Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK VALPOVKA
  Klub: OK VALPOVKA
Dvorana: GŠD Valpovo
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Kontakt osoba: Nenad Petrović
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Ivan Biro
Matej Vicić
Mateo Mađarić
Mislav Sušić
Karlo Đurin
Luka Rajković
Elvis Čamagajevac
Marin Đurković
Loris Maturić
Ivan Horvat
Luka Vidošić
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniori
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
4. OK VALPOVKA - MOK ŽELJEZNIČAR 0:3 (13:25,15:25,21:25)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Milan Zamaklar
 
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
8. MOK VUKOVAR - OK VALPOVKA 3:2 (25:22,25:20,25:27,20:25,15:11)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Gorana Stojanović                
 
3. kolo (27. listopada 2018., 27. listopada 2018.)
13. OK VALPOVKA - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:10,25:11,25:8)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Goran Kopić     delegat: Milan Zamaklar
 
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
19. MOK MURSA - OSIJEK II - OK VALPOVKA 1:3 (24:26,25:16,22:25,22:25)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Ana Pavičić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Matea Trampus                
 
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
22. OK VALPOVKA - OK SOKOL 2:3 (22:25,25:11,28:26,24:26,13:15)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Zdenko Glasovac     delegat: Željko Vučak
 
6. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
30. OK ZRINSKI NUŠTAR - OK VALPOVKA 3:2 (30:28,25:17,19:25,21:25,15:12)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Matea Trampus                
 
7. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
31. OK VALPOVKA - 0 -
8. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
40. OK VALPOVKA - MOK BROD 3:0 (25:12,25:6,25:20)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Goran Kopić     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Zdenko Glasovac                
 
9. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
42. MOK MARSONIA - OK VALPOVKA 3:1 (21:25,25:19,25:15,25:16)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Ivana Kožul     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Doris Marić                
 
10. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
49. MOK ŽELJEZNIČAR - OK VALPOVKA 3:1 (25:12,25:27,25:15,25:19)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Anto Mijić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Andrea Astaloš                
 
11. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
53. OK VALPOVKA - MOK VUKOVAR 3:1 (25:8,25:20,19:25,27:25)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Zdenko Glasovac     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Hana Funtak                
 
12. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
58. OK DONJI MIHOLJAC - OK VALPOVKA 0:3 (13:25,12:25,18:25)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Zdenko Glasovac     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Hana Funtak                
 
13. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
64. OK VALPOVKA - MOK MURSA - OSIJEK II 2:3 (25:9,25:22,21:25,19:25,13:15)
1. sudac: Zdenko Glasovac     2. sudac: Sara Blažević     delegat: Milan Zamaklar
 
14. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
67. OK SOKOL - OK VALPOVKA 3:1 (25:17,20:25,25:21,25:15)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Ruda Đurčević     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Rebecca Lazić                
 
15. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
75. OK VALPOVKA - OK ZRINSKI NUŠTAR termin nije određen
16. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
76. 0 - OK VALPOVKA -
17. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
85. MOK BROD - OK VALPOVKA termin nije određen
18. kolo (27. travnja 2019., 28. travnja 2019.)
87. OK VALPOVKA - MOK MARSONIA termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 23. ožujka 2019., 17,48
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem