Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK POREČ II
  Klub: OK POREČ
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Odgovorna osoba: Emina Zahirović, 091 918 6052
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Lara Aničić
 
1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - ZAPAD
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
2. OK GROBNIČAN - OK POREČ II 3:2 (25:12,25:14,23:25,22:25,15:13)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Filip Mikuličić     delegat: Dravko Stipaničev
 
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
9. OK POREČ II - OK VELI VRH 0:3 (21:25,18:25,11:25)
1. sudac: Dajana Miškulin     2. sudac: Edi Grgorinić     delegat: Roland Ferenčić
zapisničar: Suzana Štifanić                
 
3. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
13. ŽOK PAZIN - OK POREČ II 2:3 (25:24,25:22,21:25,11:25,12:15)
1. sudac: Zoran Relić     2. sudac: Miroslav Andrijanić     delegat: Vladimir Relić
 
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
18. OK POREČ II - OK MATULJI 2004 odgođeno
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Dajana Miškulin     delegat: Vladimir Relić
 
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
24. OK FUNTANA VRSAR - OK POREČ II 3:0 (25:19,25:19,25:19)
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Dajana Miškulin     delegat: Vladimir Relić
 
6. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
27. OK UMAG - OK POREČ II 3:2 (13:25,26:24,25:22,24:26,15:8)
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Dean Poropat     delegat: Roland Ferenčić
 
7. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
35. OK PULA - OK POREČ II 3:2 (19:25,25:20,25:20,23:25,15:11)
1. sudac: Mihael Bišćan     2. sudac: Edi Grgorinić     delegat: Vladimir Relić
 
8. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
36. 0 - OK POREČ II -
9. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
45. OK POREČ II - ŽOK ROCKWOOL 3:2 (23:25,25:21,26:28,27:25,15:11)
1. sudac: Edi Grgorinić     2. sudac: Mihael Bišćan     delegat: Davorka Bošković
 
10. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
47. OK POREČ II - OK GROBNIČAN termin nije određen
11. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
54. OK VELI VRH - OK POREČ II termin nije određen
12. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
58. OK POREČ II - ŽOK PAZIN termin nije određen
13. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
63. OK MATULJI 2004 - OK POREČ II termin nije određen
14. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
69. OK POREČ II - OK FUNTANA VRSAR termin nije određen
15. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
72. OK POREČ II - OK UMAG termin nije određen
16. kolo (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
80. OK POREČ II - OK PULA termin nije određen
17. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
81. OK POREČ II - 0 -
18. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
90. ŽOK ROCKWOOL - OK POREČ II termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 19. siječnja 2019., 17,58
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem