Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK ROVINJ
Klub: OK ROVINJ
Borilište: SD Valbruna
Kategorija: seniori
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Kontakt osoba: Klaudio Poropat
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Niko Prenc primač
Muhamed Kenjar primač
1 Gianluca Sponza srednji bloker
2 Deny Bljaić srednji bloker
3 Leon Šerifi dijagonala
4 Abdel Zolota primač
5 Marko Ilić srednji bloker
6 Davor Hrelja primač
7 Sergio Preden srednji bloker
8 Aleksandar Fatorić dijagonala
9 Sandy Kuhar dijagonala
10 Aleksandar Gavrilov primač
11 Vito Poropat tehničar
12 Antonio Peršić libero
13 Maurizio Matić tehničar
14 Erik Radovan srednji bloker
15 Ivan Džeba dijagonala
16 Antonio Barić primač
17 Vedran Arapović srednji bloker
18 Daniel Janko primač
19 Anthony Poropat primač
20 Paolo Trani dijagonala
Trener: Goran Jovanović
 
SUPERLIGA – seniori
Prvi krug natjecanja
1. kolo (2. listopada 2021., 3. listopada 2021.)
2. OKM CENTROMETAL – OK ROVINJ 3:0 (25:18,25:15,25:15)
1. sudac: Mario Babić     2. sudac: Igor Pihler        
 
2. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
12. OK ZADAR – OK ROVINJ 0:3 (14:25,19:25,25:27)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina        
 
3. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
13. OK ROVINJ – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (15:25,15:25,10:25)   video-prijenos
1. sudac: Ana Tomas     2. sudac: Goran Brozić        
 
4. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
24. OK ROVINJ – MOK MARSONIA 3:0 (25:14,25:18,25:21)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Marin Raić     1. granični sudac: Zoran Ivanković     2. granični sudac: Nadira Šljivo-Orljak
 
5. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
26. OK KITRO VARAŽDIN – OK ROVINJ 3:0 (25:17,25:23,25:7)
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Tin Vedriš        
 
6. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
35. OK ROVINJ – HAOK MLADOST 1:3 (15:25,12:25,25:20,10:25)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Ana Tomas     zapisničar: Mihael Bišćan
1. granični sudac: Zoran Ivanković     2. granični sudac: Željko Božiček        
 
7. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
39. OK SISAK – OK ROVINJ 3:2 (25:22,18:25,25:10,22:25,15:7)
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Bojan Bardić     zapisničar: Lucija Bakonji
1. granični sudac: Laura Kristić     2. granični sudac: Marija Danić        
 
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
46. OK ROVINJ – MOK RIJEKA 0:3 (16:25,23:25,20:25)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Mihael Bišćan     1. granični sudac: Nadira Šljivo-Orljak     2. granični sudac: Lara Rovis
 
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
52. OK SPLIT – OK ROVINJ 3:1 (21:25,25:15,26:24,25:18)   video-prijenos
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     zapisničar: Ivana Magzan-Perić
1. granični sudac: Duje Bašić     2. granični sudac: Dina Ujević        
 
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
57. OK ROVINJ – OK GORICA 3:0 (25:23,25:18,25:19)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Goran Brozić     zapisničar: Mihael Bišćan
1. granični sudac: Zoran Ivanković     2. granični sudac: Miroslav Andrijanić        
 
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
65. OK RIBOLA KAŠTELA – OK ROVINJ 3:0 (25:22,25:15,25:17)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     zapisničar: Đana Rogulj
1. granični sudac: Marta Belas     2. granični sudac: Marko Dubravčić        
 
12. kolo (22. siječnja 2022., 23. siječnja 2022.)
68. OK ROVINJ – OKM CENTROMETAL subota, 22. siječnja 2022. u 18,00
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Luka Humski     zapisničar: Marin Raić
1. granični sudac: Zoran Ivanković     2. granični sudac: Željko Božiček        
 
13. kolo (29. siječnja 2022., 30. siječnja 2022.)
78. OK ROVINJ – OK ZADAR termin nije određen
14. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
79. MOK MURSA - OSIJEK – OK ROVINJ termin nije određen
15. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
90. MOK MARSONIA – OK ROVINJ termin nije određen
16. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
92. OK ROVINJ – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
17. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
101. HAOK MLADOST – OK ROVINJ termin nije određen
18. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
105. OK ROVINJ – OK SISAK termin nije određen
19. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
112. MOK RIJEKA – OK ROVINJ termin nije određen
20. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
118. OK ROVINJ – OK SPLIT termin nije određen
21. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
123. OK GORICA – OK ROVINJ termin nije određen
22. kolo (29. ožujka 2022.)
131. OK ROVINJ – OK RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP - 2021./2022. – seniori
OSMINA FINALA (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
6. OK ROVINJ – OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (17:25,13:25,20:25)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Želimir Kušljić     zapisničar: Marin Raić
1. granični sudac: Nadira Šljivo-Orljak     2. granični sudac: Leopold Ostojić        
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem