Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
MOK MURSA - OSIJEK II
  Klub: MOK MURSA - OSIJEK
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Odgovorna osoba: Zvonimir Bogdanović - trener 098/848 326
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Marko Kovačević libero
David Šmital
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniori
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
1. MOK MURSA - OSIJEK II - 0 -
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
10. MOK MURSA - OSIJEK II - OK SOKOL 0:3 (23:25,24:26,21:25)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Matea Trampus                
 
3. kolo (27. listopada 2018., 27. listopada 2018.)
12. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK MURSA - OSIJEK II 3:0 (30:28,25:14,25:16)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Matea Trampus                
 
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
19. MOK MURSA - OSIJEK II - OK VALPOVKA 1:3 (24:26,25:16,22:25,22:25)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Ana Pavičić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Matea Trampus                
 
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
23. MOK BROD - MOK MURSA - OSIJEK II 0:3 (11:25,12:25,17:25)
1. sudac: Helena Šimunović     2. sudac: Antun Odobašić     delegat: Ivan Petrušić
 
6. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
28. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK MARSONIA 0:3 (20:25,22:25,19:25)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Goran Kopić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Julija Šaravanja                
 
7. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
34. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK MURSA - OSIJEK II 3:0 (25:18,25:21,25:23)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Goran Kopić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Ivona Majer                
 
8. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
37. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK VUKOVAR 0:3 (20:25,17:25,23:25)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Julija Šaravanja                
 
9. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
45. OK DONJI MIHOLJAC - MOK MURSA - OSIJEK II 0:3 (17:25,18:25,23:25)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Zdenko Glasovac     delegat: Željko Vučak
 
10. kolo
46. 0 - MOK MURSA - OSIJEK II -
11. kolo
55. OK SOKOL - MOK MURSA - OSIJEK II termin nije određen
12. kolo
57. MOK MURSA - OSIJEK II - OK ZRINSKI NUŠTAR termin nije određen
13. kolo
64. OK VALPOVKA - MOK MURSA - OSIJEK II termin nije određen
14. kolo
68. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK BROD termin nije određen
15. kolo
73. MOK MARSONIA - MOK MURSA - OSIJEK II termin nije određen
16. kolo
79. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK ŽELJEZNIČAR termin nije određen
17. kolo
82. MOK VUKOVAR - MOK MURSA - OSIJEK II termin nije određen
18. kolo
90. MOK MURSA - OSIJEK II - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 18. prosinca 2018., 18,11
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem