Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK PLAVI ZMAJ
  Klub: SU PLAVI ZMAJ
Borilište: OŠ Vladimir Nazor - Duga Resa
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Kontakt osoba: Elvis Špoljarić 0955612677
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER – seniorke
Doigravanje za poredak od 1 - 6 mjesta
3. kolo
7. OK KARLOVAC II – OK PLAVI ZMAJ 3:0 (25:14,25:19,25:6)
9. OK PLAVI ZMAJ – HAOK DUBRAVA 1:3 (19:25,13:25,25:15,13:25)
4. kolo
10. OK PLAVI ZMAJ – OK KARLOVAC II 2:3 (20:25,16:25,27:25,25:8,14:16)
12. HAOK DUBRAVA – OK PLAVI ZMAJ 3:1 (25:18,20:25,25:13,25:22)
5. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
13. OK NEDELIŠĆE ELTING – OK PLAVI ZMAJ 2:3 (17:25,25:18,23:25,25:17,10:15)
1. sudac: Ivan Kurteš     2. sudac: Pejo Kopačević        
 
6. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
18. OK PLAVI ZMAJ – ŽOK IVANEC II 3:0 (25:19,25:23,25:17)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Anamarija Kezerić        
 
7. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
21. OK PLAVI ZMAJ – OK KITRO VARAŽDIN II 3:0 (25:11,25:12,25:15)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Tea Marušić        
 
8. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
22. OK PLAVI ZMAJ – OK NEDELIŠĆE ELTING 1:3 (25:23,20:25,23:25,14:25)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Dominik Hamer        
 
9. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
27. ŽOK IVANEC II – OK PLAVI ZMAJ 3:1 (20:25,25:12,25:23,26:24)
1. sudac: Hrvoje Gerić     2. sudac: Bruno Džida        
 
10. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
30. OK KITRO VARAŽDIN II – OK PLAVI ZMAJ 3:1 (25:19,21:25,25:18,25:21)
1. sudac: Martina Novak     2. sudac: Hrvoje Gerić        
 
SKUPINA JUG
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
4. OK KARLOVAC II – OK PLAVI ZMAJ 3:0 (25:14,25:19,25:6)
1. sudac: Tea Marušić     2. sudac: Petra Vizner        
 
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
5. 0 – OK PLAVI ZMAJ -
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
12. OK PLAVI ZMAJ – OK GLINA 3:1 (23:25,25:13,25:22,25:19)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Dominik Hamer        
 
4. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
14. HOK GORICA II – OK PLAVI ZMAJ 0:3 (16:25,19:25,14:25)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Petra Vizner     zapisničar: Antica Nižić
 
5. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
19. OK PLAVI ZMAJ – OK DON BOSCO II 3:0 (25:17,25:19,25:15)
1. sudac: Alka Bešker     2. sudac: Tea Marušić        
 
6. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
23. OK NEBO II – OK PLAVI ZMAJ 0:3 (7:25,10:25,18:25)
1. sudac: Tea Marušić     2. sudac: Borna Maršanić     zapisničar: Magdalena Šilić
 
7. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
26. OK PLAVI ZMAJ – HAOK DUBRAVA 1:3 (19:25,13:25,25:15,13:25)
1. sudac: Tea Marušić     2. sudac: Aleksandra Lipić        
 
8. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
32. OK PLAVI ZMAJ – OK KARLOVAC II 2:3 (20:25,16:25,27:25,25:8,14:16)
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Ana Ivanković        
 
9. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
33. OK PLAVI ZMAJ – 0 -
10. kolo (22. siječnja 2022., 23. siječnja 2022.)
40. OK GLINA – OK PLAVI ZMAJ 3:1 (19:25,25:20,25:18,25:19)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Mirela Baltić     zapisničar: Laura Kristić
 
11. kolo (29. siječnja 2022., 30. siječnja 2022.)
42. OK PLAVI ZMAJ – HOK GORICA II 3:0 (25:9,25:12,25:6)
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Petra Vizner        
 
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
47. OK DON BOSCO II – OK PLAVI ZMAJ 0:3 (23:25,20:25,23:25)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Antica Nižić     zapisničar: Lara Babić
 
13. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
51. OK PLAVI ZMAJ – OK NEBO II 3:0 (25:14,25:22,25:11)
1. sudac: Tea Marušić     2. sudac: Ana Visković        
 
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
54. HAOK DUBRAVA – OK PLAVI ZMAJ 3:1 (25:18,20:25,25:13,25:22)   video-prijenos
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Anamarija Kezerić        
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem