Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK PLAVI ZMAJ
  Klub: OK PLAVI ZMAJ
Dvorana: OŠ Vladimir Nazor - Duga Resa
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Kontakt osoba: Elvis Špoljarić 0955612677
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
GRUPA -JUG
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
2. HAOK DUBRAVA - OK PLAVI ZMAJ 3:0 (25:18,25:18,25:21)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Ana Ivanković     delegat: Zoran Rajčević
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
7. OK PLAVI ZMAJ - OK FENIKS 2:3 (9:25,23:25,25:17,25:18,15:17)
1. sudac: Maja Bibić     2. sudac: Marko Antolić        
 
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
11. OK GLINA - OK PLAVI ZMAJ 3:1 (16:25,27:25,26:24,25:18)
1. sudac: Luka Bišćan     2. sudac: Alma Hodžić     delegat: Fikret Bajrić
 
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
14. OK PLAVI ZMAJ - OK OLIMPIK III 1:3 (19:25,25:20,22:25,14:25)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Alka Bešker     delegat: Predrag Dilberović
 
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
20. OK PETRINJA - OK PLAVI ZMAJ 3:0 (26:24,25:18,25:20)
1. sudac: Dino Gojačić     2. sudac: Azra Hodžić     delegat: Fikret Bajrić
 
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
21. 0 - OK PLAVI ZMAJ -
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
28. OK PLAVI ZMAJ - OK DON BOSCO II 3:0 (25:15,25:13,25:21)
1. sudac: Alka Bešker     2. sudac: Martina Josić     delegat: Zoran Rajčević
 
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
30. OK PLAVI ZMAJ - HAOK DUBRAVA 3:2 (25:12,25:13,10:25,19:25,15:8)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Azra Šarčević     delegat: Predrag Dilberović
 
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
35. OK FENIKS - OK PLAVI ZMAJ ponedjeljak, 9. prosinca 2019. u 19,45
1. sudac: Martina Josić     2. sudac: Branimir Kompes     delegat: Zoran Rajčević
 
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
39. OK PLAVI ZMAJ - OK GLINA termin nije određen
11. kolo (25. siječnja 2020., 26. siječnja 2020.)
42. OK OLIMPIK III - OK PLAVI ZMAJ termin nije određen
12. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
48. OK PLAVI ZMAJ - OK PETRINJA termin nije određen
13. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
49. OK PLAVI ZMAJ - 0 -
14. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
56. OK DON BOSCO II - OK PLAVI ZMAJ termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 8. prosinca 2019., 13,02
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem