Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK SPLIT
  Klub: OK SPLIT
Dvorana: SC Poljud
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Osoba za kontakt: tajnik - Ilija Klepo - mob: 098/904-4725
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Ivan Ćosić
2 Marko Sabljić tehničar
3 Marin Sladić dijagonala
4 Ivo Marčić srednji bloker
5 Bruno Reljan srednji bloker
6 Petar Ivković srednji bloker
7 Fabijan Ćosić tehničar
8 Mario Boras dijagonala
9 Ivan Gudelj srednji bloker
10 Nikša Dell'Orco
11 Marko Štimac srednji bloker
12 Krešimir Karaula libero
13 Ivan Zeljković
14 Dejan Skočić
15 Toni Bijelić primač
16 Jakov Rnjak srednji bloker
17 Marko Klisović libero
18 Ante Giljanović primač
19 Luka Delić primač
20 Mate Štimac tehničar
 
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
5. OK SPLIT - MOK MURSA - OSIJEK 2:3 (14:25,25:21,25:16,12:25,10:15)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Sanda Žaja     1. granični sudac: Marin Sladić     2. granični sudac: Mara Ruščić
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
7. OKM CENTROMETAL - OK SPLIT subota, 19. listopada 2019. u 18,00
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Josip Klein
 
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
14. OK SPLIT - MOK RIJEKA termin nije određen
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
18. OK SISAK - OK SPLIT termin nije određen
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
23. OK SPLIT - OK ZADAR termin nije određen
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
29. MOK MARSONIA - OK SPLIT termin nije određen
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
32. OK SPLIT - OK ROVINJ termin nije određen
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
40. OK MEDICINAR TRNJE - OK SPLIT termin nije određen
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
41. OK SPLIT - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
50. MOK MURSA - OSIJEK - OK SPLIT termin nije određen
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
52. OK SPLIT - OKM CENTROMETAL termin nije određen
12. kolo (11. siječnja 2020., 12. siječnja 2020.)
59. MOK RIJEKA - OK SPLIT termin nije određen
13. kolo (18. siječnja 2020., 19. siječnja 2020.)
63. OK SPLIT - OK SISAK termin nije određen
14. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
68. OK ZADAR - OK SPLIT termin nije određen
15. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
74. OK SPLIT - MOK MARSONIA termin nije određen
16. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
77. OK ROVINJ - OK SPLIT termin nije određen
17. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
85. OK SPLIT - OK MEDICINAR TRNJE termin nije određen
18. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
86. OK KITRO VARAŽDIN - OK SPLIT termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar Hrvatska lutrija Errea Autowill Mikasa Ghia Jutarnji list Sportske novosti Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 15. listopada 2019., 16,38
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem