Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK QUIRIN SISAK
  Klub: OK QUIRIN SISAK
Kategorija: seniori
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Renato Milinković - 099 217 20 98
 
2. LIGA - REGIJA SJEVER – seniori
1. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
5. OK QUIRIN SISAK – OK GORICA 0:3 (15:25,14:25,20:25)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Kristina Majstorović     zapisničar: Marija Danić
 
2. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
9. OK QUIRIN SISAK – HAOK MLADOST II 0:3 (20:25,20:25,15:25)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Lucija Bakonji     zapisničar: Andrei Jurković
 
3. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
16. OK QUIRIN SISAK – OK SISAK II 0:3 (20:25,16:25,17:25)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Mirela Baltić     zapisničar: Andrei Jurković
 
4. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
22. OK QUIRIN SISAK – OK SHEEFT 0:3 (21:25,18:25,18:25)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Nika Šoštarić        
 
5. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
27. OK QUIRIN SISAK – OK RUDAR MURSKO SREDIŠĆE 1:3 (25:21,28:30,19:25,16:25)
1. sudac: Lucija Bakonji     2. sudac: Mirela Baltić     zapisničar: Nika Rimaj
 
6. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
35. OK CROATIA – OK QUIRIN SISAK 3:0 (25:16,25:16,25:18)
1. sudac: Ana Pavlović     2. sudac: Magdalena Šilić     zapisničar: Viktorija Knezović
 
7. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
38. OK QUIRIN SISAK – OK KRAVARSKO 3:0 (25:17,28:26,25:18)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Mirela Baltić     zapisničar: Klara Perković
 
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
48. OK MEDICINAR TRNJE II – OK QUIRIN SISAK 1:3 (21:25,22:25,25:22,22:25)
1. sudac: Nika Novak-Stanko     2. sudac: Magdalena Šilić     zapisničar: Vita Marić
 
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
49. OK QUIRIN SISAK – 0 -
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
60. OK QUIRIN SISAK – MOK ČAZMA 0:3 (20:25,8:25,19:25)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Nika Šoštarić     zapisničar: Laura Kristić
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
62. OK DARUVAR – OK QUIRIN SISAK 3:0 (25:15,25:20,25:9)
1. sudac: Iva Košćak     2. sudac: Karla Skukan        
 
12. kolo (2. veljače 2024., 3. veljače 2024.)
71. OK GORICA – OK QUIRIN SISAK 3:0 (25:17,25:20,25:13)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Mirela Baltić        
 
13. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
75. HAOK MLADOST II – OK QUIRIN SISAK 3:0 (25:15,25:12,25:16)
1. sudac: Tea Marušić     2. sudac: Petra Vizner     zapisničar: Viktorija Knezović
 
14. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
82. OK SISAK II – OK QUIRIN SISAK 3:1 (25:22,25:20,15:25,25:12)
1. sudac: Lucija Bakonji     2. sudac: Stela Lalić        
 
15. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
88. OK SHEEFT – OK QUIRIN SISAK 3:1 (22:25,25:21,25:15,25:10)
1. sudac: Nika Novak-Stanko     2. sudac: Marko Antolić     zapisničar: Mihaela Antolović
 
16. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
93. OK RUDAR MURSKO SREDIŠĆE – OK QUIRIN SISAK 3:0 (25:17,25:20,25:13)
1. sudac: Domagoj Košir     2. sudac: Ivan Kurteš        
 
17. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
101. OK QUIRIN SISAK – OK CROATIA 2:3 (25:22,19:25,25:20,23:25,11:15)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Nika Šoštarić        
 
18. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
104. OK KRAVARSKO – OK QUIRIN SISAK 0:3 (16:25,18:25,18:25)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Ana Ivanković        
 
19. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
114. OK QUIRIN SISAK – OK MEDICINAR TRNJE II 0:3 (22:25,19:25,22:25)
1. sudac: Lucija Bakonji     2. sudac: Stela Lalić        
 
20. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
115. 0 – OK QUIRIN SISAK -
21. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
126. MOK ČAZMA – OK QUIRIN SISAK 3:0 (25:11,25:20,25:17)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Mirela Baltić        
 
22. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
128. OK QUIRIN SISAK – OK DARUVAR 0:3 (21:25,20:25,20:25)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Stela Lalić     zapisničar: Laura Kristić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem