Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK SPLIT
  Klub: OK SPLIT
Dvorana: SC Poljud
Kategorija: seniori
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: tajnik - Ilija Klepo - mob: 098/904-4725
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Ivan Ćosić srednji bloker
2 Marko Sabljić tehničar
3 Mario Krivić tehničar
4 Ivo Marčić srednji bloker
5 Sandro Kvrgić primač
6 Ivan Gudelj srednji bloker
7 Nikša Dell'Orco primač
8 Krešimir Karaula libero
9 Mario Kozlica primač
10 Dejan Skočić dijagonala
11 Filip Čaplja tehničar
12 Mate Glaurdić primač
13 Marko Klisović primač
14 Igor Omrčen dijagonala
15 Šime Kabić dijagonala
16 Marko Ličina tehničar
17 Ivan Kulušić srednji bloker
18 Ante Jukica primač
19 Mate Šimac tehničar
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP – seniori
1. kolo (21. studenog 2020., 22. studenog 2020.)
5. OK SHEEFT – OK SPLIT 0:3 (14:25,14:25,20:25)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Tajana Kramar Šandl        
 
2. kolo (5. prosinca 2020., 6. prosinca 2020.)
12. OK SPLIT – MOK RIJEKA 3:1 (32:30,18:25,25:16,25:13)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     zapisničar: Ivan Jukić
1. granični sudac: Mate Šimac     2. granični sudac: Đana Rogulj        
 
POLUFINALE (10. veljače 2021.)
13. MOK MURSA - OSIJEK – OK SPLIT 3:1 (26:28,26:24,25:19,26:24)   video-prijenos
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Andrea Astaloš     1. granični sudac: Dora Ivanić     2. granični sudac: Milenko Korica
 
SUPERLIGA – seniori
Prvi krug natjecanja
1. kolo (19. rujna 2020., 20. rujna 2020.)
4. OK SPLIT – 0 -
2. kolo (26. rujna 2020., 27. rujna 2020.)
10. OK KITRO VARAŽDIN – OK SPLIT 1:3 (20:25,25:18,13:25,23:25)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Luka Humski     delegat: Boris Vurušić
 
3. kolo (3. listopada 2020., 4. listopada 2020.)
15. OK SPLIT – MOK RIJEKA 1:3 (25:13,19:25,18:25,23:25)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Mara Olujić     1. granični sudac: Antonia Mikulčić     2. granični sudac: Đana Rogulj
 
4. kolo (10. listopada 2020., 11. listopada 2020.)
23. OK ROVINJ – OK SPLIT 0:3 (19:25,22:25,13:25)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Elena Mujakić     delegat: Roland Ferenčić
zapisničar: Mihael Bišćan     1. granični sudac: Željko Božiček     2. granični sudac: Edi Grgorinić
 
5. kolo (17. listopada 2020., 18. listopada 2020.)
26. OK SPLIT – OK ZADAR 3:0 (25:12,25:15,25:15)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     zapisničar: Jelena Grgurević
1. granični sudac: Antonia Mikulčić     2. granični sudac: Đana Rogulj        
 
6. kolo (24. listopada 2020., 25. studenog 2020.)
36. OK SISAK – OK SPLIT 0:3 (25:27,26:28,14:25)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Fikret Bajrić
zapisničar: Patricia Bakonji     1. granični sudac: Stela Pavičić     2. granični sudac: Sebastijan Pavičić
 
7. kolo (31. listopada 2020., 1. studenog 2020.)
37. OK SPLIT – HAOK MLADOST 0:3 (31:33,23:25,21:25)
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Petra Peslać     1. granični sudac: Ivana Magzan-Perić     2. granični sudac: Sara Garac
 
8. kolo (7. studenog 2020., 8. studenog 2020.)
48. OK SPLIT – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (23:25,28:30,17:25)   video-prijenos
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Mate Šimac     1. granični sudac: Petra Peslać     2. granični sudac: Marko Dubravčić
 
9. kolo (14. studenog 2020., 15. studenog 2020.)
50. MOK MURSA - OSIJEK – OK SPLIT 3:1 (29:27,22:25,25:23,25:16)   video-prijenos
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Andrea Astaloš     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Dora Ivanić
 
10. kolo (28. studenog 2020., 29. studenog 2020.)
59. OK SPLIT – MOK MARSONIA 3:0 (25:23,25:20,25:16)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Bojan Brlas     zapisničar: Ante Jukić
1. granični sudac: Mate Šimac     2. granični sudac: Đana Rogulj        
 
11. kolo (12. prosinca 2020., 13. prosinca 2020.)
63. OKM CENTROMETAL – OK SPLIT 0:3 (27:29,21:25,26:28)   video-prijenos
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Boris Vurušić
 
12. kolo (23. siječnja 2021., 24. siječnja 2021.)
70. 0 – OK SPLIT -
13. kolo (30. siječnja 2021., 31. siječnja 2021.)
76. OK SPLIT – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:21,25:18,25:20)
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Nina Mladina     1. granični sudac: Jelena Grgurević     2. granični sudac: Mara Ruščić
 
14. kolo (6. veljače 2021., 7. veljače 2021.)
81. MOK RIJEKA – OK SPLIT 0:3 (10:25,16:25,22:25)   video-prijenos
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Ana Tomas     1. granični sudac: Domagoj Badanjak     2. granični sudac: Mihaela Curać
 
15. kolo (13. veljače 2021., 14. veljače 2021.)
89. OK SPLIT – OK ROVINJ 3:0 (25:23,25:11,25:17)   video-prijenos
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Dominik Raca     zapisničar: Ante Penga
1. granični sudac: Petra Peslać     2. granični sudac: Sara Mrduljaš        
 
16. kolo (20. veljače 2021., 21. veljače 2021.)
92. OK ZADAR – OK SPLIT 0:3 (10:25,14:25,29:31)
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Ivan Hrabrov     1. granični sudac: Mladenka Štrbac     2. granični sudac: Matea Sertić
 
17. kolo (27. veljače 2021., 28. siječnja 2021.)
102. OK SPLIT – OK SISAK 3:0 (25:19,25:11,25:16)   video-prijenos
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     zapisničar: Mate Šimac
1. granični sudac: Jelena Grgurević     2. granični sudac: Marko Dubravčić        
 
18. kolo (6. ožujka 2021., 7. ožujka 2021.)
103. HAOK MLADOST – OK SPLIT 3:1 (25:19,22:25,25:14,25:12)   video-prijenos
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Miroslav Milinović
zapisničar: Dominik Hamer     1. granični sudac: Borna Maršanić     2. granični sudac: Viktorija Knezović
 
19. kolo (13. ožujka 2021., 14. ožujka 2021.)
114. OK RIBOLA KAŠTELA – OK SPLIT 0:3 (22:25,24:26,22:25)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ivan Jukić     1. granični sudac: Jelena Grgurević     2. granični sudac: Petra Peslać
 
20. kolo (20. ožujka 2021., 21. ožujka 2021.)
116. OK SPLIT – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (17:25,22:25,22:25)   video-prijenos
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Ana Stipaničev Matečić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Ante Jukić     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Marin Sladić
 
21. kolo (27. ožujka 2021., 28. ožujka 2021.)
125. MOK MARSONIA – OK SPLIT 0:3 (16:25,15:25,22:25)   video-prijenos
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Damir Pišćak     zapisničar: Anka Glas
1. granični sudac: Josipa Babić     2. granični sudac: Marija Đaković        
 
22. kolo (3. travnja 2021., 4. travnja 2021.)
129. OK SPLIT – OKM CENTROMETAL 3:0 (30:28,25:23,25:20)   video-prijenos
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ivan Jukić     1. granični sudac: Marin Sladić     2. granični sudac: Ante Penga
 
Drugi krug - Doigravanje za prvaka Republike Hrvatske
POLUFINALE
  1. utakmica
134. MOK MURSA - OSIJEK – OK SPLIT 1:3 (27:25,18:25,12:25,23:25)   video-prijenos
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Andrea Astaloš     1. granični sudac: Dora Ivanić     2. granični sudac: Milenko Korica
 
  2. utakmica
136. OK SPLIT – MOK MURSA - OSIJEK 2:3 (25:21,18:25,25:23,22:25,14:16)   video-prijenos
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ivana Magzan-Perić     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Ivan Jukić
 
  3. utakmica
138. MOK MURSA - OSIJEK – OK SPLIT 3:2 (21:25,21:25,25:17,25:21,20:18)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Andrea Astaloš     1. granični sudac: Dora Ivanić     2. granični sudac: Mario Lovrić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 26. srpnja 2021., 21,38
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem