Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
MOK BROD
  Klub: MOK BROD
Dvorana: Dvorana 11. osnovne škole
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Kontakt osoba: Zoran Bilić
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Jadran Popović
Goran Antunović
Gabrijel Rajić
Borna Krijan
Ante Špiranović
Marin Klaić
Filip Garić
Goran Švaganović
Luka Matasović
Nikola Garić
Ivan Mandura
Krešimir Šofić
Jakša Dorić
Filip Kokot
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniori
1. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
1. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK BROD 3:0 (25:19,25:10,25:14)
1. sudac: Dora Ivanić     2. sudac: Barbara Bogdanović     zapisničar: Miodrag Grbavica
 
2. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
5. MOK BROD - MOK MURSA - OSIJEK II odgođeno
3. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
9. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK BROD 3:0 (25:7,25:10,25:21)
1. sudac: Svjetlana Šimić     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Tihana Rakin                
 
4. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
13. MOK BROD - OK VALPOVKA 0:3 (11:25,24:26,12:25)
1. sudac: Dominik Glas     2. sudac: Antun Odobašić     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Marija Đaković                
 
5. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
17. MOK VUKOVAR - MOK BROD 3:0 (25:20,25:13,28:26)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Domagoj Vinković
zapisničar: Tihana Rakin                
 
6. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
21. MOK BROD - OK SOKOL 2:3 (25:14,25:22,27:29,17:25,9:15)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Ivana Kožul     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Sara Lukić                
 
7. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
25. OK DONJI MIHOLJAC - MOK BROD nedjelja, 15. prosinca 2019. u 17,00
2. sudac: Danijel Franjković     delegat: Milan Zamaklar     zapisničar: Dunja Perasić
 
8. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
29. MOK BROD - MOK ŽELJEZNIČAR termin nije određen
9. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
33. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK BROD termin nije određen
10. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
37. MOK BROD - OK ZRINSKI NUŠTAR termin nije određen
11. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
41. OK VALPOVKA - MOK BROD termin nije određen
12. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
45. MOK BROD - MOK VUKOVAR termin nije određen
13. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
49. OK SOKOL - MOK BROD termin nije određen
14. kolo (18. travnja 2020., 19. travnja 2020.)
53. MOK BROD - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 13. prosinca 2019., 14,28
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem