Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK SPLIT
  Klub: OK SPLIT
Borilište: SC Poljud
Kategorija: seniori
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: tajnik - Ilija Klepo - mob: 098/904-4725
 
SUPERLIGA – seniori
Prvi krug natjecanja
1. kolo (2. listopada 2021., 3. listopada 2021.)
5. HAOK MLADOST – OK SPLIT 3:0 (25:14,25:21,25:16)   video-prijenos
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Bojan Bardić     delegat: Krunomil Vedriš
 
2. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
8. OK SPLIT – OK SISAK 3:0 (25:15,25:16,25:22)   video-prijenos
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ivan Jukić     1. granični sudac: Marin Sladić     2. granični sudac: Mara Olujić
 
3. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
18. MOK RIJEKA – OK SPLIT 0:3 (17:25,19:25,17:25)   video-prijenos
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Anamaria Glasenhardt     1. granični sudac: Mia Režić     2. granični sudac: Mihaela Curać
 
4. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
19. MOK MURSA - OSIJEK – OK SPLIT 3:0 (25:22,25:15,25:19)   video-prijenos
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Marin Šutalo     1. granični sudac: Barbara Bogdanović     2. granični sudac: Dora Ivanić
 
5. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
30. OK SPLIT – OK GORICA 3:0 (25:17,25:22,25:22)   video-prijenos
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Milan Rajković     zapisničar: Ivana Magzan-Perić
1. granični sudac: Karla Čerkez     2. granični sudac: Đana Rogulj        
 
6. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
32. OK RIBOLA KAŠTELA – OK SPLIT 3:1 (24:26,25:12,25:11,25:18)   video-prijenos
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Petra Peslać     1. granični sudac: Mara Olujić     2. granični sudac: Dina Ujević
 
7. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
41. OK SPLIT – OKM CENTROMETAL 3:1 (25:17,23:25,26:24,25:22)   video-prijenos
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Marin Puizina     2. granični sudac: Duje Bašić
 
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
45. OK ZADAR – OK SPLIT 1:3 (25:20,21:25,21:25,23:25)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Ana Tomas     delegat: Vedran Juravić
 
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
52. OK SPLIT – OK ROVINJ 3:1 (21:25,25:15,26:24,25:18)   video-prijenos
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     zapisničar: Ivana Magzan-Perić
1. granični sudac: Duje Bašić     2. granični sudac: Dina Ujević        
 
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
58. MOK MARSONIA – OK SPLIT 3:0 (25:23,25:19,25:15)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Igor Pihler     zapisničar: Ivana Kožul
1. granični sudac: Josipa Babić     2. granični sudac: Antun Tomić        
 
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
63. OK SPLIT – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:21,25:17,25:16)   video-prijenos
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Želimir Kušljić     zapisničar: Đana Rogulj
1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Ema Ninić        
 
12. kolo (22. siječnja 2022., 23. siječnja 2022.)
71. OK SPLIT – HAOK MLADOST 0:3 (10:25,9:25,19:25)   video-prijenos
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Ana Tomas     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Marta Belas     1. granični sudac: Đana Rogulj     2. granični sudac: Ivana Magzan-Perić
 
13. kolo (29. siječnja 2022., 30. siječnja 2022.)
74. OK SISAK – OK SPLIT 3:0 (25:23,25:17,25:21)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Mario Babić     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Lucija Bakonji     1. granični sudac: Ejla Muratagić     2. granični sudac: Marija Danić
 
14. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
84. OK SPLIT – MOK RIJEKA 3:1 (25:20,22:25,25:17,25:17)   video-prijenos
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Dina Ujević     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Ivana Magzan-Perić
 
15. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
85. OK SPLIT – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (15:25,19:25,23:25)   video-prijenos
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Marta Belas     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Đana Rogulj
 
16. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
96. OK GORICA – OK SPLIT 0:3 (16:25,15:25,23:25)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Ana Ivanković     1. granični sudac: Martina Matijević     2. granični sudac: Ana Pavlović
 
17. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
98. OK SPLIT – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (20:25,23:25,14:25)   video-prijenos
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Kristina Karanušić     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Ivana Knez
 
18. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
107. OKM CENTROMETAL – OK SPLIT 3:0 (25:18,25:22,25:14)
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Tin Vedriš        
 
19. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
111. OK SPLIT – OK ZADAR 3:0 (25:17,25:17,26:24)   video-prijenos
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     zapisničar: Dina Ujević
1. granični sudac: Mara Ruščić     2. granični sudac: Anđela Kavelj        
 
20. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
118. OK ROVINJ – OK SPLIT 2:3 (25:15,19:25,22:25,26:24,6:15)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Luka Humski     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak                
 
21. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
124. OK SPLIT – MOK MARSONIA 3:0 (25:15,27:25,25:20)   video-prijenos
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     zapisničar: Anđela Kavelj
1. granični sudac: Karla Čerkez     2. granični sudac: Mara Ruščić        
 
22. kolo (29. ožujka 2022.)
129. OK KITRO VARAŽDIN – OK SPLIT 3:0 (25:11,25:11,25:12)
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Boris Vurušić
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP – seniori
OSMINA FINALA (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
3. OK ZADAR – OK SPLIT 1:3 (22:25,16:25,25:20,14:25)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić        
 
ČETVRTFINALE (8. prosinca 2021.)
11. OK KITRO VARAŽDIN – OK SPLIT 3:0 (25:0,25:0,25:0) bez borbe
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Tajana Kramar Šandl     delegat: Boris Vurušić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem