Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK DONJI MIHOLJAC
  Klub: OK DONJI MIHOLJAC
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Tihomir Jarabek - predsjednik 098 / 9364 769
 
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - B
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
2. OK LINGA II - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:9,25:12,25:12)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Antun Odobašić     zapisničar: Dora Barišić
 
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
7. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK VINKOVCI III 2:3 (15:25,25:22,25:17,14:25,8:15)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Zdenko Glasovac     zapisničar: Zvonko Kajunić
 
3. kolo (3. studenog 2018., 3. studenog 2018.)
11. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:15,25:7,25:19)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Dora Barišić     zapisničar: Mario Lovrić
 
4. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
14. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:17,25:21,25:13)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Anamaria Glasenhardt     zapisničar: Matea Trampus
 
5. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
20. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK DONJI MIHOLJAC 3:1 (23:25,25:19,25:9,25:12)
1. sudac: Marina Valentić     2. sudac: Filip Valentić     zapisničar: Helena Šimunović
 
6. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
21. OK ĐAKOVO II - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:8,25:13,25:11)
1. sudac: Ružica Krizmanić     2. sudac: Ana Pavičić     zapisničar: Mario Lovrić
 
7. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
28. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK OSIJEK IV 1:3 (12:25,26:24,18:25,14:25)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Damir Horvat     zapisničar: Zdenko Glasovac
 
13. - 17. mjesto
1. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
2. OK OSIJEK JUG 2 - OK DONJI MIHOLJAC nedjelja, 24. ožujka 2019. u 16,00
1. sudac: Lara Dugandžić     2. sudac: Dora Barišić     zapisničar: Julija Šaravanja
 
2. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
5. OK DONJI MIHOLJAC - OK LINGA III 3:1 (25:18,13:25,25:22,25:17)
1. sudac: Zdenko Glasovac     2. sudac: Zvonko Kajunić        
 
3. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
9. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:7,25:15,25:20)
1. sudac: Filip Valentić     2. sudac: Marina Valentić     zapisničar: Luka Vidošić
 
4. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
10. 0 - OK DONJI MIHOLJAC -
5. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
15. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK ENNA VUKOVAR III 1:3 (21:25,25:18,20:25,12:25)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Sara Blažević     zapisničar: Hana Funtak
 
6. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
17. OK DONJI MIHOLJAC - OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:23,25:16,25:10)
1. sudac: Lara Dugandžić     2. sudac: Dora Barišić     zapisničar: Ema Srakić
 
7. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
20. OK LINGA III - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
8. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
24. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK NOVA GRADIŠKA II termin nije određen
9. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
25. OK DONJI MIHOLJAC - 0 -
10. kolo (27. travnja 2019., 28. travnja 2019.)
30. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 22. ožujka 2019., 16,29
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem