Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK CROATIA
  Klub: OK CROATIA
Borilišta: Dom odbojke - Bojan Stranić, OŠ M.J.Zagorka
Kategorija: seniori
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Kontakt osoba: Jozo Kovačević
 
2. LIGA - REGIJA SJEVER – seniori
1. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
2. OK CROATIA – OK SHEEFT 2:3 (25:21,25:20,23:25,20:25,10:15)
1. sudac: Ana Pavlović     2. sudac: Lada Milanović     zapisničar: Karlo Vrbanc
 
2. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
12. OK RUDAR MURSKO SREDIŠĆE – OK CROATIA 1:3 (22:25,19:25,25:22,21:25)
1. sudac: Orlando Kozjak     2. sudac: Domagoj Košir        
 
3. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
13. OK CROATIA – 0 -
4. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
24. OK CROATIA – OK KRAVARSKO 3:0 (25:17,25:18,25:17)
1. sudac: Lada Milanović     2. sudac: Dinko Maslač     zapisničar: Paulina Piškor
 
5. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
26. OK MEDICINAR TRNJE II – OK CROATIA 0:3 (19:25,14:25,14:25)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Petra Vizner     zapisničar: Josipa Jugo
 
6. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
35. OK CROATIA – OK QUIRIN SISAK 3:0 (25:16,25:16,25:18)
1. sudac: Ana Pavlović     2. sudac: Magdalena Šilić     zapisničar: Viktorija Knezović
 
7. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
39. MOK ČAZMA – OK CROATIA 3:1 (25:14,25:19,20:25,25:16)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Viktorija Knezović        
 
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
46. OK CROATIA – OK DARUVAR 0:3 (22:25,26:28,12:25)
1. sudac: Lada Milanović     2. sudac: Ana Ivanković     zapisničar: Tea Škreblin Borovčak
 
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
52. OK GORICA – OK CROATIA 3:1 (25:21,25:11,13:25,27:25)
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Lada Milanović     zapisničar: Mirna Molnar
 
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
57. OK CROATIA – HAOK MLADOST II 2:3 (25:16,13:25,25:19,16:25,9:15)
1. sudac: Dinko Maslač     2. sudac: Jana Paljak     zapisničar: Marta Capan
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
65. OK SISAK II – OK CROATIA 3:1 (25:20,25:18,24:26,27:25)
1. sudac: Lucija Bakonji     zapisničar: Patricia Bakonji        
 
12. kolo (2. veljače 2024., 3. veljače 2024.)
68. OK SHEEFT – OK CROATIA 1:3 (17:25,21:25,25:20,17:25)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Melani Galić     zapisničar: Katarina Mišetić
 
13. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
78. OK CROATIA – OK RUDAR MURSKO SREDIŠĆE 3:2 (26:24,25:18,22:25,23:25,15:8)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Dario Rukavina     zapisničar: Matea Cvetković
 
14. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
79. 0 – OK CROATIA -
15. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
90. OK KRAVARSKO – OK CROATIA 0:3 (14:25,11:25,12:25)
1. sudac: Dario Rukavina     2. sudac: Gašpar Škorić Budimir        
 
16. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
92. OK CROATIA – OK MEDICINAR TRNJE II 1:3 (19:25,25:23,17:25,11:25)
1. sudac: Dinko Maslač     2. sudac: Josipa Jugo     zapisničar: Viktorija Knezović
 
17. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
101. OK QUIRIN SISAK – OK CROATIA 2:3 (25:22,19:25,25:20,23:25,11:15)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Nika Šoštarić        
 
18. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
105. OK CROATIA – MOK ČAZMA 1:3 (25:19,15:25,21:25,14:25)
1. sudac: Nika Novak-Stanko     2. sudac: Petra Vizner     zapisničar: Lucija Soldo
 
19. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
112. OK DARUVAR – OK CROATIA 3:1 (28:30,25:18,25:21,25:18)
1. sudac: Karla Skukan     2. sudac: Magdalena Gelešić        
 
20. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
118. OK CROATIA – OK GORICA 1:3 (22:25,25:23,24:26,17:25)
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Josipa Jugo     zapisničar: Lara Dervoz
 
21. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
123. HAOK MLADOST II – OK CROATIA 3:2 (25:17,25:27,22:25,25:15,16:14)
1. sudac: Dinko Maslač     2. sudac: Katarina Mišetić     zapisničar: Lara Dervoz
 
22. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
131. OK CROATIA – OK SISAK II 3:0 (25:17,25:21,25:16)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Josipa Jugo     zapisničar: Kristijan Šućur
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem