Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK NOVA MOKOŠICA
  Klub: OK NOVA MOKOŠICA
Dvorana: OŠ Mokošica
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Kontakt osoba: Tonči Carević
 
1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - JUG
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
2. ŽOK SINJ - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:14,25:9,25:16)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ante Penga                
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
11. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK TROGIR 0:3 (12:25,10:25,17:25)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Toni Ivković
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
15. OK MAKARSKA - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:12,25:11,25:11)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Jelena Grgurević     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Lidija Kostanić                
 
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
22. OK NOVA MOKOŠICA - OK SPLIT II 1:3 (21:25,16:25,25:21,23:25)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Goran Tomaši                
 
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
28. OK BRDA II - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:13,25:21,25:17)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Vedran Juravić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Valentina Maretić                
 
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
33. OK NOVA MOKOŠICA - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 0:3 (21:25,11:25,12:25)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Jelena Grgurević     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Goran Tomaši                
 
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
41. 0 - OK NOVA MOKOŠICA -
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
44. OK NOVA MOKOŠICA - OK SOLIN 3:0 (25:20,25:20,25:23)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Tereza Milošević                
 
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
54. OK ZADAR II - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:18,25:15,25:7)
1. sudac: Marko Surać     2. sudac: Stipe Belić     delegat: Nenad Čotrić
zapisničar: Ivan Hrabrov                
 
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
55. 0 - OK NOVA MOKOŠICA -
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
66. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (8:25,11:25,4:25)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Romana Urlić                
 
12. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
68. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK SINJ 0:3 (9:25,18:25,10:25)
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Vedrana Serajlić
 
13. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
77. ŽOK TROGIR - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:17,25:20,25:16)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Deni Pivac     1. granični sudac: Nikolina Kolak     2. granični sudac: Marko Dubravčić
 
14. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
81. OK NOVA MOKOŠICA - OK MAKARSKA 0:3 (12:25,11:25,5:25)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Vedrana Serajlić
 
15. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
88. OK SPLIT II - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:15,25:8,25:16)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Mara Ruščić     1. granični sudac: Dragica Pivac     2. granični sudac: Filip Sršen
 
16. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
94. OK NOVA MOKOŠICA - OK BRDA II 0:3 (15:25,14:25,13:25)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Goran Tomaši     1. granični sudac: Anđela Turuk     2. granični sudac: Gabriela Stipanović
 
17. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
99. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:11,25:8,25:19)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Mara Ruščić     1. granični sudac: Filip Sršen     2. granični sudac: Dragica Pivac
 
18. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
107. OK NOVA MOKOŠICA - 0 -
19. kolo (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
110. OK SOLIN - OK NOVA MOKOŠICA 0:3 (bez borbe)
20. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
120. OK NOVA MOKOŠICA - OK ZADAR II 0:3 (13:25,17:25,20:25)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Vedrana Serajlić
 
21. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
121. OK NOVA MOKOŠICA - 0 -
22. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
132. ŽOK DUBROVNIK - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:10,25:11,25:15)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Vedrana Serajlić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 23. srpnja 2019., 11,26
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem