Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK BARANJA
  Klub: ŽOK BARANJA
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Joško Hatvalić - predsjednik 091/ 535 8882
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK – seniorke
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
2. ŽOK ENNA VUKOVAR II – ŽOK BARANJA 1:3 (25:20,19:25,24:26,21:25)
1. sudac: Zvonimir Tomić     2. sudac: Luka Suman     zapisničar: Gorana Stojanović
 
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
5. ŽOK BARANJA – OK SLAVONSKI BROD 3:0 (25:18,25:22,25:18)
1. sudac: Damir Horvat     zapisničar: Lukrecija Šarić        
 
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
9. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II – ŽOK BARANJA 3:1 (25:21,16:25,25:16,26:24)
1. sudac: Barbara Bogdanović     2. sudac: Mario Lovrić     zapisničar: Tihana Rakin
 
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
10. OK ČEPIN – ŽOK BARANJA 3:0 (25:21,25:15,25:16)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Ana Pavičić     zapisničar: Miodrag Grbavica
 
5. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
15. ŽOK BARANJA – AOK OSIJEK II 3:0 (25:23,25:19,25:23)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Jelena Šošić
 
6. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
17. ŽOK BARANJA – ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:18,25:15,25:19)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Ernesta Dubac     zapisničar: Jelena Šošić
 
7. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
20. OK SLAVONSKI BROD – ŽOK BARANJA 2:3 (16:25,20:25,25:16,25:19,9:15)
1. sudac: Sara Radojičić     2. sudac: Ivana Kožul     zapisničar: Antun Tomić
 
8. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
24. ŽOK BARANJA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 3:0 (25:12,25:21,25:23)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Jelena Šošić     zapisničar: Maja Marić
 
9. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
25. ŽOK BARANJA – OK ČEPIN 0:3 (24:26,17:25,18:25)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Ana Pavičić     zapisničar: Jelena Šošić
 
10. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
30. AOK OSIJEK II – ŽOK BARANJA 2:3 (24:26,14:25,25:15,25:15,6:15)
1. sudac: Mario Lovrić     2. sudac: Barbara Bogdanović     zapisničar: Dunja Perasić
 
11. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
32. ŽOK ENNA VUKOVAR II – ŽOK BARANJA 3:0 (25:22,25:23,25:18)
1. sudac: Luka Suman     2. sudac: Mario Lovrić     zapisničar: Ana Bulić
 
12. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
35. ŽOK BARANJA – OK SLAVONSKI BROD 2:3 (25:17,17:25,23:25,25:14,13:15)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Jelena Šošić     zapisničar: Maja Marić
 
13. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
39. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II – ŽOK BARANJA 3:0 (25:22,25:19,27:25)
1. sudac: Mario Lovrić     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Anamaria Glasenhardt
 
14. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
40. OK ČEPIN – ŽOK BARANJA 3:0 (25:19,25:23,25:8)
1. sudac: Mihaela Grbavica     2. sudac: Miodrag Grbavica     zapisničar: Fabijan Pospišil
 
15. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
45. ŽOK BARANJA – AOK OSIJEK II 3:0 (25:16,25:23,25:23)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Jelena Šošić     zapisničar: Maja Marić
 
16. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
47. ŽOK BARANJA – ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:11,27:25,25:23)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Jelena Šošić     zapisničar: Ema Srakić
 
17. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
50. OK SLAVONSKI BROD – ŽOK BARANJA 2:3 (20:25,28:26,25:20,24:26,16:18)
1. sudac: Dominik Glas     2. sudac: Anka Glas     zapisničar: Antun Tomić
 
18. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
54. ŽOK BARANJA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 3:1 (25:15,12:25,25:21,25:23)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Jelena Šošić     zapisničar: Tihana Rakin
 
19. kolo (23. travnja 2022., 24. travnja 2022.)
55. ŽOK BARANJA – OK ČEPIN 1:3 (19:25,25:22,13:25,19:25)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Jelena Šošić
 
20. kolo (7. svibnja 2022., 8. svibnja 2022.)
60. ŽOK BARANJA – AOK OSIJEK II 3:1 (25:22,22:25,25:16,25:16)
1. sudac: Luka Mihajlović     2. sudac: Marko Šimac     zapisničar: Jelena Šošić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem