Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK ROVINJ
Klub: OK ROVINJ
Borilište: SD Valbruna
Kategorija: seniori
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Kontakt osoba: Klaudio Poropat
 
SUPERLIGA – seniori
Prvi krug natjecanja
1. kolo (2. listopada 2021., 3. listopada 2021.)
2. OKM CENTROMETAL – OK ROVINJ 3:0 (25:18,25:15,25:15)
1. sudac: Mario Babić     2. sudac: Igor Pihler        
 
2. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
12. OK ZADAR – OK ROVINJ 0:3 (14:25,19:25,25:27)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina        
 
3. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
13. OK ROVINJ – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (15:25,15:25,10:25)   video-prijenos
1. sudac: Ana Tomas     2. sudac: Goran Brozić        
 
4. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
24. OK ROVINJ – MOK MARSONIA 3:0 (25:14,25:18,25:21)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Marin Raić     1. granični sudac: Zoran Ivanković     2. granični sudac: Nadira Šljivo-Orljak
 
5. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
26. OK KITRO VARAŽDIN – OK ROVINJ 3:0 (25:17,25:23,25:7)
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Tin Vedriš        
 
6. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
35. OK ROVINJ – HAOK MLADOST 1:3 (15:25,12:25,25:20,10:25)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Ana Tomas     zapisničar: Mihael Bišćan
1. granični sudac: Zoran Ivanković     2. granični sudac: Željko Božiček        
 
7. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
39. OK SISAK – OK ROVINJ 3:2 (25:22,18:25,25:10,22:25,15:7)
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Bojan Bardić     zapisničar: Lucija Bakonji
1. granični sudac: Laura Kristić     2. granični sudac: Marija Danić        
 
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
46. OK ROVINJ – MOK RIJEKA 0:3 (16:25,23:25,20:25)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Mihael Bišćan     1. granični sudac: Nadira Šljivo-Orljak     2. granični sudac: Lara Rovis
 
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
52. OK SPLIT – OK ROVINJ 3:1 (21:25,25:15,26:24,25:18)   video-prijenos
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     zapisničar: Ivana Magzan-Perić
1. granični sudac: Duje Bašić     2. granični sudac: Dina Ujević        
 
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
57. OK ROVINJ – OK GORICA 3:0 (25:23,25:18,25:19)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Goran Brozić     zapisničar: Mihael Bišćan
1. granični sudac: Zoran Ivanković     2. granični sudac: Miroslav Andrijanić        
 
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
65. OK RIBOLA KAŠTELA – OK ROVINJ 3:0 (25:22,25:15,25:17)   video-prijenos
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     zapisničar: Đana Rogulj
1. granični sudac: Marta Belas     2. granični sudac: Marko Dubravčić        
 
12. kolo (22. siječnja 2022., 23. siječnja 2022.)
68. OKM CENTROMETAL – OK ROVINJ 3:0 (25:0,25:0,25:0) bez borbe
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Dominik Raca        
 
13. kolo (29. siječnja 2022., 30. siječnja 2022.)
78. OK ROVINJ – OK ZADAR 1:3 (25:20,22:25,21:25,23:25)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Roland Ferenčić
zapisničar: Mihael Bišćan     1. granični sudac: Edi Grgorinić     2. granični sudac: Magdalena Černjul Šverko
 
14. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
79. MOK MURSA - OSIJEK – OK ROVINJ 3:0 (25:19,25:16,25:9)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     zapisničar: Marko Šimac
1. granični sudac: Dora Ivanić     2. granični sudac: Mario Lovrić        
 
15. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
90. MOK MARSONIA – OK ROVINJ 0:3 (20:25,24:26,23:25)   video-prijenos
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Bojan Bardić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Antun Odobašić     1. granični sudac: Antun Tomić     2. granični sudac: Marija Đaković
 
16. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
92. OK ROVINJ – OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (19:25,19:25,19:25)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Roland Ferenčić
zapisničar: Marin Raić     1. granični sudac: Željko Božiček     2. granični sudac: Zoran Ivanković
 
17. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
101. HAOK MLADOST – OK ROVINJ 3:0 (25:15,25:14,25:13)   video-prijenos
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Bojan Bardić     zapisničar: Alka Bešker
1. granični sudac: Magdalena Šilić     2. granični sudac: Lara Babić        
 
18. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
105. OK ROVINJ – OK SISAK 1:3 (19:25,25:18,20:25,19:25)
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Ana Tomas     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak     1. granični sudac: Miroslav Andrijanić     2. granični sudac: Željko Božiček
 
19. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
112. MOK RIJEKA – OK ROVINJ 3:0 (25:22,25:15,25:22)   video-prijenos
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Dominik Raca     zapisničar: Barbara Žunić
1. granični sudac: Domagoj Badanjak     2. granični sudac: Anamaria Glasenhardt        
 
20. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
118. OK ROVINJ – OK SPLIT 2:3 (25:15,19:25,22:25,26:24,6:15)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Luka Humski     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak                
 
21. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
123. OK GORICA – OK ROVINJ 1:3 (25:22,16:25,17:25,28:30)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Anto Mijić     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Tea Marušić     1. granični sudac: Hana Josić     2. granični sudac: Marta Kitarović
 
22. kolo (29. ožujka 2022.)
131. OK ROVINJ – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (10:25,19:25,16:25)
1. sudac: Ana Tomas     2. sudac: Goran Brozić     zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak
1. granični sudac: Željko Božiček     2. granični sudac: Miroslav Andrijanić        
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP – seniori
OSMINA FINALA (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
6. OK ROVINJ – OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (17:25,13:25,20:25)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Želimir Kušljić     zapisničar: Marin Raić
1. granični sudac: Nadira Šljivo-Orljak     2. granični sudac: Leopold Ostojić        
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem