični sudac: Miroslav Andrijanić        
 
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
64. OK GORICA – MOK MARSONIA 1:3 (21:25,25:22,18:25,23:25)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Ana Tomas     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Antica Nižić                
 
12. kolo (22. siječnja 2022., 23. siječnja 2022.)
70. OK GORICA – OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (7:25,21:25,14:25)
1. sudac: Dominik Raca     2. sudac: Marko Antolić     zapisničar: Tea Marušić
 
13. kolo (29. siječnja 2022., 30. siječnja 2022.)
75. HAOK MLADOST – OK GORICA 3:0 (25:16,25:13,25:8)   video-prijenos
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Tajana Kramar Šandl     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Petra Vizner     1. granični sudac: Lara Babić     2. granični sudac: Magdalena Šilić
 
14. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
83. OK GORICA – OK SISAK 2:3 (25:13,14:25,19:25,28:26,13:15)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Marin Maganić     1. granični sudac: Hana Josić     2. granični sudac: Gašpar Škorić Budimir
 
15. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
86. MOK RIJEKA – OK GORICA 3:0 (25:18,25:20,25:18)   video-prijenos
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković     zapisničar: Ana Tomas
1. granični sudac: Domagoj Badanjak     2. granični sudac: Anamaria Glasenhardt        
 
16. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
96. OK GORICA – OK SPLIT 0:3 (16:25,15:25,23:25)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Ana Ivanković     1. granični sudac: Martina Matijević     2. granični sudac: Ana Pavlović
 
17. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
97. OK GORICA – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (7:25,17:25,19:25)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Dean Poropat     zapisničar: Ana Visković
1. granični sudac: Nika Papak     2. granični sudac: Ana-Marija Srzić        
 
18. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
108. OK RIBOLA KAŠTELA – OK GORICA 3:0 (25:20,25:15,25:15)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Dinko Ninić     zapisničar: Ante Penga
1. granični sudac: Anđela Kavelj     2. granični sudac: Marko Dubravčić        
 
19. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
110. OK GORICA – OKM CENTROMETAL 1:3 (14:25,19:25,26:24,16:25)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Matija Šulc     zapisničar: Martina Vidaković
1. granični sudac: Hana Josić     2. granični sudac: Nika Papak        
 
20. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
119. OK ZADAR – OK GORICA 3:1 (25:17,25:19,21:25,25:23)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Vedran Juravić
 
21. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
123. OK GORICA – OK ROVINJ 1:3 (25:22,16:25,17:25,28:30)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Anto Mijić     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Tea Marušić     1. granični sudac: Hana Josić     2. granični sudac: Marta Kitarović
 
22. kolo (29. ožujka 2022.)
130. MOK MARSONIA – OK GORICA 3:1 (25:21,25:18,23:25,26:24)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Ivana Kožul     1. granični sudac: Josipa Babić        
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP – seniori
OSMINA FINALA (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
1. OK GORICA – HAOK MLADOST 0:3 (12:25,13:25,16:25)
1. sudac: Dominik Raca     2. sudac: Mario Babić     zapisničar: Matija Šulc
1. granični sudac: Lara Babić     2. granični sudac: Melani Galić        
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem