Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK DONJI MIHOLJAC
  Klub: OK DONJI MIHOLJAC
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Tihomir Jarabek - predsjednik 098 / 9364 769
 
3. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA A
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. OK DONJI MIHOLJAC - 0 -
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
10. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:1 (25:11,18:25,25:13,25:21)
1. sudac: Danijel Franjković     2. sudac: Zdenko Glasovac     zapisničar: Zvonko Kajunić
 
3. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
12. OK ĐAKOVO II - OK DONJI MIHOLJAC 3:1 (25:10,25:12,23:25,25:11)
1. sudac: Ružica Krizmanić     2. sudac: Mario Lovrić     zapisničar: Matea Trampus
 
4. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
19. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 0:3 (10:25,8:25,18:25)
1. sudac: Danijel Franjković     2. sudac: Filip Đambo     zapisničar: Dunja Perasić
 
5. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
23. OK BELIŠĆE II - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:10,25:13,25:10)
1. sudac: Helena Vranjković     2. sudac: Zdenko Glasovac     zapisničar: Ema Srakić
 
6. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
28. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK VALLIS AUREA II 3:2 (18:25,20:25,25:23,25:14,15:8)
1. sudac: Danijel Franjković     2. sudac: Filip Đambo     zapisničar: Dunja Perasić
 
7. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
34. ŽOK VITEZ 11 - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:17,25:22,25:15)
1. sudac: Vlatka Jerbić     2. sudac: Mario Lovrić     zapisničar: Tihana Rakin
 
8. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
37. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK BARANJA 0:3 (7:25,13:25,8:25)
1. sudac: Danijel Franjković     2. sudac: Filip Đambo     zapisničar: Dunja Perasić
 
9. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
45. OK KOLONIJA II - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:8,25:9,25:8)
1. sudac: Stella Jamer     2. sudac: Sara Lukić     zapisničar: Josipa Martinčević
 
13. do 18. mjesto
1. kolo (25. siječnja 2020., 26. siječnja 2020.)
1. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK OSIJEK IV 2:3 (25:13,25:22,20:25,19:25,7:15)
1. sudac: Danijel Franjković     2. sudac: Filip Đambo     zapisničar: Dunja Perasić
 
2. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
6. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK VALLIS AUREA II 3:1 (22:25,25:7,25:20,25:20)
1. sudac: Danijel Franjković     2. sudac: Lana Loknar     zapisničar: Dunja Perasić
 
3. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
8. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK DONJI MIHOLJAC 3:2 (25:19,25:23,13:25,21:25,16:14)
1. sudac: Anamaria Glasenhardt     2. sudac: Milenko Korica     zapisničar: Barbara Bogdanović
 
4. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
11. OK DONJI MIHOLJAC - OK LINGA II 3:2 (23:25,25:18,25:21,17:25,17:15)
1. sudac: Danijel Franjković     2. sudac: Filip Đambo     zapisničar: Dunja Perasić
 
5. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
15. OK POSAVINA BROD II - OK DONJI MIHOLJAC 3:2 (19:25,29:27,25:19,23:25,15:12)
1. sudac: Marija Đaković     2. sudac: Josipa Martinčević        
 
6. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
16. ŽOK OSIJEK IV - OK DONJI MIHOLJAC odgođeno
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Anamaria Glasenhardt        
 
7. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
21. ŽOK VALLIS AUREA II - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
8. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
23. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK ENNA VUKOVAR III termin nije određen
9. kolo (18. travnja 2020., 19. travnja 2020.)
26. OK LINGA II - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
10. kolo (2. svibnja 2020., 3. svibnja 2020.)
30. OK DONJI MIHOLJAC - OK POSAVINA BROD II termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 7. travnja 2020., 15,06
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem