Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
MOK MURSA - OSIJEK II
  Klub: MOK MURSA - OSIJEK
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Osoba za kontakt: Zvonimir Bogdanović - trener 098/848 326
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Marko Kovačević libero
Lukša Marolt
Lukas Kuić
Bruno Krajnović
Mislav Karačić
Kristijan Bečeheli
Luka Peljušić
Matej Marošević
Jan Karlo Anđelić
Roko Grbavica
Luka Rozing
Robert Slišković
Đuka Damjanović
David Šmital
Dino Šoš
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniori
1. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
4. OK DONJI MIHOLJAC - MOK MURSA - OSIJEK II 0:3 (13:25,15:25,17:25)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Danijel Franjković     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Zdenko Glasovac                
 
2. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
5. MOK BROD - MOK MURSA - OSIJEK II odgođeno
3. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
12. MOK MURSA - OSIJEK II - OK VALPOVKA 3:0 (25:21,25:16,25:16)
1. sudac: Dora Ivanić     2. sudac: Barbara Bogdanović     delegat: Duško Živković
zapisničar: Tihana Rakin                
 
4. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
14. OK SOKOL - MOK MURSA - OSIJEK II 0:3 (13:25,22:25,12:25)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Ernesta Dubac     zapisničar: Anamarija Soldo
 
5. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
19. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK ŽELJEZNIČAR 0:3 (20:25,22:25,20:25)
1. sudac: Dora Ivanić     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Duško Živković
zapisničar: Tihana Rakin                
 
6. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
23. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK MURSA - OSIJEK II 1:3 (25:17,21:25,16:25,19:25)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Marin Šutalo     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Gorana Stojanović                
 
7. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
26. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK VUKOVAR odgođeno
8. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
32. MOK MURSA - OSIJEK II - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
9. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
33. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK BROD termin nije određen
10. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
40. OK VALPOVKA - MOK MURSA - OSIJEK II termin nije određen
11. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
42. MOK MURSA - OSIJEK II - OK SOKOL termin nije određen
12. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
47. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK MURSA - OSIJEK II termin nije određen
13. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
51. MOK MURSA - OSIJEK II - OK ZRINSKI NUŠTAR termin nije određen
14. kolo (18. travnja 2020., 19. travnja 2020.)
54. MOK VUKOVAR - MOK MURSA - OSIJEK II termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 12. prosinca 2019., 21,10
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem