Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK MEDICINAR TRNJE
Klub: OK MEDICINAR TRNJE
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Osoba za kontakt: Zvonimir Bičanić - predsjenik 098/ 625 474
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Josip Pribanić
Gabrijel Cindrić
Adam Novalić
2 Filip Dumbović
3 Tin Devald
4 Mislav Lučić
5 Filip Rendić
6 Matej Martinko
7 Matej Šakota
8 Dominik Brčić
9 Vedran Šmitlehner
10 Luka Bartol
12 Mario Nikolaus
13 Jurica Skorin
15 Matija Šulc primač
16 Luka Hrgović
17 Domagoj Burčul
18 Ivan Šmitelhner
19 Karlo Pejić
 
SUPERLIGA - seniori
2. SKUPINA (II. DIO)
PRENESENE UTAKMICE
. OK SISAK - OK MEDICINAR TRNJE 1:3 (23:25,19:25,25:23,23:25)
. OK MEDICINAR TRNJE - OK SPLIT 0:3 (23:25,20:25,20:25)
. OK KITRO VARAŽDIN - OK MEDICINAR TRNJE 3:1 (25:20,25:19,24:26,25:22)
. OK SPLIT - OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (25:23,25:22,28:26)
. OK MEDICINAR TRNJE - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:22,25:19,25:21)
. OK MEDICINAR TRNJE - OK SISAK 3:2 (25:23,25:18,22:25,22:25,15:8)
1. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
1. OK SPLIT - OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (25:16,25:16,26:24)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Nikolina Kolak     1. granični sudac: Bruno Žeravica     2. granični sudac: Ante Penga
 
2. kolo (11. ožujka 2020.)
3. OK SISAK - OK MEDICINAR TRNJE odgođeno
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Fikret Bajrić
 
3. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
6. OK KITRO VARAŽDIN - OK MEDICINAR TRNJE odgođeno
1. sudac: Željko Grgas     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Josip Klein
 
4. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
7. OK MEDICINAR TRNJE - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
5. kolo (25. ožujka 2020.)
9. OK MEDICINAR TRNJE - OK SPLIT termin nije određen
6. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
11. OK MEDICINAR TRNJE - OK SISAK termin nije određen
Prvi dio natjecanja
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
4. OK MEDICINAR TRNJE - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:18,25:20,30:28)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Igor Kranjc     delegat: Marijan Duka
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
8. MOK RIJEKA - OK MEDICINAR TRNJE 3:1 (25:20,25:14,21:25,25:17)
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Dravko Stipaničev
 
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
13. OK MEDICINAR TRNJE - OK SISAK 3:2 (25:23,25:18,22:25,22:25,15:8)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Marijan Duka
 
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
19. OK ZADAR - OK MEDICINAR TRNJE 0:3 (18:25,10:25,19:25)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Stipe Belić     1. granični sudac: Ivan Hrabrov     2. granični sudac: Andrea Sorić
 
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
22. OK MEDICINAR TRNJE - MOK MARSONIA 3:0 (25:19,25:23,25:19)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Ana Stipaničev Matečić     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Martina Josić     1. granični sudac: Ivana Pjevač     2. granični sudac: Anja Toplek
 
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
30. OK ROVINJ - OK MEDICINAR TRNJE 0:3 (18:25,18:25,14:25)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Slavko Poropat
zapisničar: Mihael Bišćan     1. granični sudac: Edi Grgorinić     2. granični sudac: Sonja Rupčić
 
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
31. OK MEDICINAR TRNJE - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:22,25:19,25:21)
1. sudac: Igor Kranjc     2. sudac: Željko Grgas     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Mila Erak     1. granični sudac: Martina Josić        
 
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
40. OK MEDICINAR TRNJE - OK SPLIT 0:3 (23:25,20:25,20:25)
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Zdravko Hranić
 
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
42. MOK MURSA - OSIJEK - OK MEDICINAR TRNJE 3:1 (25:22,25:22,14:25,26:24)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Milenko Korica     1. granični sudac: Anamaria Glasenhardt     2. granični sudac: Mario Lovrić
 
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
49. OKM CENTROMETAL - OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (26:24,25:16,25:22)
1. sudac: Željko Grgas     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Josip Klein
 
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
53. OK MEDICINAR TRNJE - MOK RIJEKA 0:3 (24:26,19:25,14:25)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Bojan Bardić     delegat: Miroslav Milinović
 
12. kolo (11. siječnja 2020., 12. siječnja 2020.)
58. OK SISAK - OK MEDICINAR TRNJE 1:3 (23:25,19:25,25:23,23:25)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Fikret Bajrić
 
13. kolo (18. siječnja 2020., 19. siječnja 2020.)
64. OK MEDICINAR TRNJE - OK ZADAR 3:0 (25:13,25:16,25:17)
1. sudac: Dario Stanojević     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Martina Josić     1. granični sudac: Viktorija Knezović     2. granični sudac: Tea Marušić
 
14. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
67. MOK MARSONIA - OK MEDICINAR TRNJE 2:3 (25:18,21:25,25:19,16:25,9:15)
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Bojan Bardić     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Sara Radojičić     1. granični sudac: Ivana Kožul     2. granični sudac: Anka Glas
 
15. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
75. OK MEDICINAR TRNJE - OK ROVINJ 3:1 (20:25,25:23,25:12,25:13)
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Dario Stanojević     delegat: Vinko Dobrić
 
16. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
76. OK KITRO VARAŽDIN - OK MEDICINAR TRNJE 3:1 (25:20,25:19,24:26,25:22)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
17. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
85. OK SPLIT - OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (25:23,25:22,28:26)
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Bruno Žeravica     2. granični sudac: Valentina Maretić
 
18. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
87. OK MEDICINAR TRNJE - MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (23:25,20:25,27:25,20:25)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Ivana Pjevač     1. granični sudac: Lorena Drakula     2. granični sudac: Martina Matijević
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP - seniori
1. kolo (18. prosinca 2019.)
8. OK MEDICINAR TRNJE - OK ROVINJ 3:0 (25:21,27:25,26:24)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Željko Grgas     delegat: Vinko Dobrić
 
2. kolo
9. OK MEDICINAR TRNJE - HAOK MLADOST 0:3 (15:25,25:27,15:25)
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Željko Grgas     delegat: Vinko Dobrić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 14. srpnja 2020., 17,01
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem