Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK BARANJA
  Klub: ŽOK BARANJA
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Odgovorna osoba: Joško Hatvalić - predsjednik 091/ 535 8882
 
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - A
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
4. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK BARANJA 0:3 (8:25,11:25,6:25)
1. sudac: Matea Trampus     2. sudac: Anamaria Glasenhardt     zapisničar: Julija Šaravanja
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
7. ŽOK BARANJA - ŽOK NAŠICE II 3:0 (25:17,25:16,25:9)
1. sudac: Maja Marić     2. sudac: Dalma Hatvalić     zapisničar: Tena Hatvalić
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
15. OK LINGA III - ŽOK BARANJA 0:3 (10:25,15:25,14:25)
1. sudac: Matea Trampus     2. sudac: Antun Odobašić     zapisničar: Julija Šaravanja
 
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
16. 0 - ŽOK BARANJA -
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
25. ŽOK BARANJA - OK KOLONIJA II 3:1 (24:26,25:13,25:22,25:14)
1. sudac: Maja Marić     2. sudac: Tena Hatvalić     zapisničar: Dalma Hatvalić
 
6. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
27. OK AGROTEHNIKA II - ŽOK BARANJA 3:1 (25:17,25:21,17:25,25:20)
1. sudac: Lara Dugandžić     2. sudac: Julija Šaravanja     zapisničar: Anamaria Glasenhardt
 
7. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
34. ŽOK BARANJA - OK ČEPIN II 3:2 (25:22,19:25,15:25,26:24,15:10)
1. sudac: Dalma Hatvalić     2. sudac: Tena Hatvalić     zapisničar: Maja Marić
 
8. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
38. OK BELIŠĆE II - ŽOK BARANJA 3:0 (25:18,28:26,30:28)
1. sudac: Zdenko Glasovac     2. sudac: Zvonko Kajunić     zapisničar: Damir Horvat
 
9. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
43. ŽOK BARANJA - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:0 (25:11,25:18,25:11)
1. sudac: Dalma Hatvalić     2. sudac: Maja Marić     zapisničar: Tena Hatvalić
 
7. - 12. mjesto
1. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
1. ŽOK BARANJA - ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
2. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
6. ŽOK BARANJA - OK ČEPIN II termin nije određen
3. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
8. OK KOLONIJA II - ŽOK BARANJA termin nije određen
4. kolo (2. ožujka 2019., 3. siječnja 2019.)
11. ŽOK BARANJA - ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
5. kolo (9. ožujka 2019., 10. siječnja 2019.)
15. OK ĐAKOVO II - ŽOK BARANJA termin nije određen
6. kolo (16. ožujka 2019., 17. siječnja 2019.)
16. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK BARANJA termin nije određen
7. kolo (30. ožujka 2019., 31. siječnja 2019.)
21. OK ČEPIN II - ŽOK BARANJA termin nije određen
8. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
23. ŽOK BARANJA - OK KOLONIJA II termin nije određen
9. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
26. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK BARANJA termin nije određen
10. kolo (27. travnja 2019., 28. travnja 2019.)
30. ŽOK BARANJA - OK ĐAKOVO II termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 20. siječnja 2019., 7,56
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem