Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK ROVINJ
Klub: OK ROVINJ
Dvorana: SD Valbruna
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Kontakt osoba: Klaudio Poropat
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Marko Ilić
Sergio Preden
Sandy Kuhar
Boris Despotović
Antonio Peršić
Anes Kauković
Mario Lopandić
1 Gianluca Sponza srednji bloker
2 Nikola Lukić dijagonala
6 Davor Hrelja primač
7 Leandro Malusa primač
8 Aleksandar Fatorić dijagonala
9 Roko Poropat primač
10 Toni Šetić tehničar
11 Vito Poropat tehničar
12 Sebastian Sponza libero
13 Maurizio Matić libero
16 Antonio Rovis srednji bloker
17 Muhamed Kenjar dijagonala
18 Daniel Janko srednji bloker
Trener: Goran Jovanović
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP - seniori
1. kolo (24. listopada 2018.)
8. OK ROVINJ - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:20,25:21,25:22)
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Slavko Poropat
 
ČETVRTFINALE (7. studenog 2018.)
11. OK ROVINJ - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (16:25,19:25,17:25)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Slavko Poropat
 
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
1. MOK MURSA - OSIJEK - OK ROVINJ 3:1 (25:19,25:27,25:23,25:20)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Antonio Pavičić     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Vlatko Rakin     1. granični sudac: Ivona Majer     2. granični sudac: Julija Šaravanja
elektronički zapisničar: Milenko Korica                
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
5. HAOK MLADOST - OK ROVINJ 3:0 (25:17,25:15,25:10)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Bojan Brlas     delegat: Marijan Duka
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
9. OKM CENTROMETAL - OK ROVINJ 3:0 (25:18,25:18,25:14)
1. sudac: Dominik Raca     2. sudac: Miroslav Milinović     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
13. OK ROVINJ - OK SISAK 1:3 (25:18,18:25,20:25,11:24)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Slavko Poropat
 
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
17. MOK RIJEKA - OK ROVINJ 3:0 (25:17,25:22,25:23)
1. sudac: Miroslav Milinović     2. sudac: Luka Humski     delegat: Dravko Stipaničev
 
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
21. OK ROVINJ - OK SPLIT 0:3 (15:25,17:25,15:25)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Slavko Poropat
 
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
25. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK ROVINJ 3:1 (22:25,25:9,25:16,25:12)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Marko Dubravčić     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Mario Kozlica
elektronički zapisničar: Karla Magzan                
 
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
29. OK ROVINJ - MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (17:25,21:25,21:25)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Slavko Poropat
 
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
33. OK ROVINJ - HAOK MLADOST 0:3 (10:25,13:25,13:25)
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Slavko Poropat
zapisničar: Nadira Orljak Šljivo     1. granični sudac: Miroslav Andrijanić     2. granični sudac: Paolo Capoccia
elektronički zapisničar: Ivan Bošković Pavković                
 
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
37. OK ROVINJ - OKM CENTROMETAL 0:3 (22:25,15:25,18:25)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Milan Rajković     delegat: Slavko Poropat
 
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
41. OK SISAK - OK ROVINJ 0:3 (20:25,19:25,20:25)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Fikret Bajrić
 
12. kolo (22. prosinca 2018., 23. prosinca 2018.)
45. OK ROVINJ - MOK RIJEKA 0:3 (19:25,19:25,16:25)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Slavko Poropat
 
13. kolo (19. siječnja 2019., 20. siječnja 2019.)
49. OK SPLIT - OK ROVINJ 3:0 (25:19,25:15,25:16)
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Drago Peslać
1. granični sudac: Ivana Kamenjarin     2. granični sudac: Frane Peslać     elektronički zapisničar: Mario Kozlica
 
14. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
53. OK ROVINJ - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (11:25,15:25,19:25)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Milan Rajković     delegat: Slavko Poropat
 
2. SKUPINA (II. DIO)
1. kolo
1. OK SPLIT - OK ROVINJ 3:0 (25:19,25:15,25:16)
2. kolo
3. OK ROVINJ - OK SISAK 1:3 (25:18,18:25,20:25,11:25)
3. kolo
5. OKM CENTROMETAL - OK ROVINJ 3:0 (25:18,25:18,25:14)
4. kolo
7. OK ROVINJ - OK SPLIT 0:3 (15:25,17:25,15:25)
5. kolo
9. OK SISAK - OK ROVINJ 0:3 (20:25,19:25,20:25)
6. kolo
11. OK ROVINJ - OKM CENTROMETAL 0:3 (22:25,15:25,18:25)
7. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
69. OK SPLIT - OK ROVINJ 3:0 (26:24,25:18,25:19)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Zoran Kozić
zapisničar: Marin Sladić     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Deni Pivac
 
8. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
72. OK ROVINJ - OKM CENTROMETAL 0:3 (13:25,22:25,15:25)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Bojan Brlas     delegat: Slavko Poropat
 
9. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
73. OK ROVINJ - OK SISAK 1:3 (22:25,26:24,21:25,21:25)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Slavko Poropat
 
10. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
75. OK SISAK - OK ROVINJ 3:0 (25:17,25:19,26:24)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Fikret Bajrić
 
11. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
77. OK ROVINJ - OK SPLIT 3:2 (25:23,25:23,17:25,17:25,18:16)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Slavko Poropat
 
12. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
80. OKM CENTROMETAL - OK ROVINJ 3:1 (25:18,22:25,25:13,25:12)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Miroslav Milinović     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 16. lipnja 2019., 13,30
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem