Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK MEDVEŠČAK
  Klub: OK MEDVEŠČAK
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Damir Štokić - predsjednik 098/ 9223 343, Tihomir Bešker - tajnik 091/ 5849 140
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Klara Nevistić
Vivian Gudelj
Luna Rimac
Ema Malenica
Kora Sertić
Ana Bogović
Lucia Žužić
Vanja Jovanović
Hana Radošević
Maja Gabrić
Nika Marić
Lucija Vukov
Lara Mikulić
Jana Nižetić
Nika Novak-Stanko
Eva Lucija Ljuština
Ana Mravičić
Sara Miščević
Petra Kelković
Paola Dolinar
 
1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - SJEVER
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
1. OK KITRO VARAŽDIN - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:19,25:22,25:16)
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Mario Babić     delegat: Josip Klein
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
7. OK MEDVEŠČAK - OK NEBO 0:3 (20:25,10:25,17:25)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Jelena Bjelanović     delegat: Zoran Rajčević
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
13. HAOK MLADOST II - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:9,25:12,25:17)
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Milan Rajković     delegat: Tomislav Kramar
 
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
19. OK MEDVEŠČAK - ŽOK VRBOVEC 3:1 (25:22,13:25,25:22,25:13)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Mila Erak     delegat: Zoran Rajčević
 
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
25. OK KARLOVAC - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:16,25:18,25:16)
1. sudac: Maja Bibić     2. sudac: Jelena Bjelanović     delegat: Zlatko Mrkša
 
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
31. OK MEDVEŠČAK - OK OLIMPIK II 3:1 (21:25,25:13,26:24,25:20)
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Zoran Rajčević
 
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
37. OK NOVI ZAGREB - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:14,25:15,25:12)
1. sudac: Jelena Bjelanović     2. sudac: Mila Erak     delegat: Predrag Dilberović
 
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
43. OK MEDVEŠČAK - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:22,25:14,25:23)
1. sudac: Jelena Bjelanović     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Zoran Rajčević
 
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
49. OK DON BOSCO - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:10,25:17,25:18)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Maja Bibić     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Ivana Pjevač                
 
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
55. OK MEDVEŠČAK - ŽOK KAŠTEL 1:3 (19:25,25:22,17:25,22:25)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Zoran Rajčević
 
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
61. OK SISAK - OK MEDVEŠČAK 3:2 (23:25,25:23,21:25,25:18,15:11)
1. sudac: Ana Marija Radošević     2. sudac: Dino Gojačić     delegat: Rifet Sedić
 
12. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
67. OK MEDVEŠČAK - OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (23:25,26:24,25:13,16:25,9:15)
1. sudac: Maja Bibić     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Predrag Dilberović
 
13. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
73. OK NEBO - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:12,25:18,25:16)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Maja Bibić     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Dominik Hamer     1. granični sudac: Antica Nižić     2. granični sudac: Ivana Sučić
 
14. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
79. OK MEDVEŠČAK - HAOK MLADOST II 0:3 (11:25,17:25,19:25)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Maja Bibić     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Aleksandra Lipić     1. granični sudac: Anja Toplek     2. granični sudac: Josip Marić
 
15. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
85. ŽOK VRBOVEC - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:13,25:18,25:21)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     delegat: Josip Klein
 
16. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
91. OK MEDVEŠČAK - OK KARLOVAC 0:3 (13:25,21:25,19:25)
1. sudac: Jelena Bjelanović     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Zoran Rajčević
 
17. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
97. OK OLIMPIK II - OK MEDVEŠČAK 3:2 (22:25,26:24,10:25,25:14,15:7)
1. sudac: Jelena Bjelanović     2. sudac: Luka Humski     delegat: Zdravko Hranić
 
18. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
103. OK MEDVEŠČAK - OK NOVI ZAGREB 1:3 (12:25,18:25,26:24,5:25)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Zoran Rajčević
 
19. kolo (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
109. OK VELIKA GORICA - OK MEDVEŠČAK 3:2 (25:15,18:25,25:19,19:25,15:13)
1. sudac: Maja Bibić     2. sudac: Jelena Bjelanović     delegat: Marijan Duka
 
20. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
115. OK MEDVEŠČAK - OK DON BOSCO 0:3 (16:25,15:25,10:25)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Predrag Dilberović
 
21. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
121. ŽOK KAŠTEL - OK MEDVEŠČAK 3:1 (23:25,25:22,27:25,25:14)
1. sudac: Pejo Kopačević     2. sudac: Orlando Kozjak     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
22. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
127. OK MEDVEŠČAK - OK SISAK 3:0 (25:20,25:8,25:19)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Zoran Rajčević
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 25. lipnja 2019., 20,58
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem